Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

SANDACZE 2012


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
540 odpowiedzi w tym temacie

#261 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 30 lipiec 2012 - 09:19

Maciek, podłączyłem kij do ładowania bezpośrednio z 110kV <_<. To tytpowy X-fast który po naładowaniu zamienia się w hiper fast i zacina sandacze zanim pomyślą o zassaniu gumy <_< :lol:

#262 OFFLINE   Karol Krause

Karol Krause

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4148 postów
  • LokalizacjaBIAŁOŁĘKA-GŁOGÓW
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Krause

Napisano 30 lipiec 2012 - 09:23

Gratki Patryk za klimatyczną fotke i ładną rybke :mellow:
E tam znowu wyszło ze chłopaki fazują :lol: :lol: :lol:

#263 OFFLINE   Maciek_7

Maciek_7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1320 postów

Napisano 30 lipiec 2012 - 09:27

A myślałem, że gumę elektryzujesz korzystając z właściwości przewodzących węgla :unsure:

#264 OFFLINE   BazyL

BazyL

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5421 postów
  • Imię:Kamil

Napisano 30 lipiec 2012 - 12:30

A ja ostatni raz sandacza to widziałem w weekand w akwarium gdyńskim :( - kompletny brak czasu

.

Załączone pliki



#265 OFFLINE   rolek

rolek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 167 postów
  • LokalizacjaPOZNAŃ

Napisano 30 lipiec 2012 - 16:22

Witam. Oto wczorajszy sandałek który skusił się na twisterka w kolorze ev { taki atrament}. Zestaw kijek st.croix plus scorpion xt
.

Załączone pliki

  • Załączony plik  zan.JPG   67,12 KB   2657 Ilość pobrań


#266 OFFLINE   tomas

tomas

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 545 postów
  • LokalizacjaElblag
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Sieński

Napisano 30 lipiec 2012 - 19:02

Oj Patu mogłeś te wędki chociaż do zdjęcia odłączyc od pradu,a tak wyszło szydło z worka :lol:

#267 OFFLINE   Parf

Parf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1013 postów
  • LokalizacjaBielsk Podlaski
  • Imię:Paweł

Napisano 30 lipiec 2012 - 19:04

Fajne psiaki!

#268 ONLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 30 lipiec 2012 - 19:08

Rolek Patu nieźle wymiatacie a u mnie praktycznie żadnych brań.Mięsiarze na rybkę coś tam duszą ale spinning jest totalne beee :mellow: .

#269 ONLINE   Wojciech_B

Wojciech_B

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 969 postów

Napisano 30 lipiec 2012 - 20:51

Pięknie sandacze panowie.
To mój zeszłotygodniowy urlopowy zed złapany w potwornie upalny dzień :mellow:


.


Zamiast na patelnie trafił do wody :mellow:

http://images41.fotosik.pl/1684/2b61c2cb35a60f44med.jpg

Załączone pliki

  • Załączony plik  1.JPG   174,96 KB   2160 Ilość pobrań


#270 OFFLINE   ziom7

ziom7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisano 30 lipiec 2012 - 21:03

szacun dla wszystkich za piękne sandacze
pozdrawiam
ziom

#271 OFFLINE   suhhar

suhhar

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 989 postów

Napisano 31 lipiec 2012 - 07:13

Witam ! po raz kolejny potwierdza się że na sandacze nie ma reguł i potrafią brać o godzinie 14.00 przy upale 35 stopni celcjusza. Gratulacje za ryby.

#272 OFFLINE   obroncamrowek

obroncamrowek

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 22 postów
  • LokalizacjaRLA

Napisano 31 lipiec 2012 - 18:59

Tak było i w moim przypadku. Złowiłem mojego pierwszego sandacza około godziny 13, pamiętam że było niemiłosiernie gorąco. Przełom czerwca/lipca, miał 78cm

#273 ONLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 31 lipiec 2012 - 19:03

Bardzo częto te duże sandacze żerują samotnie i to w południe :D.To nieobliczalne drapieżniki.

#274 OFFLINE   suhhar

suhhar

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 989 postów

Napisano 31 lipiec 2012 - 21:59

Siemka ! dzisiaj urwałem rybe zycia ;/ przypuszczam ze to był sandacz lowilem z opadu mega uderzenie i siedzi i odrazu odjazd, nie dało sie go zatrzymac przykreciłem hamulec ale kij zaczął jęczec zgiął sie po rekojesc i bałem sie ze strzeli wiec poluzowalem hamulec i szedł i szedł wybrał z 70 m pletki i wlazł w kołki po drugiej stronie brzegu. Łowiłem na swojej glinkance bobesku czytasz to ? oplatał sie w kołki i kaput nie wyszedł tak sie zaplatał ze nie czułem go na kiju ale raz widziałem jak wyszedł pod powierzchnie i zobaczyłem biały brzuchol. Urwałem z ledwoscia swoja PP 019 i taki finał. Stawiam ze ryba mogla miec ponad 120 cm i ponad 12-14 kg. Nigdy czegos takiego na kiju nie miałem tzn raz miałem na mietkowie jak mnie cos takiego na pontonie na kotwicach pociaglo 5m i sie urwało rece do tej pory mi sie trzęsą.

#275 OFFLINE   gaDza

gaDza

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 128 postów
  • LokalizacjaOpole

Napisano 01 sierpień 2012 - 09:04

A ja stawiam na szczupaka B)

#276 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14849 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 01 sierpień 2012 - 09:14

Siemka ! dzisiaj urwałem rybe zycia ;/ przypuszczam ze to był sandacz lowilem z opadu mega uderzenie i siedzi i odrazu odjazd, nie dało sie go zatrzymac przykreciłem hamulec ale kij zaczął jęczec zgiął sie po rekojesc i bałem sie ze strzeli wiec poluzowalem hamulec i szedł i szedł wybrał z 70 m pletki i wlazł w kołki po drugiej stronie brzegu. Łowiłem na swojej glinkance bobesku czytasz to ? oplatał sie w kołki i kaput nie wyszedł tak sie zaplatał ze nie czułem go na kiju ale raz widziałem jak wyszedł pod powierzchnie i zobaczyłem biały brzuchol. Urwałem z ledwoscia swoja PP 019 i taki finał. Stawiam ze ryba mogla miec ponad 120 cm i ponad 12-14 kg. Nigdy czegos takiego na kiju nie miałem tzn raz miałem na mietkowie jak mnie cos takiego na pontonie na kotwicach pociaglo 5m i sie urwało rece do tej pory mi sie trzęsą.


Karp przy takiej dlugosci wazy duzo, duzo wiecej
Nie istnieja sandacze wybierajace 70 metrow plecionki 20 lb (tyle pewnie miala ta PP 0,19).



#277 OFFLINE   Parf

Parf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1013 postów
  • LokalizacjaBielsk Podlaski
  • Imię:Paweł

Napisano 01 sierpień 2012 - 09:39

[quote]
Siemka ! dzisiaj urwałem rybe zycia ;/ przypuszczam ze to był sandacz lowilem z opadu mega uderzenie i siedzi i odrazu odjazd, nie dało sie go zatrzymac przykreciłem hamulec ale kij zaczął jęczec zgiął sie po rekojesc i bałem sie ze strzeli wiec poluzowalem hamulec i szedł i szedł wybrał z 70 m pletki i wlazł w kołki po drugiej stronie brzegu. Łowiłem na swojej glinkance bobesku czytasz to ? oplatał sie w kołki i kaput nie wyszedł tak sie zaplatał ze nie czułem go na kiju ale raz widziałem jak wyszedł pod powierzchnie i zobaczyłem biały brzuchol. Urwałem z ledwoscia swoja PP 019 i taki finał. Stawiam ze ryba mogla miec ponad 120 cm i ponad 12-14 kg. Nigdy czegos takiego na kiju nie miałem tzn raz miałem na mietkowie jak mnie cos takiego na pontonie na kotwicach pociaglo 5m i sie urwało rece do tej pory mi sie trzęsą.
[/quote]

Karp przy takiej dlugosci wazy duzo, duzo wiecej
Nie istnieja sandacze wybierajace 70 metrow plecionki 20 lb (tyle pewnie miala ta PP 0,19).


[/quote]

Nigdy nie wiadomo, ale mogła być też tołpyga... Pytanie kluczowe to co to w ogóle za glinianka i co tam wrzucał gosp. Zresztą, co by to nie było, zawsze się wspomina...
;)

#278 OFFLINE   suhhar

suhhar

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 989 postów

Napisano 01 sierpień 2012 - 11:41

są tam sandacze ogromne 2 lata wstecz wyciaglem tam 86 cm i to moj aktualny rekord nastepnego dnia wyciaglem szczupaka 92 cm mysle ze szczupal by chociaz jakąś swiece zaprezentował a nie parł do dna i w paliki. Branie było typowe z opadu sandaczowe zajeb..aż mało mi kija nie wyrwało z reki. Nie ważne niech pływa dalej byle by sie gumy pozbył i niech zrywa dziadką zestawy ahoy !

#279 OFFLINE   slawek_2348

slawek_2348

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1696 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Zdunek

Napisano 01 sierpień 2012 - 13:57

są tam sandacze ogromne 2 lata wstecz wyciaglem tam 86 cm i to moj aktualny rekord nastepnego dnia wyciaglem szczupaka 92 cm mysle ze szczupal by chociaz jakąś swiece zaprezentował a nie parł do dna i w paliki. Branie było typowe z opadu sandaczowe zajeb..aż mało mi kija nie wyrwało z reki. Nie ważne niech pływa dalej byle by sie gumy pozbył i niech zrywa dziadką zestawy ahoy !


Jeżeli oceniasz rybę na 100+, a glinianka zapewnie jest głęboka, to taki szczupły w takich warunkach specjalnie nie rwie się do świecowania

#280 OFFLINE   kaczynumer1

kaczynumer1

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 183 postów

Napisano 01 sierpień 2012 - 14:18

są tam sandacze ogromne 2 lata wstecz wyciaglem tam 86 cm i to moj aktualny rekord nastepnego dnia wyciaglem szczupaka 92 cm mysle ze szczupal by chociaz jakąś swiece zaprezentował a nie parł do dna i w paliki. Branie było typowe z opadu sandaczowe zajeb..aż mało mi kija nie wyrwało z reki. Nie ważne niech pływa dalej byle by sie gumy pozbył i niech zrywa dziadką zestawy ahoy !


A suma tam przypadkiem nie ma?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych