Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wynajmę łódkę 4.30X1.70, Honda 2.5KM Górki Zach.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   chris541

chris541

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 218 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 11 lipiec 2012 - 02:22

Mam pytanie teoretyczne na zasadzie badania rynku :D Czy byli by koledzy zainteresowani wypożyczeniem łodzi Marine Boat Chojnice, kat. C 4,30m X 1.70m z silnikiem Honda BF2,5 4-5 osób, we 2 osoby full komfort (łodź nowa, silnik 100h)???????? Cena wywoławcza 100zł za dobę. Ile dali byście za dobę żeby satysfakcjonowało? Pytam bo mam zamiar zakupi taką jednostkę ale koszt garażowania na Górkach Zachodnich jest wysoki i chodzi o to aby całe przedsięwzięcie miało jakiś sens ekonomiczny.


#2 OFFLINE   Pumba

Pumba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2536 postów
  • LokalizacjaGdynia / Tobołowo
  • Imię:Łukasz

Napisano 11 lipiec 2012 - 06:59

Jeśli zostawisz taką cenę to będę co weekend :D

#3 OFFLINE   paawelek83

paawelek83

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1300 postów
  • LokalizacjaOżarów Mazowiecki

Napisano 11 lipiec 2012 - 07:21

2,5 km to mało

#4 OFFLINE   zamki

zamki

    klepacz blaszek

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 748 postów
  • Lokalizacjablisko fabryki slidera
  • Imię:Zbyszek
  • Nazwisko:Orzoł

Napisano 11 lipiec 2012 - 08:10

2,5 km to mało


Nawet bardzo mało ...

Będzie możliwość przywieźć i zamontować swój silnik.?
Oczywiście w granicach rozsądku ja na przykład mam
yamke 9.9 na długiej stopie.
Co do wynajmu jeżeli cena będzie dobra chętnych znajdziesz sam pewnie będę zainteresowany ale licz się z tym, że ten sprzęt długo nie pochodzi... ludzie nie szanują ...


#5 OFFLINE   chris541

chris541

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 218 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 11 lipiec 2012 - 16:10

Docelowo będzie większy silnik, ale teraz po prostu mamy 2 silniki 2KM i 2,5KM. Czy to mało? Do wędkowania wystarczy. Chyba nikt nie zamierza wypłynąc taką łodzią na dorsze. (Mam w dalszej rodzinie sumiarza - na Wiśle używa 6m łodzi właśnie z 2,5KM Hondą i nie ma problemu, poza płynięciem pod prąd w głównym nurcie)
Własny silnik będzie można zamontowac. Łódź ma byc obsługiwana przez ludzi bez uprawnień - inaczej krąg zainteresowanych byłby niewielki, dla tego nie przewidujemy mocnego silnika. Nie będzie ogłoszeń ogólnodostępnych. Tylko na wybranych forach i wśród znajomych. Jeśli ludzie nie szanują sprzętu zastanowimy się nad kaucją? Co o tym sądzicie? Cel jest taki aby powstała stała grupa sprawdzonych użytkowników. Nie chodzi tu o wielki bussines tylko częściową rekompensatę kosztów.

#6 OFFLINE   zamki

zamki

    klepacz blaszek

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 748 postów
  • Lokalizacjablisko fabryki slidera
  • Imię:Zbyszek
  • Nazwisko:Orzoł

Napisano 11 lipiec 2012 - 16:51

Dorsze dorszami ale i za trocią pływa się dziesiątki kilometrów a jak sobie wyobrażasz powrót zza północnego w szybkim tempie w razie załamania pogody ... ? Ta łódka umożliwia nieco więcej jak śledziowa rzeźnię na wypływie .. i musisz się liczyć z tym, że ludzie zechcą popłynąć dalej ... . Druga sprawa to nie martwił bym się o uprawnienia właśnie w takiej grupie jaka Ciebie interesuje znajdą się zawsze osoby z takowymi no chyba, że chcesz zarabiać wtedy łódka dla wszystkich .... :unsure: albo ja się myle i mowa jest tylko o pływaniu po Wiśle ... :D

#7 OFFLINE   chris541

chris541

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 218 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 11 lipiec 2012 - 17:34

Temat nie był do końca przemyślany. Właśnie chodzi o to żeby wysłuchac różnych sugestii. Już widzę że opcja klienta z własnym silnikiem będzie najlepsza bo zajechac nie swój silnik który kosztował np. 8tys. raczej łatwo. Czyli my gwarantujemy 2,5KM do śmigania po Martwej lub 500m od plaży, a jak ktoś będzie chciał więcej to z własnym silnikiem i uprawnieniami. Nie wiem czy można ubezpieczyc łódź? Będę pytał w tej sprawie, ale jeśli ktoś coś wie na ten temat to proszę podzielic się informacjami.

#8 OFFLINE   zamki

zamki

    klepacz blaszek

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 748 postów
  • Lokalizacjablisko fabryki slidera
  • Imię:Zbyszek
  • Nazwisko:Orzoł

Napisano 11 lipiec 2012 - 18:00

Pewnie, że trzeba wszystko dograć, musi to pasować i Tobie i w jakiejś mierze wypożyczającemu. Łodź jak najbardziej można ubezpieczyć. Dzisiaj wyjeżdżam na kilka dni w razie czego będę w poniedziałek.

#9 OFFLINE   chris541

chris541

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 218 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 12 lipiec 2012 - 01:39

Żeby było jasne! Jeśli koledzy nie zadeklarują zainteresowania łódź nie będzie wypożyczana. Na razie mamy od lat Texas 300 ;) i tak przy okazji wędkowania powstał pomysł zakupu bardziej morskiej łodzi 4,3m jak w tytule. Dzisiaj negocjujemy także łódkę 5,5m z kabiną i silnikiem 20KH Tohatsu. Jeśli zdecydujemy się na wypożyczanie ceny będą bardzo przystępne. Obserwując publikowane oferty to będzie 30-40% poniżej istniejących. Ale jeśli chętnych będzie dwóch to nie ma tematu!!!!!

#10 OFFLINE   chris541

chris541

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 218 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 16 lipiec 2012 - 23:46

Temat wchodzi w fazę realizacji: We wrześniu br będziemy dysponowali łodzią 4.80x1.80 z kabiną + 2 silniki Honda BF2 oraz Mercury 25. Na wyjazdy w morze dajemy 2 silniki. Łódź super stabilna, spanie dla 2 osób, wędkowanie komfortowe dla 3 osób. Radzi sobie na fali 2m. Będziemy wypożycza dla max 2 osób plus 1 nasz człowiek! W takiej sytuacji odpada kaucja, dywagacje kto jest kim itd. Cena 100zł od osoby za 12 godz minus przerwa na szamkę w klubie na Górkach? Bardzo mnie interesuje czy byli by chętni?

#11 OFFLINE   zeta

zeta

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 176 postów

Napisano 21 lipiec 2012 - 10:53

We wrześniu będę trochę pomieszkiwał w 3M i myślę,że znajdę chwilkę czasu na wędkowanie.Jestem bardzo zainteresowany możliwością wynajęcia łódki.Myślę,że dogadamy się,gdy terminy będą bardziej sprecyzowane.
Pozdrawiam
Zbyszek A.

#12 OFFLINE   zeta

zeta

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 176 postów

Napisano 16 wrzesień 2012 - 20:48

Jakieś nowe wiadomości w sprawie łódki?