Jump to content

  •      Sign In   
  • Create Account

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Photo

Warszawska i podwarszawska Wisła


  • Please log in to reply
12444 replies to this topic

#11561 OFFLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6,260 posts
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Posted 21 April 2022 - 20:43

Nie ma znaczenia w którym z okręgów ściany wschodniej będziesz członkiem, koszt jest ten sam



#11562 OFFLINE   Qcyk

Qcyk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3,202 posts
  • LokalizacjaBug / Wisła
  • Imię:Daniel

Posted 21 April 2022 - 22:14

Przy większych ilościach wód nie lepiej opłacić najpierw Ciechanowski i dobierać resztę ??? Wyjdzie to samo. Bo za Mazowiecki beton i tak zapłacisz tyle samo...

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka



#11563 OFFLINE   Hesher

Hesher

    Ekspert

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPipPip
  • 6,227 posts
  • LokalizacjaPułtusk
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Prażmowski

Posted 22 April 2022 - 04:33

Nie ma znaczenia w którym z okręgów ściany wschodniej będziesz członkiem, koszt jest ten sam


Innymi słowy. Jakby Cię nie nazywali za plecami, członikem, łajdakiem, moczymordą, kasa musi się zgadzać ;)
  • Qcyk and ASAPfishing like this

#11564 OFFLINE   mikryb

mikryb

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 542 posts
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Mikołaj

Posted 22 April 2022 - 07:44

A jest jakaś szansa zrobić dopłatę na inne okręgi gdzieś w Warszawie lub niedalekiej okolicy? Jako główny mam radomski, dokupiłem mazowieckie ale chciałbym dopłacić do Ciechanowa, Siedlec, Skierniewic...

Jadąc rano na ryby trudno to zrobić w docelowym okręgu.

#11565 OFFLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6,260 posts
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Posted 22 April 2022 - 08:56

Jedyna możliwość u skarbników kół w tych okręgach



#11566 OFFLINE   Hesher

Hesher

    Ekspert

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPipPip
  • 6,227 posts
  • LokalizacjaPułtusk
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Prażmowski

Posted 22 April 2022 - 12:59

A jest jakaś szansa zrobić dopłatę na inne okręgi gdzieś w Warszawie lub niedalekiej okolicy? Jako główny mam radomski, dokupiłem mazowieckie ale chciałbym dopłacić do Ciechanowa, Siedlec, Skierniewic...

Jadąc rano na ryby trudno to zrobić w docelowym okręgu.

Sprawdź na Fishster



#11567 OFFLINE   Mejdżor

Mejdżor

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 45 posts
  • LokalizacjaWWA

Posted 22 April 2022 - 19:03

jak tam wyniki nad stołeczną Wisełką? u mnie dwa ostatnie wypady na 0, nawet bez skubnięcia okonia.



#11568 OFFLINE   mikryb

mikryb

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 542 posts
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Mikołaj

Posted 22 April 2022 - 20:50

U mnie tyle ryb co wypadów czyli niestety zero jak na razie.
  • Maro1947 likes this

#11569 OFFLINE   Qcyk

Qcyk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3,202 posts
  • LokalizacjaBug / Wisła
  • Imię:Daniel

Posted 23 April 2022 - 14:41

Przywitanie z Wisłą... Na początek pół godziny testowania nowych przynęt... Fajnie że coś już udało się dopiąć Później 2h łowienia. Na dość ciężkie woblerki 28mm/5g trafiają się 3 niechciane wizyty małych boleni... Kolejne 2 już fajne odprowadzają pod nogi. Zmiana miejsca i cisza. Szkoda że nie udało się złowić klenia lub jazia ale jak to mówią ręka rybą śmierdzi. Oczywiście wszystkie ryby odhaczone w wodzie. Głowa zresetowana już czekam na kolejną randkę z Królową

Attached File  IMG_20220423_114601.jpg   76.32KB   26 downloads]

Pozdrawiam
Daniel

Edited by Qcyk, 23 April 2022 - 15:08.

  • wujek, malinabar, Pisarz.......ewski Piotr and 1 other like this

#11570 OFFLINE   tost

tost

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 288 posts
  • LokalizacjaMińsk Mazowiecki

Posted 23 April 2022 - 16:27

A jest jakaś szansa zrobić dopłatę na inne okręgi gdzieś w Warszawie lub niedalekiej okolicy? Jako główny mam radomski, dokupiłem mazowieckie ale chciałbym dopłacić do Ciechanowa, Siedlec, Skierniewic...

Jadąc rano na ryby trudno to zrobić w docelowym okręgu.



W przyszłym roku po opłatę podjedź do Mińska Mazowieckiego. Opłacisz siedleckie + wszystkie okręgi z porozumienia. Wracając, w Cisiu zrobisz dopłatę do mazowieckiego.

#11571 OFFLINE   Qcyk

Qcyk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3,202 posts
  • LokalizacjaBug / Wisła
  • Imię:Daniel

Posted 23 April 2022 - 18:51

Ja mam Siedlecki. Teraz wymyślili żeby jeszcze dodatkowo dopłacać za każdy rejestr 20zł.więc mimo że Siedlecki ma porozumienie z Lublinem, Radomiem, Białą, Białymstokiem itp to i tak trzeba zabulić...

#11572 OFFLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6,260 posts
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Posted 23 April 2022 - 19:35

Daniel, bywało tak, że porozumienia były gratisowe. Każdy wędkarz brał wszystkie zezwolenia i jeszcze robił awanturę skarbnikowi, jak mu się któreś skończyły. Potem nie był nigdy na wodach tamtych okręgów. Potem zezwolenia były po 10 zł, nadal większość je brała i nie wykorzystywała. Teraz są po 20 i wreszcie ludzie zaczęli się zastanawiać "po co mi ten Chełm i Ciechanów i tak tam nie pojadę". Cel został osiągnięty, nie trzeba drukować tysięcy zbędnych zezwoleń


  • tomi101, rybarak, Dano. and 1 other like this

#11573 OFFLINE   bob74

bob74

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 920 posts
  • LokalizacjaAugustów/Warszawa
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Jatkowski

Posted 23 April 2022 - 19:42

... i tu w punkt, u mnie mazowieckie to na szarym końcu... jutro wycieczka z brodzeniem. Z Królową zapoznam się po majówce, trzeba w znoju zarobić na licencję... ;)


  • Night_Walker likes this

#11574 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,056 posts
  • LokalizacjaWarszawa

Posted 24 April 2022 - 12:32

Bartku masz rację. Płacąc w Siedlcach dokupywałem do Białej Podlaskiej ościenne rejestry, a w tym roku zdałem sobie sprawę, że to było myślenie życzeniowe, bo po sezonie były w nich dwa wpisy na krzyż. Teraz znaczków ubyło, makulatury także, a łowić będę tam, gdzie mi wolno. W razie kaprysu zawsze mogę coś dokupić. No i jest postęp, bo bialski rejestr wrócił do normalnego formatu z rozmiaru XXL. Widać, ktoś pomyślał. Dobre i to.
  • tomi101, bartsiedlce and bob74 like this

#11575 OFFLINE   mikryb

mikryb

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 542 posts
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Mikołaj

Posted 24 April 2022 - 22:09

Mi się marzy żebym mógł kupić dodatkowy okręg przez internet kiedy potrzebuję a w dodatku jak przyjadę nad jakąś wodę żebym mógł sprawdzić czyja to woda, jakie okresy ochronne i wymiary obowiązują, jakieś dodatkowe obostrzenia, itp. I rejestr powinienem móc wypełnić na kartce (niektórzy wolą) lub w telefonie (na pewno nie tylko ja). Mniej drukowanych kartek, informacja dla okręgu na bieżąco i niemożliwa do usunięcia. Nie wiem czemu to u nas niemożliwe.
  • minkof and eRKa like this

#11576 OFFLINE   Hesher

Hesher

    Ekspert

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPipPip
  • 6,227 posts
  • LokalizacjaPułtusk
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Prażmowski

Posted 25 April 2022 - 05:34

Mi się marzy żebym mógł kupić dodatkowy okręg przez internet kiedy potrzebuję a w dodatku jak przyjadę nad jakąś wodę żebym mógł sprawdzić czyja to woda, jakie okresy ochronne i wymiary obowiązują, jakieś dodatkowe obostrzenia, itp. I rejestr powinienem móc wypełnić na kartce (niektórzy wolą) lub w telefonie (na pewno nie tylko ja). Mniej drukowanych kartek, informacja dla okręgu na bieżąco i niemożliwa do usunięcia. Nie wiem czemu to u nas niemożliwe.


U nas to też możliwe. Na przeciw Twoim marzeniom wyszedł Fishster. To co mnie inyrtrsuje do dokupienia na szybko, jest.

#11577 OFFLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6,260 posts
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Posted 25 April 2022 - 10:16

Wody okręgu siedleckiego możesz znaleźć bardzo szybko - https://www.google.c...25164999999&z=9

Warunki połowu znajdziesz na stronie każdego z okręgów, a mnóstwo zezwoleń okresowych na Fishster. Myślę, że to są poważne udogodnienia. Może niebawem będzie możliwość załatwienia wszystkiego zdalnie, musi zostać domknięta elektroniczna baza danych o członkach PZW. 



#11578 OFFLINE   Tomek St.

Tomek St.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 584 posts
  • LokalizacjaGóra Kalwaria
  • Imię:Tomek

Posted 25 April 2022 - 10:35

Co do ryb, to w sobotnie popołudnie wyskoczyłem za kleniem, coś tam się działo, wpadło kilka kleni, były jakieś puknięcia, ale rozmiarówka raczej przedszkolna.

 

Zaś w niedzielę zrobiłem z kolegą spacerek wzdłuż Wisły, a jako że w tym roku wstąpiłem do SSR to udało się przeprowadzić kilka kontroli, wszyscy skontrolowani mieli wszystko w porządku.


  • MaleX, jacenty75, Maciej W. and 4 others like this

#11579 OFFLINE   mikryb

mikryb

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 542 posts
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Mikołaj

Posted 25 April 2022 - 11:51

U nas to też możliwe. Na przeciw Twoim marzeniom wyszedł Fishster. To co mnie inyrtrsuje do dokupienia na szybko, jest.

 

 

Wody okręgu siedleckiego możesz znaleźć bardzo szybko - https://www.google.c...25164999999&z=9

Warunki połowu znajdziesz na stronie każdego z okręgów, a mnóstwo zezwoleń okresowych na Fishster. Myślę, że to są poważne udogodnienia. Może niebawem będzie możliwość załatwienia wszystkiego zdalnie, musi zostać domknięta elektroniczna baza danych o członkach PZW. 

 

Okresowe zezwolenia to już kupowałem zdalnie. Chodziło mi o te dopłaty 20 zł do okręgów, które mają porozumienia z tzw. "ściany wschodniej". A ta Siedlecka mapa fajna.



#11580 OFFLINE   malcz

malcz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2,149 posts
  • Lokalizacjawarszawa
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:malczewski

Posted 25 April 2022 - 12:37

Co do ryb, to w sobotnie popołudnie wyskoczyłem za kleniem, coś tam się działo, wpadło kilka kleni, były jakieś puknięcia, ale rozmiarówka raczej przedszkolna.

 

Zaś w niedzielę zrobiłem z kolegą spacerek wzdłuż Wisły, a jako że w tym roku wstąpiłem do SSR to udało się przeprowadzić kilka kontroli, wszyscy skontrolowani mieli wszystko w porządku.

 

Z ciekawości, dużo osób skontrolowaliście?