Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

zasady publikacji zdjec - watek wydzielony z tematu trociowego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Mdah

Mdah

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 499 postów
  • LokalizacjaPabianice
  • Imię:Piotrek

Napisano 27 lipiec 2012 - 08:10

Któremuś z adminów strasznie słońce zaszkodziło . :wacko: Ale cóż jak się więcej czasu spędza przed kompem niż na rybach to zaczynają się schizy .

Najśmieszniejsze jest to, że przeglądając wątek o innej rybie natrafiłem na bardzo podobną prezentację zdobyczy, a adminowi przeszkadza tylko moje foto :huh:

#22 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8448 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 27 lipiec 2012 - 08:13

Widziałem fotkę , bardzo ładna ryba gratuluję :D

#23 OFFLINE   Mdah

Mdah

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 499 postów
  • LokalizacjaPabianice
  • Imię:Piotrek

Napisano 27 lipiec 2012 - 08:15

Rybka piękna- gratulacje dla łowcy :D
Musiała ładnie dać popalić.

Dzęki,
Dała ładnie czadu-pełen repertuar sztuczek z odjazdami, murowaniami i świecami. Jak wspominałem wcześniej, nie mogłem jej puszczać za daleko w dół rzeki, bo leży tam powalone drzewo całą szerokością koryta.

#24 OFFLINE   Mdah

Mdah

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 499 postów
  • LokalizacjaPabianice
  • Imię:Piotrek

Napisano 27 lipiec 2012 - 08:30

Widziałem fotkę , bardzo ładna ryba gratuluję :D


Dzięki.

#25 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9640 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 27 lipiec 2012 - 08:33

Panowie
Nie ma co ebać admina w tym wątku.
Myślę, ze niedługo doczekamy się wspólnych, jasnych zasad i wszystko będzie jasne. Dajcie teamowi chwilę, nie ma powodu do złych emocji.


#26 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2132 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 27 lipiec 2012 - 16:19

[quote]
Któremuś z adminów strasznie słońce zaszkodziło . :wacko: Ale cóż jak się więcej czasu spędza przed kompem niż na rybach to zaczynają się schizy .
[/quote]
Najśmieszniejsze jest to, że przeglądając wątek o innej rybie natrafiłem na bardzo podobną prezentację zdobyczy, a adminowi przeszkadza tylko moje foto :huh:
[/quote]
Koledze podejrzewam chodzi o zdjęcie mojego klenia,już wykasowałem,bo nie chcący poczułem się jak równiejszy :wacko: A tak poważnie ,to rozumiem że piach,kamienie itp mogą szkodzić rybie,nie przekona mnie z kolei nikt że mocno mokra trawa jest szkodliwa,i tu ch..j z moim klenikiem - Twoja troć była warta naszych oczu :D


#27 OFFLINE   Kriss

Kriss

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 263 postów

Napisano 27 lipiec 2012 - 19:09

Tofik, jest masa takich zdjęć (nie grzebiąc daleko pierwszy okoń na 12. stronie wątku), dlatego dziwi mnie, że raz są usuwane, innym razem jakoś modom nie przeszkadzają. To samo tyczy się rozmiarów prezentowanych ryb. Ostatnio usunięto zdjęcia niedużego pstrąga przedstawionego w wątku ciurki, siurki i strumyki. A jak w innych wątkach pojawiają się ryby, które nie spełniają forumowych norm - cisza...
Dla mnie jest różnica - złowić 40 cm klenia w rzeczce o szer. 3-4 metry, a w rzece typu Odra, czy Wisła.

#28 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9640 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 27 lipiec 2012 - 19:17

Kriss
To nie sa jakies personalne decyze modów i spisek
Nie wiem jak inni, ale ja mimo bycia zwykłym userem przestałem forum ogarniac całosciowo jakoś koło 2009. Wcześniej notowałem każdy post, byłem w stnie przeczytać, większość ludzi znałem. Teraz - zaglądamw zasadzie w pierwsze trzy działy, cafe i regulaminy. Wieści jak dostaję maila z powiadomieniem o nowym poscie.
Stąd wiele akcji modowskich to zgłoszenia userów naruszenia regulaminu, wtedy się przekopywałem przez wątek i podejmowałem akcje. Z resztą mod tez człowiek i a w zasadzie kilka osób i ma każdy inne podejście i inny dzień. nie ma jak to którys z userów sugerował magicznego robota jak z matriksa który wam ryby mierzy i wycina mechanicznymi mackami :mellow:

#29 ONLINE   salmon1977

salmon1977

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1564 postów
  • LokalizacjaIńsko-STARGARD
  • Imię:GrzehU

Napisano 27 lipiec 2012 - 20:22

Niestety w polsce troc to ryba przemysłowa kazdy kto je łowi ma ta swiadomosc i 99% dostaje w beret 1% stawiam na wypuszczane króciaki w morzu ze wzgledu na podwyższony wymiar :D Gospodarka trociowa :mellow:

#30 OFFLINE   Kriss

Kriss

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 263 postów

Napisano 27 lipiec 2012 - 21:53

Kuba, nie mam do nikogo pretensji. Chodzi mi tylko o to, że wg mnie w wątkach tematycznych powinniśmy ściśle trzymać się regulaminu (wielkość), natomiast wątki typu ciurki..., Odra..., Narew..., itp. traktować nieco luźniej. A jeśli nie, to przynajmniej traktować je równo (i tu kwestia, o której pisałeś).

#31 OFFLINE   Mdah

Mdah

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 499 postów
  • LokalizacjaPabianice
  • Imię:Piotrek

Napisano 28 lipiec 2012 - 12:28

[quote]
Któremuś z adminów strasznie słońce zaszkodziło . :wacko: Ale cóż jak się więcej czasu spędza przed kompem niż na rybach to zaczynają się schizy .
[/quote]
Najśmieszniejsze jest to, że przeglądając wątek o innej rybie natrafiłem na bardzo podobną prezentację zdobyczy, a adminowi przeszkadza tylko moje foto :huh:
[/quote]
Koledze podejrzewam chodzi o zdjęcie mojego klenia,już wykasowałem,bo nie chcący poczułem się jak równiejszy :wacko: A tak poważnie ,to rozumiem że piach,kamienie itp mogą szkodzić rybie,nie przekona mnie z kolei nikt że mocno mokra trawa jest szkodliwa,i tu ch..j z moim klenikiem - Twoja troć była warta naszych oczu :D

[/quote]
Nie chodziło mi o Twoje zdjęcie.

#32 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18613 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 29 lipiec 2012 - 20:24



Panowie, po kolei:

1. zdjęcie usuąłem ja

2. powodem usunięcia zdjęcia było w mojej ocenie suche podłoże, na którym leżała ryba

3. jak zobaczyłem zdjęcie w większym rozmiarze, przyznaję że decyzja moja była błędna, bo trawa jest wilgotna - przepraszam

4. zdjęcie mimo to nie wróci, ponieważ @mdah przyznał że zabrał rybę w celu konsumpcji; doceniam uczciwość Kolegi w tej kwestii i proszę powstrzymać się od jakichkolwiek negatywnych komentarzy z tym związanych

5. forum jest obszerne i nie zawsze jesteśmy w stanie wyłapać wszystkie przypadki naruszenia regulaminów forum ( dotyczy to nie tylko zasad publikacji zdjęć ale również innych regulaminów ) - staramy się, raz wychodzi to lepiej a raz popełniamy błędy; dlatego ważne jest aby sami użytkownicy pomagali utrzymać porządek na forum - korzystając z funkcji 'zgloszenia do moderacji' a nie urządzania samosądów, dochodzeń etc

6.niestety nie mozemy sobie pozwolić na dyskusje i tłumaczenie się z każdej decyzji moderacyjnej, dlatego przyjęliśmy zasadę że decyzje moderatorów sa ostateczne i nie podlegają komentarzom na forum- takie wpisy będa usuwane; jeżeli ktoś się nie zgadza z decyzją moderatora, ma możliwość: (i) skontaktowac się z moderatorem na priv lub (ii) zglosic do moderacji post który jego zdaniem został niewłaściwie zmoderowany lub (iii) zgłosić propozycję usprawnienia zasad funkcjonowania portalu w niniejszym dziale (poświęconym regulaminom)

Każdy sygnał dotyczący funkcjonowania forum, który płynie od Użytkowników jest dla nas ważny, zwłaszcza jeżeli wskazuje na obszary w których możemy działać sprawniej, lepiej. Aktualnie jesteśmy w trakcie analizy zasad publikacji zdjęć na jerkbait.pl - być może ulegną one modyfikacji, m.in. dzięki sygnałom płynącym od Użytkowników

Pozdrawiam