Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Test kołowrotka muchowego X-III


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
61 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9639 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 09 wrzesień 2012 - 12:08

Chyba z tym porównaniem curadziaka do ryogi się zapędziłeś troszkę...
Co do ceny/jakości - coś o półtora tysia była mowa?

#22 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • Twórcy
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 09 wrzesień 2012 - 12:22

Nie zapędziłem się.Każdy ma swoje zdanie.Łowiłem i tym i tym kupę czasu po za tym praca Curadziaka-STAREGO-bardziej mi pasowała niż praca Ryogi czy Z-tki.Wiem to nie ich wina Daiwa ma inny kierunek-ale co mnie to?Teraz mam Z-tke i jest ok.ale tylko dlatego że lubię design daiwy.Jak bym się kierował przy zakupie w kryterium pracy,wybrałbym shimano.

#23 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • Twórcy
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 09 wrzesień 2012 - 12:23

Chyba z tym porównaniem curadziaka do ryogi się zapędziłeś troszkę...
Co do ceny/jakości - coś o półtora tysia była mowa?

Co półtora tysia Standerusie,gdzie?Ten młynek o którym mowa kosztuje 7stówek z hakiem.


#24 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9639 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 09 wrzesień 2012 - 13:55

ok, 7 stów to normalna cena półkowa?
Coś się mi pomieszało z tymi kręciołami, byłem pewien ze to ten wypas kosmiczny co Lady okazywal jakiś czas temu

#25 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • Twórcy
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 09 wrzesień 2012 - 14:09

Tamten to Sora ale to inna bajka.Po prostu dla mnie i do warunków jakie mam na łowiskach rozsądnym kompromisem jest niezbyt drogi ale dobry młynek.Po za tym jak już wspominałem swego czasu mam zamiar zbroić wędki pod moje woblery i szukam do nich multików ze średniej półki do 1000zł.Kusi mnie żeby wypróbować nowe Chronarchy,bardzo mi się podoba ich kolor-BIAŁY-i jest przez to pole do popisu w kwestii designu patyka.

#26 OFFLINE   maq73

maq73

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 110 postów
  • LokalizacjaRuda Śląska

Napisano 11 wrzesień 2012 - 17:32

Tak szperałem po sieci i wyszperałem rodowód tegoż cuda:
http://leichichina.en.made-in-china.com/product/jovJkuayZtRC /China-Fishing-Tackle-Fly-Fishing-Reel-4-6-.html
Jak by zebrać trochę zamówień to można robić konkurencję.
A swoją drogą fajny narzut :huh:

#27 ONLINE   Andrzej Stanek

Andrzej Stanek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4086 postów
  • LokalizacjaŚLĄSK

Napisano 11 wrzesień 2012 - 17:59

Możesz podać dosłowny link na młynek o którym mowa, jakoś go tam nie widzę. Jak będziesz robił zamówienie to ja proszę X-III w ilości 2 sztuki. Do tego zamówienia zapewne dopisze się wiele osób... Rozumiem, że cenę zaproponujesz taką jak na stronie producenta (tylko podaj tą stronę)...

Pozdrawiam Serdecznie

#28 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • Twórcy
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 11 wrzesień 2012 - 19:06

:lol: ciele rzekło i uciekło.

#29 OFFLINE   maq73

maq73

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 110 postów
  • LokalizacjaRuda Śląska

Napisano 11 wrzesień 2012 - 19:52

Możesz podać dosłowny link na młynek o którym mowa, jakoś go tam nie widzę. Jak będziesz robił zamówienie to ja proszę X-III w ilości 2 sztuki. Do tego zamówienia zapewne dopisze się wiele osób... Rozumiem, że cenę zaproponujesz taką jak na stronie producenta (tylko podaj tą stronę)...

Pozdrawiam Serdecznie


Biorę się za zbieranie zamówień, jesteś pierwszy na liście



#30 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • Twórcy
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 11 wrzesień 2012 - 20:09

Tak szperałem po sieci i wyszperałem rodowód tegoż cuda:
http://leichichina.en.made-in-china.com/product/jovJkuayZtRC /China-Fishing-Tackle-Fly-Fishing-Reel-4-6-.html
Jak by zebrać trochę zamówień to można robić konkurencję.
A swoją drogą fajny narzut :huh:

Pozwolę sobie to zacytować to POMÓWIENIE.Gdzie widzisz ten kołowrotek?

#31 OFFLINE   maq73

maq73

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 110 postów
  • LokalizacjaRuda Śląska

Napisano 11 wrzesień 2012 - 20:27

Wyluzuj, i poczytaj do snu definicje pomówienia.
Przecież muszą go gdzieś zamawiać i gdzie jak nie w Chinach. Zresztą jak pokopiesz na stronce to znajdziesz braci bliźniaków bardziej zacnych i znanych firm na świecie. Kupować w Chinach to nie wstyd :D Tylko ta cena...

#32 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 11 wrzesień 2012 - 21:29

[quote]
Możesz podać dosłowny link na młynek o którym mowa, jakoś go tam nie widzę. Jak będziesz robił zamówienie to ja proszę X-III w ilości 2 sztuki. Do tego zamówienia zapewne dopisze się wiele osób... Rozumiem, że cenę zaproponujesz taką jak na stronie producenta (tylko podaj tą stronę)...

Pozdrawiam Serdecznie
[/quote]

Biorę się za zbieranie zamówień, jesteś pierwszy na liście


[/quote]

jak dobrze poszukasz to znajdziesz tez wierne imitacje STEEZA za 100$ albo RYOGI za jakies 60$. Polecam... normalnie czysty zysk... tylko wystarczy zamowic jednorazowo 100 sztuk i... miec nadzieje ze w ogole ktos ci cos wysle po uprzednim wyslaniu kasy...
<_< <_< <_< <_< <_<

#33 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • Twórcy
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 11 wrzesień 2012 - 21:55

Wyluzuj, i poczytaj do snu definicje pomówienia.
Przecież muszą go gdzieś zamawiać i gdzie jak nie w Chinach. Zresztą jak pokopiesz na stronce to znajdziesz braci bliźniaków bardziej zacnych i znanych firm na świecie. Kupować w Chinach to nie wstyd :D Tylko ta cena...

Ty się naucz czytać.Gdzie masz ten kołowrotek w linku podanym przez Ciebie?

#34 OFFLINE   maq73

maq73

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 110 postów
  • LokalizacjaRuda Śląska

Napisano 11 wrzesień 2012 - 23:38

Upss... towarzystwo wzajemnej adoracji.
Więc powiem tak: te kołowrotki z linku to oczywiście nie te same a że wyglądają prawie identycznie to całkowity przypadek. Prawdopodobnie tak spodobał się chińczykom że bezczelnie skopiowali, w dodatku nieudolnie.
Oczywiście X-III są produkowane w najlepszych fabrykach w europie i USA, albo jeszcze lepiej to prawdziwy Hand Made najlepszej manufaktury na świecie :lol: :lol:
Kończę to bicie piany bo każdy może sobie pooglądać i własne wnioski wyciągnąć, Pa.

#35 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • Twórcy
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 12 wrzesień 2012 - 06:19

Może być produkowany w chinach tak jak wędki Daiwy z górnej półki np.Steez które do tanich nie należą.Ty wklejasz jakiś badziew który nie jest podobny,no chyba że podobieństwo polega na tym że ten i ten jest okrągły.90% firm przechodzi ostatnimi czasy na produkcje w Chinach-Hardy z tego co wiem też.Są dwie możliwości jesteś w błędzie i druga jesteś ślepy i głupi.Swój byt na forum rozpocząłeś od giełdy,oczerniania osoby wyjątkowo korekt i skakania do nogawki moderatorom.Sarkazm sobie daruj bo jest niskich lotów i wrażenia są średnie.

#36 OFFLINE   maq73

maq73

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 110 postów
  • LokalizacjaRuda Śląska

Napisano 12 wrzesień 2012 - 07:27

Może być produkowany w chinach tak jak wędki Daiwy z górnej półki np.Steez które do tanich nie należą.Ty wklejasz jakiś badziew który nie jest podobny,no chyba że podobieństwo polega na tym że ten i ten jest okrągły.90% firm przechodzi ostatnimi czasy na produkcje w Chinach-Hardy z tego co wiem też.Są dwie możliwości jesteś w błędzie i druga jesteś ślepy i głupi.Swój byt na forum rozpocząłeś od giełdy,oczerniania osoby wyjątkowo korekt i skakania do nogawki moderatorom.Sarkazm sobie daruj bo jest niskich lotów i wrażenia są średnie.


Odniosę się tylko do jednego, w swoich wypowiedziach nikogo nie oczerniałem ani nie robiłem wycieczek osobistych w przeciwieństwie do Ciebie, dlatego proponuję Ci mniej emocji a więcej dystansu.
Z mojej strony EOT

#37 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • Twórcy
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 12 wrzesień 2012 - 08:22

[quote]
Może być produkowany w chinach tak jak wędki Daiwy z górnej półki np.Steez które do tanich nie należą.Ty wklejasz jakiś badziew który nie jest podobny,no chyba że podobieństwo polega na tym że ten i ten jest okrągły.90% firm przechodzi ostatnimi czasy na produkcje w Chinach-Hardy z tego co wiem też.Są dwie możliwości jesteś w błędzie i druga jesteś ślepy i głupi.Swój byt na forum rozpocząłeś od giełdy,oczerniania osoby wyjątkowo korekt i skakania do nogawki moderatorom.Sarkazm sobie daruj bo jest niskich lotów i wrażenia są średnie.
[/quote]

Odniosę się tylko do jednego, w swoich wypowiedziach nikogo nie oczerniałem ani nie robiłem wycieczek osobistych w przeciwieństwie do Ciebie, dlatego proponuję Ci mniej emocji a więcej dystansu.
Z mojej strony EOT
[/quote]
Co do wycieczek osobistych dostałeś furtkę albo/albo wystarczyło przyznać się do gafy i po sprawie.




#38 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9639 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 12 wrzesień 2012 - 08:56

Ludzie k...
Trochę dystansu do zycia, bo się zajebiemy tutaj przed listopadem, a to dopiero początek zimy...
Dajcie człowiekowi prawo do posiadania oglądów, nawet oderwanych od rzeczywistości... Po co go butowac od razu?
Muszkarze - gentlemani, trochę dystansu, to też kolega z nad wody...

#39 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • Twórcy
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 12 wrzesień 2012 - 09:06

Ok.trzeba pozwolić na rzucanie łajnem,wtedy będzie masę opisów sprzętu na forum.Ruskie podobno wprowadzili na wyposażenie armii pociski z extrementami którymi będą siać do wroga co ma powodować panikę w okopach nieprzyjaciela.Widać taka moda trynd nastała.
Może za ostro z mojej strony więc edytowałem część postu.Przekażmy sobie znak pokoju i z bańki temu z prawej a nożem temu z lewej.

#40 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9639 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 12 wrzesień 2012 - 09:22

Tomy, ale po co się tak wkurwiać?
Człowiek swoje pisze, każdy na stronę pewnie zajrzał. Nie wiem jak Wy, ale ja nic jak tytułowa maszynka tam nie widziałem. Wiele look-alike'ów ale - nic konkretnego.
Myślę ze wychodzi na to, ze maq trochę od czapy napisał, ale żeby od razu go jebać? Po co nam to tutaj. Sprawa jest dla mnie 0-1, kazdy kto ma trochę umu wyciągnie swoje wnioski ze zdjeć i opisu, a później z linka.
Myślę ze nie ma co się gotować.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych