Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Szczupaki 2007


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1387 odpowiedzi w tym temacie

#281 OFFLINE   warciak

warciak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 680 postów
  • LokalizacjaJarocin

Napisano 14 czerwiec 2007 - 21:46

piękna ryba i fajne fotki :D

dzisiaj przeżyłem cudowny dzień i nikt nie zgadnie gdzie ???
w KAUFLANDZIE
po stracie swojego pontonu <_< przymierzałem się do łódki i wiele oglądałem ale jak ktoś już łowi z pontonu to trudno się przestawić.Żona wysłała mnie po jakieś ciastka i wode,poszedłem i patrze a tam w rozwalonym, rozszarpanym kartonie leży ponton z pół twardą podłogą 3m i 1,2 szeroki z siedzeniami i aluminiowymi wiosłami :huh: co się okazało była i ładna pompka ale jak mnie pamięć nie myliła kosztował w zeszłym roku 599 zł.Poszedłem po jakiegoś kauflandziarza i się pytam czemu ten karton jest rozwalony i dlaczego jest tak rozpakowany,ów gostek mówi mi ,że on jest do przeceny i nie można go kupić i wogóle to kierownik będzie w poniedziałek :angry: :angry: :( .
Wszystkiemu przyglądała się koleżanka mojej żony pracownica K... ,wzięła karton spisała kod i poszła do kasy sprawdzić. :wacko:
Po chwili przyszła i mówi tak no wiedziałam ,że tani nie będzie :angry: moja mina zaczęła przypominać podłoge.,kosztuje 100 zł :huh: :mellow: :huh: :mellow: :D :D
Śmiech na hali ,do kasy pobiegłem szybciej niż po wypłate :mellow: i stałem się posiadaczem naprawdę fajnego pontonu(spr w domu) za 100 zł no słów mi brak.

W sobote pierwsze łowienie napewno wrzuce jakąś fotkę a jutro żonka idzie rejestrować pontonicho :D :D

P.S.jaja co? czasami w życiu coś się udaje same wiosła kosztują 149 zł

#282 OFFLINE   mirat

mirat

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 684 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Mirek

Napisano 14 czerwiec 2007 - 22:12

Gratulacje tak to można kupować :huh:. Niech się sprawdzi. Swoją drogą to trzeba mieć dużo szczęścia. Nie wyciągnij tylko wszystkich szczupaków :lol:

#283 OFFLINE   adis

adis

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 274 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 15 czerwiec 2007 - 13:17

To Ci się warciak25 trafiło :mellow: :mellow: :mellow: . Do tej pory takie rzyczy to tylko w Erze :D. Gratuluję i jak tu odmówić żonie zakupów w markecie B)

#284 OFFLINE   tomek_w

tomek_w

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 508 postów

Napisano 15 czerwiec 2007 - 13:47

Ja to co najwyzej kupuje odwrotnie , cos za 100zł , kupuje za 400 bo sie kody przekleily :( ... Warciak ja jutro tez bede plywal w Twoich okolicach , woduje sie w okolicach mostu kolo Nowaego Miasta przy starym WOPRze i plyne w gore pod most kolejowy ... jak bedziesz plywal po Warcie moze sie spotkamy ...

#285 OFFLINE   warciak

warciak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 680 postów
  • LokalizacjaJarocin

Napisano 15 czerwiec 2007 - 14:03

jua tam będe w niedziele a co tam robisz tam są świetne miejsca z łódki ale jak pływasz motorówką i płoszysz ryby to masz zakaz :angry:
co tydzień po pierwszej motorówce można jechać do domu :wacko: chyba ,że ktoś ukleje łowi.
Apropo jak już jesteś tak blisko to powiem Ci ,że ja niedaleko mam małe eldorado miałem tam zabrać @jerzego ale narazie nic z tego nie wychodzi 2-3 swzczupaki to norma a i sandzczyk i kilowy okoń się trafi. :D

#286 OFFLINE   tomek_w

tomek_w

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 508 postów

Napisano 15 czerwiec 2007 - 14:13

Plywam zwykla lodeczka, co prawda wyciaga 50km/h , ale tam jest bardzo plytko i pyrkam sobie na wolnych obrotach ... Do tej pory lowilem tam raz , jakies 2-3tyg temu , o zlowilem sporo rybek w tym szczupaczka 95cm ... jest tam o wiele wiecej ryb niz u nas na Odrze ... a miejsca sa przesliczne ... ja bede lowil w sobote . wiec masz poklute ryby:)

#287 OFFLINE   lukomat

lukomat

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 2750 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Materek

Napisano 15 czerwiec 2007 - 15:40

...Do tej pory lowilem tam raz , jakies 2-3tyg temu , o zlowilem sporo rybek w tym szczupaczka 95cm ...

@tomek_w, poka poka!!!
Chociaz sobie popatrze jak duze ryby wygladaja. Zle moce sprzysiegly sie przeciwko mnie. Mialy byc 3 dni szczupaczego raju ale nic z tego nie bedzie :angry: Wpieniony jestem nieziemsko, mozna by powiedziec piekielnie :angry: Chlopaki siedza tam juz od soboty i maja po kilka metrowek na koncie i panuje ogolna sielanka. Chyba sobie krzywde zrobie :(


#288 OFFLINE   pafek

pafek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 772 postów
  • Lokalizacjapstrągowe strumienie

Napisano 15 czerwiec 2007 - 18:24

Warciak ale ci się trafiło :D farciaż ;)

Juz niedługo będę testował twoje jerki na płytkim starorzeczu. powinny się sprawdzić. Dam znać jak poszło.

#289 OFFLINE   warciak

warciak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 680 postów
  • LokalizacjaJarocin

Napisano 16 czerwiec 2007 - 11:19

no i byłem dzisiaj na przedbiegach niestety pogoda zwariowała :wacko: gdy zajechałem było pięknie ,póżniej pompownie i nagle słysze odgłosy burzy :( no ale wypróbować trzeba.Ponton rzeczywiście super w porównaniu do mojej poprzedniej reklamówki ten jest bajką.Przepłynąłęm może 200 m i deszcz ,więc schowałem się pod nowy nabytek. :mellow:

no i tak spędziłem godzinke cennego czasu

Załączone pliki



#290 OFFLINE   warciak

warciak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 680 postów
  • LokalizacjaJarocin

Napisano 16 czerwiec 2007 - 11:31

póżniej poszły w ruch jerki i poperki z początku było cienko jak nigdy ,wieczny slider zawiódł :wacko: no to zacząłem kombinować ze swoimi wabikami i trafiłem na imitacje wzdrążki złowiłem cyba z 3 na krąpika 1 a na popery złowiłem już sam niewiem ile :D :D na mojego 2-3 szt

ogólnie super dzień zakończony koniem na poperka

Załączone pliki



#291 OFFLINE   warciak

warciak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 680 postów
  • LokalizacjaJarocin

Napisano 16 czerwiec 2007 - 11:34


P.S. Złowiłem szczupaczka 45 cm ze śladami po dużym sandaczu i znowu wystraszyłem jakiś okręt batalistyczny ale to chyba będzie sum i lepiej żeby w tych kapelonach został. :D

Załączone pliki



#292 OFFLINE   pafek

pafek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 772 postów
  • Lokalizacjapstrągowe strumienie

Napisano 16 czerwiec 2007 - 11:43

warciak
super pontonik, to nie jest cerata ? tylko guma ?

Masz pływadełko i odrazu łowisz :) Też się rozglądam za okazją, pontonik na tylną KANAPĘ bączka i jazda nad starorzecza :)

Pokaż jeszcze fotkę pontoniku bo ta jedna słaba :)

#293 OFFLINE   bassy

bassy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1950 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 16 czerwiec 2007 - 14:09

Warciak - popoperowałeś, zabawa widzę była ;)

#294 OFFLINE   szczuply_maciek

szczuply_maciek

    Forumowicz

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPip
  • 346 postów
  • Lokalizacjatam gdzie szczupłe :-)
  • Imię:Maciek
  • Nazwisko:Mazur

Napisano 16 czerwiec 2007 - 14:21

@warciak25 widzę topwaterowa zabawa aż miło. Może popróbuj w lipcu dziabnąć tego sumiastego ?!

pozdrawiam Maciek

#295 OFFLINE   warciak

warciak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 680 postów
  • LokalizacjaJarocin

Napisano 16 czerwiec 2007 - 16:38

@ tomek 95 cm to jeszcze takiego nie złowiłem,choć w zeszłym roku podbierałem 92 cm ,ryby są bo dookoła pobudowano zalewy i zalewiki ,ludziom łatwiej jest na wodzie stojącej złowić rybę i zostawiają warte samopasem.Ostatnio np.nie mogłem się przedrzeć przez ścieżkę i w końcu wpadłem w dziure bobra po pas :wacko: wsystko zakończyło się śmiechem ale mogło być inaczej.Parę lat temu ta ścieżka wyglądała jakby nią tiry jeżdżiły :wacko: i choć znam ten kawałek rzeki jak bagażnik swojego auta to ciężko było coś wyjąć,teraz to raczej kwestia przedarcia się do lepszej miejscówki przez krzaki :D .Odnośnie motorówek nie będe się wypowiadał wolałbym żebyście pływali po odrze <_< tylko bywam chyba kadłuby poprzepalało,kiedyś byłem w okolicach leszna-wschowy to syf taki płynął ,że się rzygać chciało zróbcie coś z tym :( :(

@pafek
Co do łowienia w rzece z łodzi lub pontonu to niemam doświadczenia :wacko: ale może kiedyś się odważę :unsure:
Odnośnie fotek pontonu to następnym razem a czy to jest cerata czy guma ?.Kolego mój poprzedni ponton chyba był z ceraty ten jest z dużo bardziej wytrzymalszego materiału o gr jakiś 2-3 mm.

@scczupły
w zeszłym roku kolega dorwał 5 kg na starorzeczu obok 20 min między kapelonami go woził :lol: :lol: :lol:



#296 OFFLINE   Oleix

Oleix

    Zaawansowany

  • Forumowicz+ bez giełdy
  • PipPipPip
  • 669 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 17 czerwiec 2007 - 09:02

No to ja też sie pochwale wczorajszym szczupaczkiem :mellow: miał całe 105cm to moj szczupaczek życiówka(chyba prezent na urodziny...)
Wagi nie znam bo załezało mi na szybkim poworcie rybki do wody
została złowiona na Odrze w okolicach ******(cenzura :mellow: )
na kopyto bez stalki!!

http://img469.imageshack.us/img469/6629/dsc00012es9.jpg
http://img466.imageshack.us/img466/7024/dsc00019ip3.jpg
http://img69.imageshack.us/img69/6742/dsc00031pl2.jpg
walka była piękna takich wyskoków,świec i odjazdów jeszcze nie miałem

#297 OFFLINE   phalacrocorax

phalacrocorax

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 794 postów
  • LokalizacjaDziekanów Leśny

Napisano 17 czerwiec 2007 - 09:25

@Oleix, wielkie gratulacje. Piękna ryba. Miałeś szczęście, że nie połknął głębiej bo bez przyponu walka mogła być krótka. Grunt, że się udało.
Pozdrawiam

#298 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9643 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 17 czerwiec 2007 - 10:18

Ładny prezent...w Polsce to jak 120 w reszcie świata

#299 OFFLINE   Salmo_Salar

Salmo_Salar

    FlyFisher

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1227 postów
  • LokalizacjaBp

Napisano 17 czerwiec 2007 - 11:11

Wczoraj wyhaczyłem tylko jednego szczupaka na topwater'a. Piękne branie.

Pozdr.

Salmo

#300 OFFLINE   cole

cole

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 47 postów
  • Lokalizacjaokolice Krosna

Napisano 17 czerwiec 2007 - 11:14

Michał kapitalny szczupak gratulacje!!!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych