Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Kamizelka Simms g 3 - Wymiary


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   MIKUL

MIKUL

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 215 postów

Napisano 16 sierpień 2012 - 17:52

Witam

Czy ktoś , z szanownych forumowiczów mógłby zmierzyć jakie pudła (spin) mieszczą się w poszczególnych kieszeniach tej pięknej kamizelki ?

Pozdrawiam i dziękuję:)

#2 OFFLINE   MIKUL

MIKUL

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 215 postów

Napisano 19 sierpień 2012 - 09:13

Nikt nie ma simmsa g3 ? :unsure:

#3 OFFLINE   Mari

Mari

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 466 postów

Napisano 19 sierpień 2012 - 17:11

G3 jest bardzo popularna... wśród muszkarzy B)

#4 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 19 sierpień 2012 - 18:23

Możesz kupić ale G3 parę drobnych kosztuje.Lepsze byłoby chyba takie coś do spinningu.
http://www.taimen.com/pl/pl/product/simms-headwaters-tech-pa ck-coal_99930150/102620
Tu są też superowe do spinna.
http://www.zbik.pl/wedkarstwo/wyposazenie/kamizelki-plecaki/ william-joseph-plecaki-kamizelki
Mam ten pomarańczowy.Z boku w tubie travel, masz dwa pojemniki na pudełka i inne szpargały, z tyłu plecak na inne rzeczy.Bardziej pojemny jak kamizelka.
Kamizelka simmsa 2 nieduże pudełka zmieści bo też ją mam ale to bardziej pod muchę jak spinna.
Z tym pomarańczowym plecakiem możesz i na wycieczkę zaadoptować.

#5 OFFLINE   MIKUL

MIKUL

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 215 postów

Napisano 21 sierpień 2012 - 14:43

Dzięki Panowie

Rzeczywiście, wobec tego co podał Jozi to g3 wydaje się chybionym zakupem.


Ten WJ Exodus wydaje się genialny:D mam nadzieję że jutro uda mi się go osobiście pomacać.


a o tym cudzie coś słyszeliście?

http://www.taimen.com/pl/pl/product/fishpond-wildhorse-tech- pack-barnwood_5563/92779


Wygląda na mega pakowną alternatywe dla WJ exodus

#6 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 21 sierpień 2012 - 14:50

Kamizelka to jednak kamizelka. Prawdopodobnie, przy dużej ilości gratów plecak lepiej rozkłada ciężar. Tyle że jak czegoś potrzeba, co jest z tyłu, to trzeba go zdjąć, położyć, wyjąć co trzeba, a potem założyć napowrót. Można się przyjżeć też kamizelkom Orvisa, tyle że to już typowo muszkarska marka... :mellow:

#7 OFFLINE   MIKUL

MIKUL

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 215 postów

Napisano 21 sierpień 2012 - 15:02

Krzysiek jeśli piszesz w odniesieniu do Fishpond Wildhorse Tech Pack ... to przecież podobnie jak WJ jest to plecako-kamizelka.

Połączenie kamizelki i plecaka wydaje się mega... m.in poprzez lepsze rozłożenie ciężaru. Podoba mi się też pakowność exodusa... w sam raz na całodniowe włóczenie się nad rzeką:)

#8 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 21 sierpień 2012 - 15:06

PLecaki są pojemniejsze i pewnie wygodniejsze. Zwracam tylko uwagę, że jeśli z przodu plecaka nie mieści się wszystko co potrzebne, podczas wędkowania, czyli pudełka z przynętami + narzędzia i inne pierdółki, to ja bym się zastanowił. Jeśli byłyby sytacje, że stojąc w wodzie, musiałbym wyjść specjalnie po to, żeby wyjmować coś co jest potrzebne, bo nie mieści się z przodu, to byłoby słabo. :D

#9 OFFLINE   MIKUL

MIKUL

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 215 postów

Napisano 21 sierpień 2012 - 21:27

No Masz rację ... ale nie sądze by w tych kamizelkach nie mieścił się cały potrzebny szpey ;)

WJ i Fishpound wygladają zacnie i pakownie ... zobaczymy jak z tym pierwszym w realu.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych