Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Multiplikator


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2387 postów
  • Imię:Karol

Napisano 13 marzec 2007 - 22:57

Witam wszystkich... to znowu ja ( Panek ) i moje durne pytania :mellow:

Zastanawiam się jak by mi sie łowiło na multiplikator iii
chciał bym się zapytać o następujące rzeczy:

czy multiplikator jest leprzy od kołowrotka...
jesli tak to w jaki sposób go przewyzsza

na czym polega łowienie z multiplikatorem i na jakie metody
moge go stosować

czy łowienie multiplikatorem wymaga więcej kosztów związanych
z zakupem sprzętu? ( czy więcej wydam da dobry multiplikator czy kołowrotek)

i ogulnie coś co powinienem wiedzieć a o co nie pytałem

:mellow: nie złośćcie się za tak głupie tematy <_<

#2 OFFLINE   jersey

jersey

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 668 postów

Napisano 13 marzec 2007 - 23:02

polecam:

http://www.jerkbait....x.php?t=search

udanej lektury, trochę pewnie ci to zajmie.. ale na 1.maja powinieneś zdążyć :lol: :lol:
j.

#3 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2387 postów
  • Imię:Karol

Napisano 13 marzec 2007 - 23:20

przejzalem to wszystko z grubsza i niema tu nic dla zielonych... nie ma podstaw takich jak ja podałem odpowiedzi na konkretne pytania tylko co kupić gdzie dostać i takie pitolenie Embarassed
a ja chce tylko podstawy podstaw znać :(

#4 OFFLINE   jerzy

jerzy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3198 postów

Napisano 13 marzec 2007 - 23:30

PaNeK

jak dobrze poszukasz to tez znajdziesz informację na podstawowym poziomie. Są to info. dość rozproszone, ale przeciez poradziśz sobie :D

pozd JW

#5 OFFLINE   jersey

jersey

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 668 postów

Napisano 13 marzec 2007 - 23:36

Zastanawiam się jak by mi sie łowiło na multiplikator

tego nikt nie wie, @Panku/Paneku (która forma jest poprawna?), póki sam nie spróbujesz to się nie przekonasz..


przejzalem to wszystko z grubsza i niema tu nic dla zielonych...
daj sobie trochę czasu - jest tego naprawdę sporo..

powodzenia w dociekaniach
j.

#6 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2387 postów
  • Imię:Karol

Napisano 13 marzec 2007 - 23:40

tego nikt nie wie, @Panku/Paneku (która forma jest poprawna?), póki sam nie spróbujesz to się nie przekonasz..


j.


możesz mi mówić nawet dzbanek dzbanie dzbanku ale pomocy!!
naprawde musze grzebać 3 godziny po tematach i wyciągać wnioski
z pojedynczych postów? :(


#7 OFFLINE   jerzy

jerzy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3198 postów

Napisano 14 marzec 2007 - 00:03

[quote]


tego nikt nie wie, @Panku/Paneku (która forma jest poprawna?), póki sam nie spróbujesz to się nie przekonasz..


j.
[/quote]

możesz mi mówić nawet dzbanek dzbanie dzbanku ale pomocy!!
naprawde musze grzebać 3 godziny po tematach i wyciągać wnioski
z pojedynczych postów?
:(

[/quote]

Obawiam sie że tak trzeba wykazać minimum wysiłku, zeby się czegos dowiedzieć. Zwłaszcza, ze pytasz o casting, który już ze swej natury wymaga wysilku wogóle. Uwierz, że w porównaniu z rzutami w castingu wysiłek włożony w przeszukiwanie forum to małe miki!!
Milej lektury życze. Wramach pomocy podpowiem, zę spora skondensowana wiedza jest zawarta w artykulach na stronie głównej.
good luck :D

#8 OFFLINE   jersey

jersey

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 668 postów

Napisano 14 marzec 2007 - 00:15

@PaNek,
ja naprawdę chciałem się dowiedzieć jak odmienia się twój nick, nie było w moim pytaniu żadnej złośliwości - ja nie lubię jak ktoś nieprawidłowo odmienia moje nazwisko.


jeśli 3 godziny wystarczą ci na rzetelne przewertowanie zasobów forum to R I S P E K T :huh: :huh: :huh: :huh:
dyskutujemy na forum od ponad godziny, więc pewnie połowę postów i artów masz już za sobą... :mellow: :mellow: :mellow: doczytaj do końca, warto. może nawet zdążysz się jeszcze wyspać przed jutrzejszym pójściem do szkoły.
pozdrawiam cię,
j.

#9 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2387 postów
  • Imię:Karol

Napisano 14 marzec 2007 - 00:24

@PaNek,
ja naprawdę chciałem się dowiedzieć jak odmienia się twój nick, nie było w moim pytaniu żadnej złośliwości - ja nie lubię jak ktoś nieprawidłowo odmienia moje nazwisko.


jeśli 3 godziny wystarczą ci na rzetelne przewertowanie zasobów forum to R I S P E K T :huh: :huh: :huh: :huh:
dyskutujemy na forum od ponad godziny, więc pewnie połowę postów i artów masz już za sobą... :mellow: :mellow: :mellow: doczytaj do końca, warto. może nawet zdążysz się jeszcze wyspać przed jutrzejszym pójściem do szkoły.
pozdrawiam cię,
j.



Troche durnowato się czuje czytając wszystkie posty ( te których było najwięcej ) jaki multiplikator, jaki multiplikator na początek, czy XXX ten multiplikator będzie dobry itp normalnie żenada :( ja chce się tylko dowiedzieć jak wygląda łowienie castingowe czy za pomocą multiplikatora ( chyba to to samo )
a musze czytać jakieś ****** :(:(:(:(

a co do nicku: ten Panek, ty Panku, tego Panka, temu Pankowi Embarassed

#10 OFFLINE   jersey

jersey

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 668 postów

Napisano 14 marzec 2007 - 00:40

@PaNeK,
dzięki za sprostowanie kwestii nickowej.

ja chce się tylko dowiedzieć jak wygląda łowienie castingowe czy za pomocą multiplikatora
polecam www.youtube.com, np. ten filmik

przy okazji tegoż filmiku (ok. setnej sekundy) dowiesz się jak ważna w castingu jest odpowiednia rozgrzewka :lol: :mellow: <_< :lol: :huh: :mellow: :lol:
i jeszcze jedno - nie wierz we wszystko co mówi ten gość z linku
j.

#11 OFFLINE   Sławek

Sławek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2720 postów
  • LokalizacjaPolska północna :)

Napisano 14 marzec 2007 - 06:41

http://jerkbait.pl/?p=97
To podstawy :D

#12 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2387 postów
  • Imię:Karol

Napisano 14 marzec 2007 - 07:39

http://jerkbait.pl/?p=97
To podstawy :D


Nareszcie ktoś się zlitował :mellow:
przeczytałem... iii to całe castingowanie jest chyba bardzo trudne
może kiedyś się skusze ale jak narazie pozostane przy kołowrotku
:mellow:

#13 OFFLINE   bassy

bassy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1938 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 14 marzec 2007 - 09:36

Też myślałem ze bardzo trudne. Jesli chodzi o cięższa odmianę castingu to zacząłem rzucać w sierpniu i jest spooko. Co innego lekki casting, ten prawdopodobnie wymaga większego doświadczenia, ale wszystkiego trzeba spróbować. Wypowiem się jak porzucam.
Tak, czy inaczej żeby mieć zdanie musisz rzucić sobie zestawem. Wtedy dowiesz się najwięcej. Szukaj ludzi łowiących multiplikatorem w swojej okolicy. Moim zdaniem warto i nie taki diabeł straszny.

#14 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 14 marzec 2007 - 09:51

Witam wszystkich... to znowu ja ( Panek ) i moje durne pytania :mellow:

Zastanawiam się jak by mi sie łowiło na multiplikator iii
chciał bym się zapytać o następujące rzeczy:

czy multiplikator jest leprzy od kołowrotka...
jesli tak to w jaki sposób go przewyzsza

na czym polega łowienie z multiplikatorem i na jakie metody
moge go stosować

czy łowienie multiplikatorem wymaga więcej kosztów związanych
z zakupem sprzętu? ( czy więcej wydam da dobry multiplikator czy kołowrotek)

i ogulnie coś co powinienem wiedzieć a o co nie pytałem

:mellow: nie złośćcie się za tak głupie tematy <_<



Cześć Panek,
Po kolei ale nie koniecznie w kolejności jakiej zadałeś:
a. z reguły stosowanie multiplikatorów to więcej pieniędzy, które musisz wydać. Ponadto mniejsza dostępność sprzętu w Polsce ale należy pamiętać, że casting i mutliplikator to coś innego, coś co bardzo angażuje co wciąga bezgranicznie :D Podstawy sprzęt (w zależności od metody) to koszt kilkuset złotych.

b. multiplikator nie jest lepszy od spinningu, ani spinning od multiplikatora - to dwie rozłączne metody. Trudno porównywać, choć wiele prób już było - zwykle kończyły się wyczerpaniem argumentów :D

c. jeśli łowisz na spinning to łowienie na multiplikator praktycznie pokrywa Tobie cały ten obszar. Im jednak lżej łowisz (mniejsze przynęty) tym na multiplikator trudniej i drożej. Im ciężej tym na multiplikator lepiej :D

Pozdrawiam
Remek

#15 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 14 marzec 2007 - 11:24

ja chce się tylko dowiedzieć jak wygląda łowienie castingowe czy za pomocą multiplikatora
polecam www.youtube.com, np. ten filmik

przy okazji tegoż filmiku (ok. setnej sekundy) dowiesz się jak ważna w castingu jest odpowiednia rozgrzewka :lol: :mellow: <_< :lol: :huh: :mellow: :lol:
i jeszcze jedno - nie wierz we wszystko co mówi ten gość z linku
j.


Cześć,
HATO bo tak nazywa się ten gościu jest niesamowity!!! Gościu bawi się wędkarstwem w pełnym tego słowa znaczeniu. Widać to w wielu filmach firmy Jackall oraz czaspopismach japońskich (zawsze w jakiejś dziwnej pozie, albo śmiesznym ubraniu np. stroju płetwonurka). Umiejętności castingowe - najwyższych lotów - tylko pozazdrościć ale ten gościu to jakby urodził się z multiplikatorem w rękach.

Pozdrawiam
Remek


#16 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2387 postów
  • Imię:Karol

Napisano 14 marzec 2007 - 12:28

[quote]


ja chce się tylko dowiedzieć jak wygląda łowienie castingowe czy za pomocą multiplikatora
polecam www.youtube.com, np. ten filmik

przy okazji tegoż filmiku (ok. setnej sekundy) dowiesz się jak ważna w castingu jest odpowiednia rozgrzewka :lol: :mellow: <_< :lol: :huh: :mellow: :lol:
i jeszcze jedno - nie wierz we wszystko co mówi ten gość z linku
j.
[/quote]

Cześć,
HATO bo tak nazywa się ten gościu jest niesamowity!!! Gościu bawi się wędkarstwem w pełnym tego słowa znaczeniu. Widać to w wielu filmach firmy Jackall oraz czaspopismach japońskich (zawsze w jakiejś dziwnej pozie, albo śmiesznym ubraniu np. stroju płetwonurka). Umiejętności castingowe - najwyższych lotów - tylko pozazdrościć ale ten gościu to jakby urodził się z multiplikatorem w rękach.

Pozdrawiam
Remek

[/quote]

może i jest ale za dużo to na filmiku nie widać... musiał bym na żywka sprawdzić... powąchać pomacać :mellow:


#17 OFFLINE   Smaczek

Smaczek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 399 postów
  • LokalizacjaZielona Góra

Napisano 14 marzec 2007 - 12:48

Przyznaje Remkowi rację. Ten gościu jest nr 1!!! Po prostu niesamowity. Cieszy się z wędkowania na maksiora, a i łowić ryby naprawdę potrafi. Oglądając filmiki z gościem nigdy nie włączam przewijania (wprzód). Prawdziwy harpagan. Poza techniką (rzut i łowienie) można się od niego nauczyć np. spontanicznego reagowania na wszystkie zdarzenia zaistniałe nad wodą (spartolone zacięcie, odpadający multik od wędki). Po prostu show na najewyższym poziomie. A tak wogóle to facet musi pić masakryczne ilości sake.

#18 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2387 postów
  • Imię:Karol

Napisano 14 marzec 2007 - 12:51

a dlaczego musi pić dużo sake?

#19 OFFLINE   Smaczek

Smaczek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 399 postów
  • LokalizacjaZielona Góra

Napisano 14 marzec 2007 - 13:02

@panek
To taki niewinny żart z tym sake. Po prostu gościu jest wyluzowany jak Gepard Chester.

#20 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 14 marzec 2007 - 13:38

odpadający multik od wędki


:lol: :lol: to było na prawdę dobre!!! :lol: :lol: a na dodatek jeszcze nie wyciągnął bassa ale jakąś regionalną rybę, która traktowana jest z wielkim obrzydzeniem :D Mnie się jeszcze podobały rzuty pod wiatr :D Nie jeden guru castingu w ogóle by nie zaryzykował rzutu w takich warunkach on ... rzucał, śmiał się i ... wyciągnął konkretnego bassa - wszystko przed kamerą.

Pozdrawiam
Remek




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych