Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Powitanie na JERKBAIT.pl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2675 odpowiedzi w tym temacie

#961 OFFLINE   geciu71

geciu71

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 51 postów
  • LokalizacjaJastrzębie-Zdrój
  • Imię:Grzegorz
  • Nazwisko:Marszałek

Napisano 05 kwiecień 2013 - 16:24

Witam wszystkich kolegów po kiju na tak szacownym forum.Mam na imię Grzegorz dla znajomych Geciu i jestem mieszkańcem Jastrzębia-Zdroju.Wędkuję przważnie na Odrze pomiędzy miejscowościami Olza-Nieboczowy.Czekam na pierwszy wiosenny wypad za jaziem i kleniem,jak woda w Odrze się ustabilizuje.Wodom Cześć!!!



#962 OFFLINE   LukaszP

LukaszP

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 06 kwiecień 2013 - 20:01

Witam Wszystkich. Mam na imię Łukasz. Mieszkam we Wrocławiu. Łowię (spinning) głównie w Odrze. Pozdrawiam Forumowiczów !



#963 OFFLINE   Koper

Koper

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 40 postów
  • LokalizacjaZduńska Wola
  • Imię:Piotr

Napisano 07 kwiecień 2013 - 17:15

Witam. Mam na imię Piotr jestem niedawno na tym bardzo ciekawym forum. Lubię łapać na spin głównie wszelkiego rodzaju wobki takie do 12gram,tyczką tez nie gardzę, przynęty robię samemu, nie na jakąś skale przemysłową :) ale dzięki zawartym tu informacją na pewno będą wychodziły coraz lepsze :) Jestem też modelarzem właśnie zrobiłem sobie motoszybowca o rozpiętość 3,10m już podczepiłem aparat pod skrzydło tak wiec co ciekawsze miejsca moich wód, nie umkną mojej uwadze mały przelot nad rzeką na wysokości oko 1km i wszystkie miejsca mam jak na talerzu, bo geoportal to nie to, mają zdjęcia satelitarne sprzed kilku laty :) pozdrawiam i połamania kija :)


  • mdziam_78 lubi to

#964 OFFLINE   leszek3b

leszek3b

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 48 postów

Napisano 08 kwiecień 2013 - 11:00

Witam wszystkich. Mam na imię Leszek.Mieszkam w Olsztynie.Wędkuję od zawsze, najczęściej metodą spinningową.Łowię głównie na  jeziorach okonie i sandacze.Chciałbym też zbudować własnoręcznie spining . Pozdrawiam i życzę udanych łowów.


 



#965 OFFLINE   stasz65

stasz65

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 08 kwiecień 2013 - 13:03

Witam wszystkich forumowiczów. Mam na imię Stasiek. Obserwuję to forum od jakiegoś już czasu. W końcu postanowiłem zarejestrować się. Łowię głównie metodą spinningową na wodach Lubelszczyzny. Czasami sięgam po muchówkę, innymi metodami łowię sporadycznie. Mam nadzieję powiększyć swoją wiedzę korzystając z waszych doświadczeń.  



#966 OFFLINE   maggot

maggot

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 73 postów

Napisano 08 kwiecień 2013 - 18:29

Cześć,

 mam na imię Robert, pochodzę z Mazur i tam też spinniguję głównie za okoniem lawirując między non stop zastawionymi wontonami rybaków. Wszystkim Wam życzę nie tyle ryb co brak rybaków, a ryby się wtedy znajdą.



#967 OFFLINE   Byniek

Byniek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 241 postów
  • LokalizacjaWyszków
  • Imię:Zbigniew
  • Nazwisko:Kołczyk

Napisano 10 kwiecień 2013 - 21:20

Witam serdecznie.Niestety nieustrzegłem się gafy i ja zaczełem od D..... strony. Jestem z Wyszkowa od zawsze. Wędkóję na Bugu , Narwi ,Z Z i bardzo żadko na morzu. A wędkję od około 58 lat.Wszystkim forumowiczom najlepsze życzenia. Zbyszek



#968 OFFLINE   c1eśla

c1eśla

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 473 postów
  • Lokalizacjanad rzeką
  • Imię:Łukasz

Napisano 11 kwiecień 2013 - 07:40

Witam wszystkich :) Jestem Łukasz mam 23 lata. Moje ulubione metody połowu to spinning i mucha , rybki jakie łowię to pstrąg potokowy , kleń , jaź , okoń , boleń , sandacz , szczupak . Od niedawna zacząłem robić własne woblerki i koguty z przeznaczeniem pod różne gatunki.

Pozdrawiam serdecznie Łukasz



#969 OFFLINE   pablo1988

pablo1988

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 252 postów

Napisano 11 kwiecień 2013 - 11:51

Witam wszystkich forumowiczów. Chyba czas najwyższy się przedstawić na forum (które od jakiegoś czasu było moją kopalnią bardzo ciekawych art.). Mam na imię Paweł 25 lat , mieszkam w Pułtusku nad Narwią, nad którą spędzam wiekszość czasu na rybach. Moją ulubioną metodą jest spining, ale nie zapominam  także o innych metodach (grunt, spławik). Każdą wolną chwilę spędzam na "mojej" ukochanej Narwi, szukając okoni, szczupaków, sandaczy oraz sumów. Życzę wszystkim taaaaakiej ryby w sezonie 2013. 

 

Serdecznie pozdrawiam,

Paweł



#970 OFFLINE   lewy

lewy

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 6 postów
  • LokalizacjaZłotów

Napisano 11 kwiecień 2013 - 13:07

Witam , Jestem Tomek oglądam jak inni wędkują :)



#971 OFFLINE   120kilo

120kilo

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 13 kwiecień 2013 - 17:25

Serdecznie witam,

jestem tu nowy i mam nadzieję uzyskac odpowiedź na nurtujące mnie pytania.

Pierwsze i podstawowe brzmi:

czy okuma lub dragon/team dragon robią modele multiplikatorów niskoprofilowych i okraglaków na prawą rękę?

Pytam, ponieważ chcę takowy zakupić a sklepikarze w mojej okolicy (kielce) rozkładają ręce i twierdzą, że nie ma i że nie będzie, proszę o pomoc.

Serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz Wszystkich witam.



#972 OFFLINE   pitervader

pitervader

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 25 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Rogowski

Napisano 13 kwiecień 2013 - 22:32

Witam serdecznie, 

nazywam się Piotr, Czytam wasze Forum od dawna. Bardzo miło mi jest się przedstawić. Mam nadzieje na miłą wymianę informacji i pomoc ze strony doświadczonych kolegów. Życzę wszystkim udanych połowów.



#973 OFFLINE   AdamCh

AdamCh

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 906 postów
  • Lokalizacjalubuskie
  • Imię:Adam

Napisano 16 kwiecień 2013 - 06:29

Witam!

Mam na imię Adam.

Od jakiegoś czasu obserwuję Wasze forum, powala mnie ilość pojawiających się tu informacji...

Głównie spininguję, zdaża mi się łowić castingówką.

Parę rybek w życiu złowiłem i mam nadzieję, że wniosę coś pożytecznego w te forum.

Gorąco pozdrawiam!



#974 OFFLINE   watykanczyk

watykanczyk

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 208 postów
  • Lokalizacjakujawsko-pomorskie
  • Imię:Radoslaw

Napisano 17 kwiecień 2013 - 15:43

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Chciałem się ze wszystkimi przywitać. Moją pasją jest wędkarstwo. Zaczynałem pewnie jak większość od połowów spławikowych, potem wędkarstwo gruntowe a obecnie spinning. Najczęściej łowię szczupaki, sandacze i sumy. Pozdrawiam.



#975 OFFLINE   Winniczek

Winniczek

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 27 postów
  • LokalizacjaRynkowo Wiadukt
  • Imię:Maciej
  • Nazwisko:Winniczek

Napisano 18 kwiecień 2013 - 19:43

Witam. Łowie ryby od 20 lat.Mieszkam w Bydgoszczy. Głównie łowię na Brdzie i Wiśle metodą spinningową.

Ulubione ryby to: pstrąg,kleń,jaź,boleń,szczupak...



#976 OFFLINE   przemkowy

przemkowy

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 36 postów
  • LokalizacjaPiastów
  • Imię:Przemysław

Napisano 22 kwiecień 2013 - 22:09

Witam kolegów po kiju, na imię mam Przemek jestem z Piastowa, trafiłem na to forum bo szukałem konkretnego kija i znalazłem go tu w dziale sprzedam. Zarejestrowałem się poczytałem troszku i chyba będę częściej wpadał. Rybki łapie od 25 lat, spotkać mnie można na Bugu, Narwi, Wiśle. Rybki z reguły wypuszczam zabieram tylko te które niefortunnie głęboko się zatną i mają małe szanse na przeżycie po wypuszczeniu, no i czasami dostaje przykaz od zony ze mam coś przywieźć. Głównie uprawiam leko-średni spining z jednostek pływających, rzadko z brzegu. Pozdrawiam i życzę wszystkim połamania kija w tym i następnych sezonach.



#977 OFFLINE   seiken

seiken

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 421 postów
  • LokalizacjaKraina Wiecznych Łowów
  • Imię:Michał

Napisano 24 kwiecień 2013 - 16:45

Witam wszystkich , na imię mam Michał jestem z Płocka ryby łowię od dziecka... hehe a mam juz 48 lat , aktualnie głównie karpie od ponad 15 lat i feeder , kiedyś łowiłem na spinning

i teraz po latach postanowiłem wrócić do tej metody aby zażywać więcej ruchu nad wodą bo jak wiadomo metody gruntowe sa raczej statyczne :-)



#978 OFFLINE   Mareczkos

Mareczkos

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 24 kwiecień 2013 - 20:47

Witam wszystkich użytkowników.

Mam na imię Marek, jestem z Gdańska, rocznik produkcji - 1976.

Łowię od ponad 30 lat. Moje ulubione metody to spining i trolling. Ostatnio lubię również posiedzieć przy spławiku i feederze.

Łowię głównie w okolicach 3miasta i na Kaszubach.

Wszystkim połamania kija na metrówkach.

Pozdrawiam



#979 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8449 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 24 kwiecień 2013 - 21:41

Witajcie na forum.

Prosimy o pisanie, dyskutowanie i wymianę doświadczeń  :D

 

Pozdrawiam

milupa



#980 OFFLINE   kotwitz

kotwitz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2378 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Kamil

Napisano 27 kwiecień 2013 - 17:37

Witam serdecznie wszystkich sympatyków wędkarskiej przygody.
Mam na imię Kamil i mieszkam w okolicach nędznej łodzi niestety.
Głownie spininguję, przeważnie z łodzi.
Pozdrawiam






Użytkownicy przeglądający ten temat: 6

0 użytkowników, 6 gości, 0 anonimowych