Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Casting do kogutów/sliderów/woblerów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   dnk

dnk

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 242 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Damian

Napisano 19 czerwiec 2012 - 21:40

Cześć. Jako, że z castingiem nigdy nie miałem nic wspólnego chce żebyście mi coś zaproponowali. Parametry kijka to maksymalnie 2m, cw do 35g, akcje fast, dwu skład. St. croix niestety odpada bo są to kije 1 częściowe. Kwota jaką mogę przeznaczyć to 5-6 stówek.

Druga sprawa to multiplikator. Mogę na niego przeznaczyć tyle samo złotówek co na kija. Myślałem o Okuma Citrix 273 LX, co o nim sądzicie ?

#2 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 20 czerwiec 2012 - 06:57

kwota 5-6 setek na kazdy element:
uzywka St Croix AVID uzywka. na poczatek cos z akcja moderate. moc 3/4 max 1oz w zupelnosci styka... sa w ofercie kije 2cz wiec problemu nie ma. albo cos z uzywek handmade dostepnych czasem na forum - nie ma sie co spieszyc...

multik:
curado 201e/ 201D - w cenie jak troche poszukasz spokojnie sie zmiescisz... albo - jesli jestes fanem okraglakow to np DAIWA LUNA 103L - tu trzeba bedzie dorzucic kilkadziesiat zloty - ale maszyna warta jest kazdej wydanej zlotowki...

#3 OFFLINE   dnk

dnk

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 242 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Damian

Napisano 20 czerwiec 2012 - 09:43

kwota 5-6 setek na kazdy element:
uzywka St Croix AVID uzywka. na poczatek cos z akcja moderate. moc 3/4 max 1oz w zupelnosci styka... sa w ofercie kije 2cz wiec problemu nie ma. albo cos z uzywek handmade dostepnych czasem na forum - nie ma sie co spieszyc...

multik:
curado 201e/ 201D - w cenie jak troche poszukasz spokojnie sie zmiescisz... albo - jesli jestes fanem okraglakow to np DAIWA LUNA 103L - tu trzeba bedzie dorzucic kilkadziesiat zloty - ale maszyna warta jest kazdej wydanej zlotowki...

Niestety, ale kij o takiej akcji odpada. Wędki bd praktycznie cały czas używał do kogutów. Także akcja fast bądź xfast będzie najlepsza.
Co do avida. Są castingi 2 częściowe, ale za długie. Do kogutów potrzebuje coś w granicach 2m.



Czekam na inne propozycje.


#4 OFFLINE   Komar

Komar

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 140 postów
  • Lokalizacjapołudniowy zachód
  • Imię:Robert

Napisano 20 czerwiec 2012 - 10:34

Dwuczęściowy kijek głownie do kogutów - proponuję Dragon Guide Select Mutant cast.Opisany jako 5-25gr,ale koguta 35 gr jeszcze spokojnie obsługuje.Używam trzy sezony,a ostatni sezon razem z multikiem Dragona do łowienia kogutami,gumami i średnimi woblerami.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych