Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Poszukiwany ciężki kołowrotek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Jarek M

Jarek M

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 165 postów
  • LokalizacjaJarosław
  • Imię:Jarosław

Napisano 20 czerwiec 2012 - 20:12

Witam.
Poszukuję usilnie młynka LA ważącego ok. 240 g przeznaczonego do linek w klasie 6-7. Muszę wyważyć dziesięciostopowego MAG-a z Visiona. Chodzi mi o kołowrotki z raczej średniej/niższej półki cenowej gdyż wśród Loop-ów, ATH czy też w stajni Hardy'ego coś by się w zbliżonej masie znalazło. Na niższej półce wbrew pozorom jest dużo lżej :lol: . Na razie dociążyłem drutem lutowniczym nieśmiertelną IC3 i jest ok ale podkładu z linką szóstką już za wiele nie mieszczę :( . Jeśli ktoś z użytkowników forum zetknął się z młynkiem o podanych parametrach i rzeczywistej masie ok 240 g (Scierra też w katalogu ma 150 czy też 160 a w realu 190 :wacko: ) to byłbym wdzięczny za informację.

Pozdrawiam
JM

#2 OFFLINE   Paweł Bugajski

Paweł Bugajski

    dawniej "kardi"

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 1970 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Bugajski

Napisano 20 czerwiec 2012 - 20:48

Cześć! A scierra tx2 ?

#3 OFFLINE   Jarek M

Jarek M

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 165 postów
  • LokalizacjaJarosław
  • Imię:Jarosław

Napisano 20 czerwiec 2012 - 21:16

Dzięki za podpowiedź. Myślałem o niej w rozmiarze 5-7 ewentualnie 7-9 ale za zbliżoną kasę miałbym np. Daiwę NewEra 7-8 z opcją dodatkowych kartridży :mellow: . I raczej ku temu rozwiązaniu bym się skłaniał w dodatkowym kiju do zadań jeziorowych głównie. Zastanawiam się nad czymś jeszcze tańszym B) . No chyba, że kij po tym sezonie stanie się moim podstawowym, co jest możliwe bo katapulta z niego niezła <_<

#4 OFFLINE   ...not here

...not here

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 906 postów

Napisano 26 czerwiec 2012 - 06:43

Popatrz na to http://sealevelflyfi...t-tempest-reel/
Lekki to on napewno nie jest, za to solidny, mocny hamulec(az za bardzo) Zaleta tez jest tzw. sprzegielko-przy calkowicie odkreconym hamulcu, podczas gwaltownego szarpania linki, nie tworzy sie na nim ptasie gniazdo. Mam tepesta tyle ze #3.

#5 OFFLINE   Jarek M

Jarek M

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 165 postów
  • LokalizacjaJarosław
  • Imię:Jarosław

Napisano 26 czerwiec 2012 - 14:27

Witam

Wygląda zacnie :mellow: . A i ceny jak widzę zrobiły się okazyjne. B) Nie mogę tylko dokopać się do danych dotyczących różnicy wagi pomiędzy 5/6 a 7/8. Bo chociaż do morza mam daleko to może była by to ciekawa alternatywa dla wyżej poleconej scierry :mellow:

Tak przy okazji - jesteś zorientowany co do wagi Twojej trójeczki ?

Pozdrawiam
JM

#6 OFFLINE   ...not here

...not here

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 906 postów

Napisano 27 czerwiec 2012 - 02:59

Tempest 3 wazy 9.2oz. czyli 261 gramow.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych