Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Nieaktualne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 25 luty 2007 - 14:11

Padlo pytanie: czy warto to a tamto kupic za takie a takie pieniadze...
I odpowiedzi powinny byc dokladnie takie same - warto i ew. dlaczego, nie warto i ew. dlaczego.
Watek potoczyl sie dokladnie tak, jak wszystkie. Po raz kolejny widze, ze na forum nie warto takich pytan zadawac bo jednoznacznej odpowiedzi sie nie uzyska a co najwyzej tylko zaciemni sie obraz.
I tak koncowa decyzje podejmuje sie samemu, wiec czemu sluchac dyskutantow w fazie wstepnej wyboru...jaka jest gwarancja, ze ich subiektywne spostrzezenia schodza sie z oczekiwaniami?

Ale widze, ze watkiem bardziej juz sa zainteresowani dyskutanci niz jego tworca... :D

Gumo

#22 OFFLINE   cezorator

cezorator

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 950 postów
  • LokalizacjaSosnowiec
  • Imię:Cezary
  • Nazwisko:Pacocha

Napisano 25 luty 2007 - 16:46

@ Wojciech
Wyobraź sobie, że w sąsiednim Sosnowcu sutuacja jest podobna :D


#23 OFFLINE   Thymallus

Thymallus

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1837 postów
  • Lokalizacjainternet

Napisano 25 luty 2007 - 17:33

do Guofilca@
Nigdzie nie widziałem tak sformułowanego pytanie Pawle. Natomiast autor wątku chce zapoznać się z opiniami na temat tej serii. I tyle. Moje odpowiedzi są jak najbardziej na temat.

pozdrawiam

#24 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18633 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 25 luty 2007 - 17:36


Natomiast zamówienie czegoś u zbrojmistrza, takich niema u nas niema, a jak są to o nich nic nie słychać.
Czasu jeździć nie mam do Warszawy lub innych odległych miast.
Wojciech


W Wrocławiu jest pracownia rodbuilderska ATLANTIS prowdzona przez p. Pawła Olszewskiego



#25 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 25 luty 2007 - 17:46

Wojciechu, nie bierz do siebie bo nie chodzilo mi, zeby na Ciebie nastawac...

Pociesz sie, ze moj szok nie mija od kilku lat. Jak mozna, bez budowy czegos na ksztalt muru chinskiego, zbudowac swego rodzaju enklawe?
Teoretycznie jest wolny rynek i wszystko z czasem powinno sie wyklarowac...ludzie sami powinni poprzez swoje wybory decydowac co sie bedzie sprzedawalo.
Praktycznie jest tak, ze rynek jest opanowany przez kilka firm, oferujacych sprzet taki, jak widac.
Moge Ci tylko radzic, zebys jednak mimo trudnosci odwiedzil FC, Irek ma zawsze kilka wedek uzbrojonych, ktorymi mozna pomachac. Bedziesz mial wtedy poglad, czego powinienes szukac w sklepie.
Gumo


#26 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 25 luty 2007 - 17:53

Andrzej...chodzi mi o to, ze jest o wiele szerzej potraktowane, i to jesli chodzi o caly watek...
Gumo

#27 OFFLINE   hasior

hasior

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3529 postów
  • Lokalizacjatam gdzie ryby

Napisano 25 luty 2007 - 18:11

Rozmawiając z włodarzami i zbrojmistrzem firmy dragon dowiedziałem sie że dostępne są w promocyjnych cenach nie tylko gotowe wedki ale i same blanki ponadto za posrednictwem sklepu mozna zamowic u dragona kij na miare czyli,uzbroja nam kij ja chcemy dł dolnika .przelotki do wyboru,sygnatury mamy wpływ na wyglad kija,itd,pod klijenta,wszystko w promocyjnej cenie np 500zł wiec jesli ktos chce kij na miare za mała kasę to napewno warto kupic dragona,jest to zapewne klasa wższa wedek na rynku Polskim,do niedawna kompleksem firmy było logo SMOK które jak sie dowiedziałem od przedstawiciela kojarzyło sie klijentom z kultóra chińska,dlatego zostało zmienione,rok rocznie bedąc na targach zauważam ,że to własnie stoiska dragona i kije seri HM sa najczesciej obiektem westchnien wedkarzy,nawet w tym roku co chwile słyszałem na stoisku rozmowy zwiedzajacych np.a tego sobie kupielub ten jest super,wiadomo niektórym kije nie podpasuja,a inni beda zachwyceni,
uwazam ,ze kije HM zbrojone sa na porzadnuch komponentach ,przez ludzi krórzy wiedza jak to się robi.
za ceną 500-600zł to ciekawa propozycjia,
Generalnie wydaje mi się ze my wdkarze mamy zaufanie do firm z
pewna tradycjia i niejednokrotnie poprpstu mamy obawy co do
Firm świeżo powstałych,strach przed brakiem doświadczenia i strach przed ulokowaniem naszych ciężko zarobionych pieniędzy,
A jesli ktoś obawia się docinek na temat takiej lub innej firmy której logo jest widnieje na blanku,niech zamowi kij bez sygnatur i loga :D

reasumojac Kije HM62 to kije wyższej kasy za obecnie bardzo przystępną cenę.
Chce oswiadczyc ,że nie jestem współpracownikiem ani przedstawicielen firmy Dragon :lol: moja wypowiedz o kijach HM,jest wysnuta na podstawie kilkuletnich doświadczeń moich kolegów którzy posiadają kije tej seri i jak do tąd nie mieli zadnych podstaw aby narzekać na owe wedki :D

pozdrawiam Hasior :D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych