Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Warszawska i podwarszawska Wisła


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12572 odpowiedzi w tym temacie

#2441 OFFLINE   OloPe

OloPe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1088 postów
  • LokalizacjaOtwock

Napisano 26 maj 2016 - 22:08

Wiesz, nie wszyscy może są tak komunikatywni i trzeba to zaakceptować.
Ja tam nie poczuł bym niesmaku gdyby ktoś stanął 150 m ode mnie. Przy 100 m też bym nie poczuł. Niesmak czuje jak ktoś staje bezpośrednio przy mnie i rzuca. A i tak mi sie zdarzało. Także przy 150 m nie ma co sie niesmaczyć ;-) Takie przynajmniej moje zdanie. Oczywiście masz prawo sie nie zgodzić :-)
  • pomelo (maciekd) lubi to

#2442 OFFLINE   Mr.Happy

Mr.Happy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 764 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Maciek

Napisano 26 maj 2016 - 22:44

Zepsuła by mnie wtedy gdybym wlazł w krzaki ominał gościa i wyszedł przed nim, nieprawdaż ;)?


Ja tak robię i wcale się tego nie wstydzę:). Za duża jest presją na miejskim odcinku żeby bawić się w takie podchody ;). W takie uprzejmości stosuję na dzikich odcinkach daleko od stolicy. Tam jest na to miejsce ;)

Użytkownik Mr.Happy edytował ten post 26 maj 2016 - 22:45


#2443 Guest_DAWIDspinn_*

Guest_DAWIDspinn_*
  • Guests

Napisano 27 maj 2016 - 01:44

Spoko, może ja jakiś dziwny jestem :) Tak czy siak zostane przy swoich zasadach :)


  • malcz i Mr.Happy lubią to

#2444 OFFLINE   xenon

xenon

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 112 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 27 maj 2016 - 04:10

150 metrów powiadasz.Ja to bym nawet powiedział że bardzo elegancko się zachował.150 metrów to duży odstęp jak na Warszawę.


  • Piotrek Milupa i bony20 lubią to

#2445 OFFLINE   Zyga102

Zyga102

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 779 postów
  • LokalizacjaPolska

Napisano 27 maj 2016 - 17:33

Wisła trochę powyżej Centrum Warszawy. 4 godziny i nic. Nastawiony byłem na bolki. Owszem, chlapnęły bolenie przez ten czas 5 razy ale robiłem cuda na kiju i nic nie wyszło. Za to kotki z topoli co drugi rzut zbierałem....wkurzające.... :)

Kiedy te drzewa przestaną sypać.....psia kosteczka !


  • malcz lubi to

#2446 Guest_DAWIDspinn_*

Guest_DAWIDspinn_*
  • Guests

Napisano 27 maj 2016 - 19:10

Ja dziś byłem o świcie. Miałem gigantycznego bolenia. Spadł mi. Wybrałem się później spróbować jeszcze raz. A nóż widelec weźmnie znowu. Miejscówke miał tak około 40 minut drogi opaską od punktu początkowego. Kiedy doszedłem na miejsce rozszalala się ulewa i słychać było burze w pobliżu. Tak czy inaczej 40 minut drogi spowrotem to i tak zmokne na maksa więc porzucałem trochę. Wziął. Spadł :D Oczywiście nie wiem czy to ta sama ryba ale jest to możliwe. 

 

Testowałem nowy woblerek od Tomka. Ósemeczke ale z wąskim sterem. Długo go namawiałem na zrobienie takiego. Doczekałem się. Idealny :)

 

e1256911bee86cc6gen.jpg


Użytkownik DAWIDspinn edytował ten post 27 maj 2016 - 19:10

  • Kamil Z., ketnik, Pisarz.......ewski Piotr i 7 innych osób lubią to

#2447 OFFLINE   sajdol1

sajdol1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 697 postów
  • LokalizacjaWawa

Napisano 28 maj 2016 - 08:13

Ja dziś byłem o świcie. Miałem gigantycznego bolenia. Spadł mi. Wybrałem się później spróbować jeszcze raz. A nóż widelec weźmnie znowu. Miejscówke miał tak około 40 minut drogi opaską od punktu początkowego. Kiedy doszedłem na miejsce rozszalala się ulewa i słychać było burze w pobliżu. Tak czy inaczej 40 minut drogi spowrotem to i tak zmokne na maksa więc porzucałem trochę. Wziął. Spadł :D Oczywiście nie wiem czy to ta sama ryba ale jest to możliwe. 

 

Testowałem nowy woblerek od Tomka. Ósemeczke ale z wąskim sterem. Długo go namawiałem na zrobienie takiego. Doczekałem się. Idealny :)

 

Widzę, że Łukasz dobrze Cię wyposażył :)


  • coma lubi to

#2448 OFFLINE   korol

korol

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 2220 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:K

Napisano 28 maj 2016 - 08:44

Jak na Warszawę 150m niżej na opasce to jeszcze nie ma tragedii. Tutaj trzeba zapomnieć o samotnym obławianiu dłuższego odcinka, chyba, że w nocy.
Mnie do szału doprowadza, jak ktoś włazi na kamienie, pod które spuszczam woblera. Oczywiście, od razu na sam koniec przelewu, bo czym dalej, to lepiej bierze :D

Dziś rano podjechałem do Łomianek, ale po którymś rzucie z rzędu kończącym się złowieniem szmaty, czy innego syfu musiałem się przenieść.
Udałem się do Pieńkowa no i odpuściłem, gdy nawet na powierzchniowego Tomiego wyciągnąłem ponownie szmatę. Dało się łowić dopiero na wysokości Czosnowa, ale już budzik wzywał na śniadanie do moich panien.

Mam takie wrażenie, że aby odpocząć, trzeba albo wejść daleko w Wisłę, albo wyjechać jak najdalej Warszawy.



#2449 OFFLINE   luk_80

luk_80

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 826 postów
  • Lokalizacja03-980

Napisano 28 maj 2016 - 09:29

Mam takie wrażenie, że aby odpocząć, trzeba albo wejść daleko w Wisłę, albo wyjechać jak najdalej Warszawy.

 

Zostaje jeszcze kierunek na południe od Warszawy. Na pewno mniej tłoczno ale Wisła też kompletnie inna. Wyspy i łachy piachu. Nie każdy to lubi i nie każdy umie znaleźć tam rybę.



#2450 OFFLINE   sajdol1

sajdol1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 697 postów
  • LokalizacjaWawa

Napisano 28 maj 2016 - 10:51

Czyli szambo puścili znowu?


  • esmar lubi to

#2451 OFFLINE   asp

asp

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 410 postów
  • LokalizacjaW-wa Bielany
  • Imię:Bartek

Napisano 28 maj 2016 - 16:12

Czyli szambo puścili znowu?

Przelewa się jak mocniej popada... :\


  • sajdol1 lubi to

#2452 Guest_DAWIDspinn_*

Guest_DAWIDspinn_*
  • Guests

Napisano 28 maj 2016 - 20:07

Byłem dziś za moim bolkiem, 3h w jednym miejscu. Nie pokazał się. Spotkałem kolege z forum, troche pogadaliśmy. Odezwij się na priv bo zapomniałem nick ;)



#2453 OFFLINE   Dziwny73

Dziwny73

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 43 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Andrzej

Napisano 29 maj 2016 - 09:06

Wczoraj rozpoczęcie sezonu i od razu ładna rybka :) Bolek 77cm

Załączony plik  20160528_150211.jpg   63,6 KB   31 Ilość pobrańZałączony plik  20160528_150240.jpg   50,95 KB   29 Ilość pobrań



#2454 OFFLINE   Bolesław

Bolesław

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 554 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 29 maj 2016 - 20:01

Piękny boleń. Z pychówki łowisz ?



#2455 OFFLINE   Dziwny73

Dziwny73

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 43 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Andrzej

Napisano 29 maj 2016 - 20:09

Piękny boleń. Z pychówki łowisz ?

Tak. :)



#2456 OFFLINE   Rybnycasanova

Rybnycasanova

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 19 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 30 maj 2016 - 10:44

Jak na Warszawę 150m niżej na opasce to jeszcze nie ma tragedii. Tutaj trzeba zapomnieć o samotnym obławianiu dłuższego odcinka, chyba, że w nocy.
Mnie do szału doprowadza, jak ktoś włazi na kamienie, pod które spuszczam woblera. Oczywiście, od razu na sam koniec przelewu, bo czym dalej, to lepiej bierze :D

Dziś rano podjechałem do Łomianek, ale po którymś rzucie z rzędu kończącym się złowieniem szmaty, czy innego syfu musiałem się przenieść.
Udałem się do Pieńkowa no i odpuściłem, gdy nawet na powierzchniowego Tomiego wyciągnąłem ponownie szmatę. Dało się łowić dopiero na wysokości Czosnowa, ale już budzik wzywał na śniadanie do moich panien.

Mam takie wrażenie, że aby odpocząć, trzeba albo wejść daleko w Wisłę, albo wyjechać jak najdalej Warszawy.

Też czasami jeżdżę na Pieńków i Czosnów jak mam dosyć stołecznych, ale powiem Ci że w Pieńkowie zdarzało mi się nawet coś fajnego połowić poza szmatami ;)


  • korol lubi to

#2457 OFFLINE   dekosz

dekosz

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 904 postów
  • LokalizacjaMazury

Napisano 30 maj 2016 - 14:13

Panowie z góry przepraszam, że trochę nie na temat...

Gdzie kupię na teraz 4 calowe Keitechy w Warszawie oprócz złotego Karasia ?



#2458 OFFLINE   Hesher

Hesher

    Ekspert

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPipPip
  • 6284 postów
  • LokalizacjaPułtusk
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Prażmowski

Napisano 30 maj 2016 - 14:14

Mogą być w Domu Wędkarza na Sadybie, zadzwoń do nich.



#2459 OFFLINE   malcz

malcz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2179 postów
  • Lokalizacjawarszawa
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:malczewski

Napisano 30 maj 2016 - 16:50

W domu wędkarza nie ma kajtków w ogóle. W CW powinny być.



#2460 OFFLINE   TrikWe

TrikWe

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 170 postów
  • LokalizacjaWwa
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Junior

Napisano 30 maj 2016 - 18:38

Wszystkie modele oraz kolory Keitechów masz w Złotym Karaśu na Puławskiej. Opakowanie po 25 zł. 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych