Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Targi wędkarskie “Na Ryby 2007″ - sprzęt castingowy - nowy artykuł


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   adasio

adasio

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 574 postów
  • LokalizacjaWarszawa Jelonki
  • Imię:Adam

Napisano 18 luty 2007 - 17:57

na targach zaskoczyła mnie jedna rzecz otóż widziałem kilka kijów do jerkowania z reguły o cw do 150 gram w których to kijach dolnik sięgał nieco za nadgarstek. Zastanawiam sie jaki jest sens takiej konstrukcji bo jakoś nie wyobrażam sobie holu dużego szczupaka na kiju który praktycznie nie posiada dolnika, no chyba że wędkarz używający takiego kija ma łapę jak Pudzian.

#22 OFFLINE   szpiegu

szpiegu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2534 postów
  • Lokalizacjadziki zachód :)

Napisano 18 luty 2007 - 20:30

remek

nie musisz dziekowac , wspolpraca z toba sebkiem i mifkiem podczas tworzenia relacji byla czysta przyjemnoscia oby wiecej takich ludzi jak wy ktorzy poswiecaja mase swojego prywatnego czasu w tworzeniu tego portalu

#23 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18633 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 18 luty 2007 - 20:45

na targach zaskoczyła mnie jedna rzecz otóż widziałem kilka kijów do jerkowania z reguły o cw do 150 gram w których to kijach dolnik sięgał nieco za nadgarstek. Zastanawiam sie jaki jest sens takiej konstrukcji bo jakoś nie wyobrażam sobie holu dużego szczupaka na kiju który praktycznie nie posiada dolnika, no chyba że wędkarz używający takiego kija ma łapę jak Pudzian.


a wyobrazasz sobie fatso 14 z jednej reki rzucac :o no to jak odpowiedzi na te dwa pytnia zlozysz do kupy odpowiedz wjdzie Ci sama - nie ma to zadnego sensu. Celna uwaga, swoja droga.

#24 OFFLINE   TERMOS

TERMOS

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1900 postów
  • LokalizacjaDyslektyk ze Sztokcholmu.
  • Imię:Rafal
  • Nazwisko:K.L

Napisano 18 luty 2007 - 21:20

Pelen profesjonalizm :D

#25 OFFLINE   hasior

hasior

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3529 postów
  • Lokalizacjatam gdzie ryby

Napisano 18 luty 2007 - 22:20

witam
Ja po targach najbardziej jestem zadowolony z POZNANIA w Poznaniu super ludzi fascynujacych się wedkarstwem casting spinning,mucha,z fajnej atmosfery,przy piwie bezalkocholowym :mellow: ,jestem zachwycony ogromem wiedzy na temat ryb,łowisk,sprzętu,jednym słowem fulll wypas, najciekawsz kije z Targów to te które oblukałem w pubie na starym mieście,na spotkaniu jerkbait.pl
choć jestem za cienki bolek by montować samodzielnie kije to bardzo mi sie to podoba :mellow: a kolega @Friko i @Thymallus wrecz powodował opadniecie szczeny :huh: swoim profesjonalizmem w dziedzinie rodbuildingu,(pewnie inni też ale nie z każdym o sprzęcie gadałem:) ) przyznam że wszystkiego nie zaczaiłem fachowy jezyk w dziedzinie rezonansu ,ale wszystko przedemną,oczywiscie na targach najlepszym pokazem multimedialnym zabłysnął jerkbait,konkursy nagrody w tym wypasiony wyjazd do szwecji,bajka poprostu,
naprawdę świetna sprawa,dużo sie dowiedziałem na temat jerkingu,castingu,oblukałem,topowe multiki,nabyłem kilka jerków od Siudaka :D
słowem super ludziska,super atmosfera,
pozdrawiam :D
hasior-co własnie zlondował na hacjendeeee
22:15 18.02.2007

#26 OFFLINE   Michumm

Michumm

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 303 postów
  • LokalizacjaNysa

Napisano 19 luty 2007 - 00:21

...

#27 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 19 luty 2007 - 06:33

Nie bardzo rozumiem Michumm co Cie tak boli ? . Na Jerkbaicie podobnie jak i na Multiplikatorze i na innych forach spotykaja sie fascynaci wedkarstwa , wymieniane sa doswiadczenia , zawierane sa przyjaznie , organizuje sie spotkania ...uzywa sie rowniez wielkich tytulow i slow ...bawimy sie jak duzi chlopcy i to nas cieszy . Czy zauwazyles ile pracy jest w to wlozone , jak ta Przygoda dziala na wielu ..pozytywnie . Wydaje mi sie ze oceniasz to pod wzgledem -rywalizacji- wedkarskich portali . Ja tez Michumm jestem rodbuilderem...jak mi zie zlamala koncowka wedki to przezbroilem ja na krotsza :lol: . Michumm zycze Ci pozytywnego patrzenia i luzu :D

#28 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3757 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 19 luty 2007 - 06:55

A mnie np. strasznie denerwuje na kacu ja wróble ćwierkają :lol:

#29 OFFLINE   klon

klon

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 415 postów
  • LokalizacjaPruszków/Piastów

Napisano 19 luty 2007 - 10:32

Po przeczytaniu artykułu czuję się jakbym tam był :mellow:
Czy zamierzacie też opisać nowości spiningowe? :unsure:

#30 OFFLINE   szpiegu

szpiegu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2534 postów
  • Lokalizacjadziki zachód :)

Napisano 19 luty 2007 - 10:55

@klon

oczywiscie ze bedzie czesc spinningowa rognis juz nad tym pracuje <_<

#31 OFFLINE   bassy

bassy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1942 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 19 luty 2007 - 11:04

Również czekam na część spinnową - Panowie - kawał roboty odwaliliście, gratulacje.

#32 OFFLINE   hasior

hasior

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3529 postów
  • Lokalizacjatam gdzie ryby

Napisano 19 luty 2007 - 11:07

Wszystko co idzie w jednym kieronku raczej powinno łaczyć niz dzielić i takie jest napewno nie tylko moje zdanie,mam zwyczaj łaczyć wszystko a nie dzielić, na targach poznałem też kilku ludzi z multiplikator.pl nawet brałem udział w śmiganiu z topowych multików na pietrze,a takrze ogladałem fajne kije shikari RODMASA,nauka obsłogi multika napewno była super inicjiatywą,@Michumm,napewno wszystko co jest zwiazane z multikami i opcowaniem z ludzmi pozytywnie zakreconymi jest dobre,za bardzo nie czaję co znaczą te (...)
pozdro dla wszystkich z jerkbait.pl jak i multiplikator.pl :)dzięki za pokazy
dzięki wam ta metoda i sprzet dociera do coraz wiekszej ilości wędkarzy
hasior :D

#33 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 19 luty 2007 - 11:28

Wszystko co idzie w jednym kieronku raczej powinno łaczyć niz dzielić..

Tez tak uwazam, dlatego dziwi mnie, ze na jednym z sasiednich portali prowadzi sie badz toleruje takie jakies dziwne zagrywki.
Ja tego nie bede sprawdzal bom i nie ciekawy ale podobno jak na forum tego portalu ktos wypisze slowo jerkbait.pl to wyskakuja wlasnie takie kropki...

Kiedys palono ksiazki i jak wiadomo niewiele to dalo...
Gumo

#34 OFFLINE   tomek_w

tomek_w

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 508 postów

Napisano 19 luty 2007 - 12:03

:angry: Nie bardzo rozumie tych przepychanek miedzy forami ... sadze , ze 80-90% uzytkownikow i czytajacych to ci sami ludzie , a przez garstke osób które mają coś do siebie i nie potrafią tego załatwić na priv , znaczna grupa tych 80% zacznie odchodzic z aktywnego zycia w forum , za to ich miejsce zajma ludzie tylko czekajacy na jakas zadyme ... przykre to ... ja bylem na targach i milo wspominam spotkanie z uzytkowanikami Jerkbaita jak i multiplikatora ... teraz mnie zabanuja na obu forach :mellow:

#35 OFFLINE   hasior

hasior

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3529 postów
  • Lokalizacjatam gdzie ryby

Napisano 19 luty 2007 - 12:16

Tonku ja też miałem i mam styczność z jednym i drugim forum,też nie czaje zgrzytów,ale ja to spokojny moczykij,lubie łagodne sytuacjie,szukajmy tego co nas łaczy :D
bo wszyscy jesteśmy zakreceni w to samo hobby,trza sie cieszyć
pozdro hasior :D

#36 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 19 luty 2007 - 12:34

Cześć,
Dzisiaj mam mały ... zapier (wiadomo po powrocie trzeba nadrabiać) ale w tej kwestii chciałem się wypowiedzieć. Powiem krótko - dajmy sobie spokój. My robimy swoje, koledzy z innego forum niech robią swoje. Osobiście uważam, że spinningu nie trzeba w Polsce promować. Widząc liczbę asortymentu spinningowego na targach i porównując go do castingu proporcje są baaardzo zachwiane i wyglądają mniej więcej tak 1000:1 (liczba wędek spinningowych:liczba wędek castingowych). Jeśli chodzi natomiast o casting to będę go promował na swój sposób (niezależny, obiektywny), czyli będę obiektywnie relacjonował dziedzinę tej metody w Polsce bez oglądania się na innych. Obiektywizm i niezależność mają swoją cenę ale ... mam nadzieję, że jakoś to zniosę. Tak więc róbmy swoje i nie oglądajmy się na innych tzw. - dajmy żyć. Weryfikacji jakości, zaangażowania, wiarygodności wiedzy dokonują i tak forumowicze.

Tak więc proszę nie poświęcajcie swojej energii na rzeczy nieistotne. A przy okazji liczę na jakieś fajne artykuły :D, które mógłbym opublikować.

Pozdrawiam
Remek

#37 OFFLINE   zewu

zewu

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 359 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 19 luty 2007 - 12:40

Może się orientujecie czy DF podał jakiś orientacyjny termin debiutu nowej jerkówki Team Dragon i multika Aveon?




#38 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 19 luty 2007 - 12:49

Może się orientujecie czy DF podał jakiś orientacyjny termin debiutu nowej jerkówki Team Dragon i multika Aveon?




Z tego co wiem - pytałem o to przedstawiciela DF Aveony leżą na cle (byłem bardzo zawiedziony tym, że nie było ich na targach) i będą wprowadzony lada dzień. O wędki się nie pytałem.

Pozdrawiam
Remek

#39 OFFLINE   hasior

hasior

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3529 postów
  • Lokalizacjatam gdzie ryby

Napisano 19 luty 2007 - 12:53

co do oferty spinningowej,to z gotowcy najbardziej podobała mi się oferta rdagona ,niema co ukrywać ludzie tam najczęściej macali kije,głownie HM80 fajne kije Eazy Rider,ja osobiscie mam black huntera i jak na rzeękę jest spoko,szybki dol sztywny pod 3 kg rybka już ładnie siegnie i raczej jej nie zgubi :D
sporo ciekawych spinków miała daia,jaxony były zbrojone w alconity,ale niemam doświadczenia ztą firmą,acha wiem ,że serja hm62 jest juz wycofywana wiec dragon sprzedaje te kije po super cenach,maja byc tylko hm80,trochę nowości z serji millenium ale to tylko w długości doszły modele power jig,2,25cm i 2,85cm model trout2,55cm superfast 2,85cm,a nowość to Sensitiwe Zander milleniumz wklejka szklaną 14-35gr modele 240,255 i 270cm
acha i kijek na nie Polskie sumy chiba moc 80lbs wykop do 400gr 345cm 2 cześciowy.w team dragonie kogutowiec 195cm 20-69gr 2 cz.
wobler 2,55cm ale jak mowie weszły wersje dluższe.wielu modeli :D
z szimano nowosci nie było bo ich natargach nie było,z daiwy kolowrotki byłu nowe ale nie mozna było pokrecić nili bo przywiazane były do widełek :(

fajne kije pokazało RYOBI Larussory jak cos pomyliłem w nazwie, okolo 500zł szybkie 20lb kijki dobrze ubrane w SIC fuji,zrobione u Japońców naprawdę zrobiły na mnie wrażenie,kijek 21gr na bolki,hmmmmm fajny

pewnie chłopaki zrobia jakąś relację ze spinningowego sprzetu
pozdro hasior

#40 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 19 luty 2007 - 17:22

pewnie chłopaki zrobia jakąś relację ze spinningowego sprzetu
pozdro hasior


Tak będzie - niebawem.

pozdrawiam
Remek





Użytkownicy przeglądający ten temat: 6

0 użytkowników, 6 gości, 0 anonimowych