Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Dunajec


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2101 odpowiedzi w tym temacie

#81 OFFLINE   TMedic3hs

TMedic3hs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 726 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Tomasz

Napisano 19 sierpień 2012 - 20:28

Bolenie brały na woblerka ? Jeśli można spytać co to za magiczny model,że przy takim krysztale były chętne go skubać :D
  • Greg66 lubi to

#82 ONLINE   Piotr Gołąb

Piotr Gołąb

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 1454 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 19 sierpień 2012 - 21:13

Gratuluję bolka,odpasiony :)i zazdroszczę przy okazji,że macie tak blisko nad rzekę,może w przyszłym tygodniu i mi w końcu będzie dane połowić w Dunajcu,pozdrawiam.

#83 OFFLINE   donkicha

donkicha

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 329 postów
  • LokalizacjaKraina Wiecznych Łowów
  • Imię:Tomasz

Napisano 26 sierpień 2012 - 05:28

Wczorajszy opaskowy 29cm było jeszcze kilka mniejszych i jeden kleń woda strasznie niska ,przepraszam że rybka troszke pobrudzona ale chciałem zrobić szybką fote i do wody Embarassed

Załączone pliki



#84 OFFLINE   TMedic3hs

TMedic3hs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 726 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Tomasz

Napisano 26 sierpień 2012 - 07:54

Przyzwoity okonek,jest strasznie niski stan wody ciężko jest coś skusić do tego ryby przebywają daleko od brzegu :unsure:

#85 OFFLINE   obcy91

obcy91

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1649 postów
  • LokalizacjaŻabno
  • Imię:Marek

Napisano 26 sierpień 2012 - 10:11

Zgadzam się, stan wody jest strasznie niski, mam nadzieję że na jesieni coś popada i woda skoczy do góry, bo nawet nie chcę sobie wyobrażać co by było przy takim stanie + temp. -30st. w ziemie.

#86 OFFLINE   fishfighter

fishfighter

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 100 postów
  • LokalizacjaKraków/Tarnów
  • Imię:Piotr

Napisano 26 sierpień 2012 - 21:40

donkicha Widziałem Cię na tej opasce ostatnio ;) zastanawiałem się jak tam przez te krzaki dotarłeś ;)

#87 OFFLINE   donkicha

donkicha

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 329 postów
  • LokalizacjaKraina Wiecznych Łowów
  • Imię:Tomasz

Napisano 27 sierpień 2012 - 04:19

No bracie ciężko było ale jakoś dałem rade czy to Ty byłeś z drugiej strony?

#88 ONLINE   Piotr Gołąb

Piotr Gołąb

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 1454 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 27 sierpień 2012 - 20:38

Cześć, w końcu i mi choć przez chwilę udało się połowić w Dunajcu.W niedzielę połaziłem trochę w okolicy Biskupic,woda jak Wiecie bardzo niska,co sprawia,że ryby ustawiają się bardzo nietypowo.Na środku rzeki w najszybszym nurcie biorą okonie :huh:.Próbowałem namówić do współpracy jakieś klenie ale niestety bez szału.Na dzień dobry spada mi ładna ryba,co jakiś czas spore świnki odprowadzają woblerka pod same nogi. W końcu udaje mi się wyholować klenia i na tym brania ustają,zaczyna padać deszcz i trzeba zwijać żagle,mimo to widoki jak zawsze piękne.Kilka zdjęć z wypadu,pozdrawiam. :
http://img214.imageshack.us/img214/8021/p8260023.jpg

Uploaded with ImageShack.us
http://img827.imageshack.us/img827/9781/p8260016f.jpg

Uploaded with ImageShack.us
http://img696.imageshack.us/img696/9894/p8260033.jpg

Uploaded with ImageShack.us
http://img254.imageshack.us/img254/825/p8260019u.jpg

Uploaded with ImageShack.us

#89 OFFLINE   TMedic3hs

TMedic3hs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 726 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Tomasz

Napisano 27 sierpień 2012 - 20:50

Nawet pomidorki się pokazały :mellow: Kleniki ładne a jak z Boleniem w tamtym odcinku goni coś,ukazuje się ?

#90 ONLINE   Piotr Gołąb

Piotr Gołąb

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 1454 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 27 sierpień 2012 - 20:59

No pomidorek wyrósł w dość niecodziennym miejscu:).Po cichu liczyłem,że pan boleń się pokaże,niestety nie zobaczyłem ani jednego ataku,no ale w sumie pogoda była raczej średnio boleniowa;ogólnie rybki jakieś takie niechętne,wiosną na tych miejscówkach było zdecydowanie lepiej,czołem.

#91 OFFLINE   obcy91

obcy91

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1649 postów
  • LokalizacjaŻabno
  • Imię:Marek

Napisano 27 sierpień 2012 - 21:11

Wiedzę, Piotrze że wypad średnio udany jeśli chodzi o rybki. Ale jak wiadomo, nie tylko ryby się liczą.

Pomidory na plaży no,no :D ciekawe czy zasiało się coś jeszcze :> hehe



#92 ONLINE   Piotr Gołąb

Piotr Gołąb

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 1454 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 27 sierpień 2012 - 21:32

Cześć Marek,faktycznie jeżeli chodzi o rybki to raczej słabo,ale jestem w tych stronach dosłownie kilka razy do roku i wez tu się wstrzel w super brania ;).W przyszłym roku chyba wygospodaruję z dwa tygodnie wolnego na przełomie kwietnia i maja i nałowię się kleni do bólu,no i w maju bolenie jakieś takie bardziej skore do współpracy. A i jeszcze jedno zdjęcie,zrobione w drodze powrotnej z wczorajszych ryb,kategoria żart,czyli dożynki w Wietrzychowicach :mellow:,pani wygląda prawie jak Dereszowska,ogólnie bajer ful :huh:
http://img222.imageshack.us/img222/9203/p8260041.jpg

Uploaded with ImageShack.us

#93 OFFLINE   donkicha

donkicha

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 329 postów
  • LokalizacjaKraina Wiecznych Łowów
  • Imię:Tomasz

Napisano 02 wrzesień 2012 - 16:08

Witam
Dziś 3 godzinki w Melsztynie kilka okoni i jeden kleń 41cm woda strasznie niska i kryształowa jutro się wybieram w okolice Ostrów-Komorów zobaczymy a tak po za tym to straszna staszna cisza wtym wątku ,panowie właśnie zaczął sie najlepszy miesiąc obok maja na Dunajcu według mnie ;) http://images46.fotosik.pl/1744/ff88e691654db2d8med.jpg

#94 OFFLINE   obcy91

obcy91

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1649 postów
  • LokalizacjaŻabno
  • Imię:Marek

Napisano 02 wrzesień 2012 - 16:51

Ładny kleń kolego na co złowiony?
Woda jest przerażająco okropna :D jescze niższy stan niż 2tyg. temu + masa glonów.
Wczoraj wypad 2h. wynik zerowy.
Dziś 4godziny za boleniem wynik zerowy.

#95 OFFLINE   donkicha

donkicha

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 329 postów
  • LokalizacjaKraina Wiecznych Łowów
  • Imię:Tomasz

Napisano 02 wrzesień 2012 - 17:07

klenik został złowiony na małego 3cm kenarta a woda to tak jak mówisz srasznie niska :angry:

#96 OFFLINE   jerzy6

jerzy6

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 711 postów

Napisano 02 wrzesień 2012 - 17:18

Gratuluję Tomku,jak na taką niską wodę to bardzo ładny klonek.
Ja wczoraj tylko 1szt. 36cm, kilka okoni, a dzisiaj tylko okonie szczypały przynętę... A prawie wogóle nie widać ataków drapieżników, nawet boleni, byłem w okolicach Ujścia Jezuickiego, na Wiśle też cisza , napiszcie proszę jak u was widać ataki czy też cisza? :(

#97 OFFLINE   asafa

asafa

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 394 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Tomek

Napisano 02 wrzesień 2012 - 17:57

Gratulacje Donkicha. Ja wczoraj złowiłem około 30 ryb, ale największą rybą był jaź na oko nieco ponad 30cm... Woda dramatycznie niska, odcinek Ostrów-Komorów nie do poznania, najlepsze miejscówki niestety znikły. Obawiam się, że przez tę susze nie połowie a wrzesień to faktycznie jeden z lepszych miesięcy na klenia :(

#98 OFFLINE   obcy91

obcy91

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1649 postów
  • LokalizacjaŻabno
  • Imię:Marek

Napisano 02 wrzesień 2012 - 18:23

Jerzy, widać ataki żerującego bolenia, lecz trzeba znaleźć miejsce gdzie jest duuuużo uklei. Znam takie dwa miejsca, z pewnością nie tylko ja je znam, bo przewija się tam wielu wędkarzy.
U mnie na odcinku Dunajca - Żabno boleń zanikł, bankowa miejscówka z ubiegłego roku to teraz siedlisko świnki.

Coraz bliżej koniec sezonu i czas dłubania w drewienku, już z myślą o przyszłym sezonie.

#99 ONLINE   Piotr Gołąb

Piotr Gołąb

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 1454 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 02 wrzesień 2012 - 19:12

Klusek już całkiem fajny,no i złowiony na przepięknym odcinku. Przydałyby się w końcu porządne,przynajmniej kilkudniowe opady deszczu,bo nam rzeka znika :angry:,zresztą nie tylko Dunajec.Chyba faktycznie trzeba powoli czekać na przyszłoroczne wiosenne klenie a w międzyczasie coś tam strugać :D,choć kto wie,może jeszcze w tym roku Dunajec troszkę się poprawipod względem ilości brań i wątek zapełni się ładnymi fotkami,pozdrawiam.

#100 OFFLINE   fishfighter

fishfighter

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 100 postów
  • LokalizacjaKraków/Tarnów
  • Imię:Piotr

Napisano 03 wrzesień 2012 - 18:19

donkicha , Przepraszam, że teraz odpisuję ale =totalny brak czasu i na dodatek praktyki= byłem z dziewczyną tak bardziej rekreacyjnie , łapałem na przepływankę brodząc w wodzie, z tego co pamiętam to byłeś również pod mostem :D





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych