Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Powitanie na JERKBAIT.pl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2675 odpowiedzi w tym temacie

#1221 OFFLINE   maniek72

maniek72

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 107 postów
  • LokalizacjaStare Stulno
  • Imię:Mariusz
  • Nazwisko:Karpowicz

Napisano 23 styczeń 2014 - 16:54

cześć Maniek  :) , znaczy z Łomaz (Łomazów) się wyniosłeś?

Taaaa. Już na stałe mieszkam a Stulnie- bliżej na ryby mam ;)



#1222 OFFLINE   Emilia

Emilia

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 12 postów
  • LokalizacjaPłoty
  • Imię:Emilia
  • Nazwisko:Jaskulska

Napisano 24 styczeń 2014 - 13:06

czeeeeść, nazywam się Emilia, studiuję i mieszkam w Płotach nad Regą. Łowię głównie na spinning pstrągi, trocie w morzu i rzekach, szczupaki, okonie, sandacze, ale w tym roku również zaczynam muchować, czasami na spławiczek, gruncik. odkąd studiuję jestem na rybach tylko w weekend :( ogólnie łowię od 16 lat  czyli od 6 roku życia. :D


Użytkownik Emilia edytował ten post 24 styczeń 2014 - 13:09

  • Wojtek B. i Franc lubią to

#1223 OFFLINE   Tomek88

Tomek88

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3209 postów
  • LokalizacjaGrójec
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Zienkiewicz

Napisano 24 styczeń 2014 - 13:10

Witamy damę na jerkbaicie, miło trochę ubarwić przekrój społeczny portalu płcią piękną, może kobiety rejestrujące się tutaj sprawią, że część z panów będzie dbać bardziej o kulturę wypowiedzi, która i tak nie jest zła, ale zawsze może być lepiej :)



#1224 OFFLINE   FatCat

FatCat

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Paweł

Napisano 24 styczeń 2014 - 16:04

Czołem,

 

Nazywam się Paweł, jestem zwolennikiem połowu sumów, szczupaków i sandaczy (kolejność nieprzypadkowa). Lubię próbować nowych technik oraz przynęt. Lubię śledzić nowinki sprzętowe i od dłuższego czasu czytam Wasze forum.



#1225 OFFLINE   Jano

Jano

    mode raptor

  • Moderatorzy
  • 3206 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 25 styczeń 2014 - 11:18

Witaj Paweł, jak wiesz wytrawnych łowców m.in. sumów tu nie brakuje, będziesz miał z kim wymieniać doświadczenia. Powodzenia!



#1226 OFFLINE   Mariusz54

Mariusz54

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 366 postów
  • LokalizacjaSochaczew
  • Imię:Mariusz

Napisano 26 styczeń 2014 - 20:15

Witam Kolegów i Koleżanki!!

Jestem nowym użytkownikiem portalu Jerkbait.pl więc wypada się przywitać. Na imię mam Mariusz i mieszkam w Sochaczewie. Choć pod nosem mam Bzurę to wędkuję głównie na Wiśle w Wyszogrodzie. Preferuję feeder jednak ostatnio zajarałem się strasznie spiningowaniem i przede wszystkim tej metodzie pragnę przeznaczyć swój wolny czas w tym sezonie. Pozdrawiam całą wędkarską brać!!!



#1227 OFFLINE   Michał P.

Michał P.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 617 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:P.

Napisano 26 styczeń 2014 - 20:47

Witam wszystkich!

Doświadczeniem wędkarskim nie grzeszę więc raczej będę w większej części obserwatorem forum niż jego aktywnym użytkownikiem ale może z czasem się to zmieni :)

Moją ukochaną rybą jest pstrąg potokowy, ukochaną metodą od dwóch sezonów mucha. O ile do gatunków ryb się nie ograniczam, do metody wędkarskiej z roku na rok coraz bardziej :P

Pozdrawiam!



#1228 OFFLINE   Szikaka181

Szikaka181

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 22 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 27 styczeń 2014 - 14:53

Witam wszystkich serdecznie. Nazywam się Szymon Morawski i łowie rybki od dziesiątego roku życia. Na sztuczną przynętę łowie od jakiś 5-6 lat. Od niecałych dwóch lat zajmuje się tym można powiedzieć sportowo w krakowskiej lidze spiningowej. Można powiedzieć ze troszkę umie łowić okonie i pstrągi :wub:  bez których nie mogę żyć od początku zabawy ze sztuczną przynętą. Innymi rybami też troszkę się zajmuję ale zdecydowanie najwięcej czasu poświęcam na zwiedzanie małych krętych rzeczek. Mam nadzieję że przyjmiecie mnie do grona forumowiczów i będzie nam sie razem dobrze współpracowało pozdrawiam wszystkich! :)



#1229 OFFLINE   sajmon_84

sajmon_84

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaZielona Góra
  • Imię:Szymon

Napisano 27 styczeń 2014 - 19:05

Witam serdecznie wszystkich :) Mam na imię Szymon i jestem z woj. lubuskiego. Mam nadzieję, że znajdę wiele pomocnych porad i tematów na forum ale jednocześnie jeśli sam będę potrafił w jakiś sposób pomóc to z największą przyjemnością :) Sprawa u mnie nie jest skomplikowana - z metod wędkarstwa to jedynie spinning uprawiam - szczupak i okoń :) pozdrawiam wszystkich :)



#1230 OFFLINE   miquelos

miquelos

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 83 postów
  • Imię:Michał

Napisano 27 styczeń 2014 - 22:26

Cześć wszytkim !

Mam na imię Michał. Wędkuję od ponad 20 lat :) Wcześniej głównie spławiczek i grunt. Ostatnio głównie spinning a zamierzam zacząć przygodę z castinbiem. Liczę na Waszą pomoco i wsparcie :)



#1231 OFFLINE   przeemmo

przeemmo

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 13 postów
  • Lokalizacjalubuskie
  • Imię:przemek

Napisano 27 styczeń 2014 - 23:27

Witam.Na imie mi Przemek,wędkuje ze 20 lat ostatnie pare lat spinn i feeder.



#1232 OFFLINE   nugas

nugas

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaBytów
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Jesiołowski

Napisano 28 styczeń 2014 - 14:51

Witam wszystkich forumowiczów. Na co dzień łowię karpie, ale nie zapominam o adrenalinie wynikającej ze spinningowania.



#1233 OFFLINE   gacekkosta

gacekkosta

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 19 postów
  • LokalizacjaSulęcin
  • Imię:Jakub

Napisano 28 styczeń 2014 - 20:23

         Witam szanowne grono tak zacnej skarbnicy wiedzy wędkarskiej. Mam na imię Jakub i jestem początkującym wędkarzem z Sulęcina. Spinningiem zainteresowałem się w zeszłym roku. Najczęściej łowie w jeziorach poligonowych w Wędrzynie woj. Lubuskie. 

 

Pozdrawiam.



#1234 OFFLINE   SANDER

SANDER

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaStargard Szczeciński
  • Imię:Michał

Napisano 29 styczeń 2014 - 11:09

Witam serdecznie kolegów i koleżanki po kiju. Na imię mam Michał i mieszkam w Morzyczynie koło Stargardu Szczecińskiego. Wędkuję głównie na jeziorach z łódki oraz lubię pospacerować ze spiningiem nad rzekami (Ina, Krąpiel). W zeszłym roku kolega pokazał mi casting i od tamtej pory noszę się z zamiarem zakupienia nowego sprzętu do tej właśnie techniki. Mam wielką nadzieję, że z waszą pomocą na forum uda mi się zagłębić wiedzy castingowej oraz pomoże dobrać odpowiedni sprzęt. 

Równocześnie przeglądając forum jerkbait zainspirowało mnie tworzenie przynęt. Postanowiłem, że spróbuję swoich sił w dziedzinie budowania woblerów.

 

Pozdrawiam

Michał



#1235 OFFLINE   teo

teo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 147 postów
  • LokalizacjaŚroda Wlkp.

Napisano 29 styczeń 2014 - 20:58

Witam mam na imię Łukasz

Pozdrawiam wszystkich serdecznie a fanów castingu w szczególności :)



#1236 OFFLINE   malolateq

malolateq

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaTychy

Napisano 30 styczeń 2014 - 11:16

Witam

 

Jestem początkującym wędkarzem. Kartę wyrobiłem pod koniec 2013, więc dopiero zaczynam stawiać "pierwsze kroki". Jestem z Tychów. pozdrawiam

Zbyszek



#1237 OFFLINE   urasenty

urasenty

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 767 postów
  • LokalizacjaGrodzisk Mazowiecki
  • Imię:Daniel

Napisano 30 styczeń 2014 - 15:25

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Na imię mam Daniel " urasenty" moją pasją jest wędkarstwo. Głównie łowię na spinning,ulubione łowisko to Wisła w okolicach Modlina.Bardzo cieszę się że mogłem do Was dołąćzyć. 



#1238 OFFLINE   Tomek88

Tomek88

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3209 postów
  • LokalizacjaGrójec
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Zienkiewicz

Napisano 30 styczeń 2014 - 17:06

Jak miło, świeża krew i zaczyna kulturalnie od powitań ;)

Mi również miło w swoim imieniu jak i portalu, że tak sobie pozwolę przedstawicielsko zaistnieć :)



#1239 OFFLINE   kamil vfr

kamil vfr

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 14 postów
  • LokalizacjaGrudziądz
  • Imię:Kamil

Napisano 31 styczeń 2014 - 15:59

Witam!Mam na imię Kamil,lat 35-od 25 lat probuje swoich sił w połowie róznych rybek.Najczęściej wybieram się na szczupaki,w tym miejscu nieskromnie się pochwalę-w 2013 3 razy pobijałem swój rekord życiowy, 98cm/7,3kg  100cm/7,5kg i na koniec 103cm/6,3 kg.Z białej rybki wielkich efektów nie mam,najciekawsza to chyba płoć 38cm,w tym roku planuje złowić coś godnego uwagi,zakupiłem już od kolegi 30 2 kilowych puszek kuku :) Pozdrawiam wszystkich!



#1240 OFFLINE   molczito

molczito

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 14 postów
  • LokalizacjaGłogów
  • Imię:marcin

Napisano 31 styczeń 2014 - 16:46

witam wszystkich.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 8

0 użytkowników, 8 gości, 0 anonimowych