Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

najjaskrawsze gumy.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   wojciiech

wojciiech

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1624 postów
  • LokalizacjaOstrów Wielkopolski / Toruń

Napisano 29 sierpień 2012 - 23:39

[quote]
Najlepszy wybór Relaxa i najlepsze ceny to:

kingshad.pl

Zaznaczam, że to żadna reklama z mojej strony. Jestem po prostu pod wrażeniem wyboru i korzystnych cen w tym sklepie. No ale to prawie firmowy sklep Relaxa, także nic dziwnego.
[/quote]

W sieci jest pełno sklepów, czy sprzedawców, którzy mają Relaxa w dobrej cenie (lepszej niż oferuje kingshd.pl) :D Zatem stwierdzenie najlepsze ceny jest trochę na wyrost wg. mnie :D Lepiej brzmi stwierdzenie- w atrakcyjnej cenie, a zarazem nie miesza ludziom i tak stłamszonym działaniami marketingowymi w głowach.




[/quote]

Daj linki do tych sklepów. Chętnie zobaczę kopyto 3 cale za 1,80 zł.


#22 OFFLINE   Wojtek B.

Wojtek B.

    Wiślak

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1835 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Wojtek

Napisano 30 sierpień 2012 - 09:46

Serwus!

Zacznę od tego, że w Warszawie , w sklepach stacjonarnych są tańsze 3' niż 1,80pln, oczywiście nie we wszystkich :D

Wejdź chociażby na allegro-komputerem posługiwać się umiesz przecież, sam przekonasz się po ile można je ustrzelić :D

Miłego dnia, pozdrawiam

Wojtek

#23 OFFLINE   gooral

gooral

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3423 postów
  • Lokalizacjairlandia

Napisano 30 sierpień 2012 - 16:07

apropos kolorow.
Z katalogu wyczytalem, ze silk to s055 i tutaj fotka przykladowa ukradziona z alledrogo:
http://img10.allegroimg.pl/photos/oryginal/25/39/44/56/2539445630
wyglada jak zwykly zolty s060 - stad pytalem jak sie naprawde nazywa ten zarowiasty zolty.
Ps znalazlem jeszcze silk perlowy s080 widzial to ktos na zywo?
gumy dragona, ktore sa dla mnie za ciemne to super yellow.

Ps relaxa mozna 30 minut same kolory gum ogladac...

#24 OFFLINE   Elton

Elton

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 389 postów
  • LokalizacjaTarnów

Napisano 30 sierpień 2012 - 19:08

Znam bo używam silk perłowy. To taka fluo, szklista guma, jednakże zwykły wydaje się być bardziej żarówiasty. Pełowy być może w wodzie pod wpływem światła bardziej się mieni jak większość perłowych gum
Ta fota (bardzo kiepska i zaciemniona) to zwykły silk

#25 OFFLINE   gooral

gooral

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3423 postów
  • Lokalizacjairlandia

Napisano 10 wrzesień 2012 - 18:29

ciekawostka rzeka gdzie zawsze numerem 1 byl dla mnie zolty (po to za nim sie rozgladalem) w niedziele miala mnie w duszy - bralo na kazdy kolor tylko nie zolty (wczesniej innych gum jak zolte niemal nie bralem... woda zmienila glebokosc? ryby poszly do okulisty?

#26 OFFLINE   makamba

makamba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3151 postów
  • Lokalizacjaz ortalionu
  • Imię:Bartosz

Napisano 10 wrzesień 2012 - 18:42

ciekawostka rzeka gdzie zawsze numerem 1 byl dla mnie zolty (po to za nim sie rozgladalem) w niedziele miala mnie w duszy - bralo na kazdy kolor tylko nie zolty (wczesniej innych gum jak zolte niemal nie bralem... woda zmienila glebokosc? ryby poszly do okulisty?


Nauczyłeś je ,że żółty oznacza ból w szczęce. :lol:

#27 OFFLINE   Jack__Daniels

Jack__Daniels

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2211 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra/Horten

Napisano 11 wrzesień 2012 - 09:27

gooral, a liście u Ciebie już pospadały? Zdarzały mi się takie momenty, kiedy wodą płynęły pożółkłe liście i ryby nie reagowały na żółte przynęty. Kojarzyły to pewnie z potrawą wegetariańską.

#28 OFFLINE   gooral

gooral

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3423 postów
  • Lokalizacjairlandia

Napisano 11 wrzesień 2012 - 13:11

liscie jeszcze raczej wisza a rzeka plynie przez torfowisko - nie ma tam za duzo drzew w poblizu.. przynajmniej tej miejscowki gdzie lowie.

#29 OFFLINE   wobler129

wobler129

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4453 postów
  • LokalizacjaLubuskie
  • Imię:Maciej
  • Nazwisko:Jagodziński

Napisano 11 wrzesień 2012 - 15:09

gooral, a liście u Ciebie już pospadały? Zdarzały mi się takie momenty, kiedy wodą płynęły pożółkłe liście i ryby nie reagowały na żółte przynęty. Kojarzyły to pewnie z potrawą wegetariańską.


A ja znam inne przypadki - gdy leciały żółte liście wierzby to ryby rewelacyjnie brały na żółte wabiki :D

#30 OFFLINE   damian22777

damian22777

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 267 postów

Napisano 11 wrzesień 2012 - 16:06

[quote]
gooral, a liście u Ciebie już pospadały? Zdarzały mi się takie momenty, kiedy wodą płynęły pożółkłe liście i ryby nie reagowały na żółte przynęty. Kojarzyły to pewnie z potrawą wegetariańską.
[/quote]

A ja znam inne przypadki - gdy leciały żółte liście wierzby to ryby rewelacyjnie brały na żółte wabiki :D
[/quote]
Potwierdzam- u mnie w ciągu ostatnich 2 lat w takim okresie sprawdzały się kolory żółte itp.
Gdy jednego wieczoru urwałrm ostatniego żółtego Phantoma (innych przynęt w tych odcieniach jużnie miałem- uroki łowiska pełnego zaczepów <_<) zacząłem rzucać innymi przynętami/tymi samymi o różnych kolorach i już jakoś ryby nie reagowały tak dobrze.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych