Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Powitanie na JERKBAIT.pl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2669 odpowiedzi w tym temacie

#2141 OFFLINE   Krzysztof Bajda

Krzysztof Bajda

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 7 postów
  • LokalizacjaZgorzelec

Napisano 28 marzec 2017 - 16:07

Witam wszystkich razem i każdego z osobna. Wędkuję od blisko 20 lat. Zaraził mnie wędkarstwem szczupak 97 cm, który uwiesił się na końcu żyłki w wędce, którą kolega powierzając mi pod opiekę powiedział, że mam tylko rzucać i ściągać do siebie. Tak też robiłem i po pierwszym szczupłym dołączył kolejny - chyba syn, bo miał niespełna 70cm. Wtedy złapałem wędkarskiego bakcyla ale straciłem kolegę (wrócił do domu "o kiju"). Spining to to, co pokochałem do tego stopnia, że nabyłem łódkę, silniki, kilkanaście blanków, kilka kołowrotków, a mój ostatni zakup to multiplikator. Wrrr! Jestem na etapie nauki zarzucania i idzie mi coraz lepiej dzięki poradom kolegów z tego forum. Serdecznie pozdrawiam i mam nadzieję do zobaczenia się nad wodą, a na pewno na dyskusje na tym forum.


  • MarcinZet lubi to

#2142 OFFLINE   SID

SID

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 823 postów
  • LokalizacjaŚrem https://www.youtube.com/watch?v=Sy7k5ZgA_RU
  • Imię:Roger
  • Nazwisko:Sikora

Napisano 28 marzec 2017 - 22:49

Panie Krzysztofie, powodzenia z castem. :D



#2143 OFFLINE   MarcinZet

MarcinZet

    GO BARBLESS!!!

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2749 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Zawora

Napisano 28 marzec 2017 - 22:54

Witam wszystkich razem i każdego z osobna. Wędkuję od blisko 20 lat. Zaraził mnie wędkarstwem szczupak 97 cm, który uwiesił się na końcu żyłki w wędce, którą kolega powierzając mi pod opiekę powiedział, że mam tylko rzucać i ściągać do siebie. Tak też robiłem i po pierwszym szczupłym dołączył kolejny - chyba syn, bo miał niespełna 70cm. Wtedy złapałem wędkarskiego bakcyla ale straciłem kolegę (wrócił do domu "o kiju"). Spining to to, co pokochałem do tego stopnia, że nabyłem łódkę, silniki, kilkanaście blanków, kilka kołowrotków, a mój ostatni zakup to multiplikator. Wrrr! Jestem na etapie nauki zarzucania i idzie mi coraz lepiej dzięki poradom kolegów z tego forum. Serdecznie pozdrawiam i mam nadzieję do zobaczenia się nad wodą, a na pewno na dyskusje na tym forum.

Zapraszam do działu castingowego, trochę tam mamy tematów... interesujących;-)

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  • Piotrek Milupa lubi to

#2144 OFFLINE   @Brig

@Brig

    Przedstawiciel marki KFP Watersports

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1914 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Arek

Napisano 29 marzec 2017 - 19:58

Zapraszam do działu castingowego, trochę tam mamy tematów... interesujących;-)
Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka




Próba agitacji.

#2145 OFFLINE   LukaStCroix

LukaStCroix

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 22 postów
  • Imię:Lukasz

Napisano 29 marzec 2017 - 21:08

Witam.

 

Jestem Lukasz, pochodzę z Kielc, a mieszkam obecnie we Francji. Na jerkbait.pl zaglądam regularnie już od kilku lat.

Ganiam za rybami od dzieciństwa, praktykuje przede wszystkim spinning, od czasu do czasu dla odmiany spławik, grunt, lubię tez zamachać muchówka. Oczywiście Catch & Release. Uwielbiam łowić okonie, mój personal best to lipcowy grubas 48 cm.

 

Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów


  • BOB lubi to

#2146 OFFLINE   krzyw

krzyw

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 30 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 02 kwiecień 2017 - 18:46

Czesc,

Jestem Piotrek, mieszkam i lowie w Szczecinie. Glownie na Regalicy i miedzyodrzu (z lodki). Czasem rzuce feederem. Zdarza sie takrze zlowic lina, czy karasia w jakims zarosnietym bajorku. Lubie jesienne sandaczowanie i szczupaka na wiosne. Pozdrawiam :)


Użytkownik krzyw edytował ten post 02 kwiecień 2017 - 19:07


#2147 OFFLINE   Timse

Timse

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 22 postów
  • Imię:Dawid

Napisano 02 kwiecień 2017 - 19:19

Witam wszystkich forumowiczów i życzę extra okazów w sezonie 2017 i następnych!

Życzę też jak najmniej spotkań z hejterami on line i debilami nad wodą  :D



#2148 OFFLINE   SivyNovy

SivyNovy

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaNorwegia
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Siwak

Napisano 03 kwiecień 2017 - 21:58

Witam wszystkich serdecznie.


  • Timse lubi to

#2149 OFFLINE   arj1955

arj1955

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaPuszcza Notecka
  • Imię:Jędrek

Napisano 05 kwiecień 2017 - 17:27

Witam wszystkich Forumowiczów....


  • Jano lubi to

#2150 OFFLINE   Santocki Wedkarz

Santocki Wedkarz

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 kwiecień 2017 - 12:31

Witam, mam na imię Maks i jestem tu od niedawna. Jestem nieletni, a moim, nazwijmy to, konikiem jest spinning! A rybki, które najbardziej lubię łowić i "ganiać" za nimi to Okonie. Pozdrawiam wszystkich Maks/Santocki Wędkarz! :)



#2151 OFFLINE   Dominik202

Dominik202

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaMazury

Napisano 17 kwiecień 2017 - 10:26

Witam wszystkich forumowiczów.
Może trochę późno, ale lepiej późno niż wcale.

#2152 OFFLINE   Carlos*

Carlos*

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 25 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 20 kwiecień 2017 - 16:43

Witam wszystkich kolegów po kiju :)



#2153 OFFLINE   gregory-171

gregory-171

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 10 postów
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Grzegorz

Napisano 23 kwiecień 2017 - 16:56

Siemka panowie.

Mam na imię Grzegorz i mimo,że jestem zarejestrowany na jerku od trzech lat, jakoś nie było okazji się przedstawić.

Do tej pory czerpałem wiedzę i informacje od Was,podziwiałem świetne okazy i czytałem opisy Waszych przygód wędkarskich.Pora coś dać od siebie.

Jeszcze raz witam i do zobaczenia nad wodą.



#2154 OFFLINE   mayki

mayki

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 26 kwiecień 2017 - 11:45

Witam wszystkich jestem Michał Mieszkam w UK. Należę do Polish Anglers Association.
(Przywitalem sie kiedyś Ale gdzieś zapodzialem dane )
Interesuje mnie casting mam nadzieję że znajdę dużo pomocnych rzeczy tutaj i opinie.
Pozdrawiam wszystkich.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
  • nick lubi to

#2155 OFFLINE   Pracownia Mandula Chełm

Pracownia Mandula Chełm

    Forumowicz

  • Twórcy
  • PipPip
  • 178 postów
  • LokalizacjaChełm
  • Imię:JAKUB

Napisano 06 maj 2017 - 06:42

Powitać brać wędkarską. Wędkuję już od ponad ćwierć wieku, początki tak jak pewnie u wielu z Was były w spławiku, później doszedł grunt i spining. Od dłuższego czasu 90% wyjazdów to wyprawy spiningowe. Zajmuję się rękodziełem od 2000 roku (spławiki, blaszki, woblery), na przełomie 2014/2015 zacząłem robić mandule.

 

Pozdrawiam wszystkich, w szczególności okręg Chełm.



#2156 OFFLINE   Mr.Green

Mr.Green

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 0 postów
  • LokalizacjaLubartów
  • Imię:Damian
  • Nazwisko:Małyska

Napisano 06 maj 2017 - 23:25

Cześć wszystkim jestem tutaj nowy,wędkarstwem interesuje sie już jakis czas.W sumie zaszczepił mnie tym sportem mój ojciec dawno temu gdy byłem jeszcze gówniarzem ale wtedy to było co innego człowiek nie wiedział tak naprawde o co w tym chodzi ile satysfakcji i relaksu moze dać wypad nad wodę,ale w tamten czas nie zaszczepiłem sie na tyle mocno .W tamtym roku uświadomiłem sobie jakie jest to cudowne hobby :) miałem duzo czasu (l4) zeby wypadać z domu na rybki.Po tygodniu albo dwóch  nad ranem po spedzonej nocce nad jeziorem przy bardzo starej wędce i malutkim młynku miałem ostatnie branie które wywołało u mnie potęzny skok adrenaliny-jak dla mnie.

Po 15 minutowym holu ujrzałem pieknego karpia tuz przy płytkim brzegu chyba był równie zmeczony jak ja :D

Widzialem go juz miałem w ręku podbierak ale moja ''bestia''ostatkiem sił zerwała żyłke,szkoda.

Szkoda też tego małego podbieraka ktory sie połamał gdy próbowałem jeszcze go zatrzymac zanim zniknał w trzcinach

ehhh żyłke miałem do 7kg cóz ....

Po tamtej akcji zaszczepiłem sie na 100% gdy tylko jestem w domu i moge to jade bo dla takich chwil warto ;)

teraz jestem juz lepiej i bardziej przygotowany zostaje tylko wiedza ktora jest tutaj w was zapalonych wedkarzach której poprostu mi brakuje ale hej człowiek całe życie sie uczy ;) 

Ps.To była moja pierwsza powazna sztuka którą miałem okazje prowadzic  miał ktoś z was podobnie ?

pozdrawiam udanych połowów .



#2157 OFFLINE   emile23

emile23

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 09 maj 2017 - 18:35

Cześć,

dopiero zaczynam przygodę z rybami. Interesuje mnie spinning. Nastawiam się na okonie. Chciałbym też spróbować łowić na muchy, ale to raczej w przyszłym sezonie.



#2158 OFFLINE   wojtas270386

wojtas270386

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaGłogów

Napisano 10 maj 2017 - 05:20

Witam szanownych kolegów i koleżanki. Tyle lat zarejestrowany i bez przywitania. Takze jeszcze witam wszystkich.

#2159 OFFLINE   Paweł Sander

Paweł Sander

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp.
  • Imię:Paweł

Napisano 10 maj 2017 - 05:38

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Mam na imię Paweł i jestem z Gorzowa Wlkp.


Użytkownik Paweł Sander edytował ten post 10 maj 2017 - 05:38

  • PawełS lubi to

#2160 OFFLINE   omen32

omen32

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 23 postów
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Andrzej

Napisano 25 maj 2017 - 18:32

Witam wszystkich, koleżanki i  kolegów po kiju. Wędkuję głównie na Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim. Główna metoda spinning. Od dłuższego czasu czytam forum , jednakże teraz przyszedł czas na rejestrację. Przyznam szczerze że to chyba najlepsza w tej chwili strona gdzie na prawdę można czegoś ciekawego się dowiedzieć, porównać, podyskutować i chociażby  kupić. Pozdrawiam wszystkich.


  • BOB lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych