Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wybór smartfona :-) A jakże!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1171 odpowiedzi w tym temacie

#221 OFFLINE   Meme

Meme

    booom

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3094 postów
  • LokalizacjaWarszawa - Tarchomin
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:Oświeciński

Napisano 30 grudzień 2015 - 10:36

a najwiecej na parkingu przed domem :P


  • rybarak lubi to

#222 OFFLINE   thug

thug

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1120 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 30 grudzień 2015 - 10:43

A nie macie tam jakiegoś forum gdzie możesz poprosić o kontakt z duk?

 

A nie wiem, poszukam, liczyłem, że sami się zainteresują ;)



#223 OFFLINE   Tomek88

Tomek88

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3209 postów
  • LokalizacjaGrójec
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Zienkiewicz

Napisano 30 grudzień 2015 - 10:50

Przez lata przerzuciłem tego trochę, kiedyś na miarę oczywiście możliwości operacyjnych i aplikacji jakie były to były smartfony...słynny htc uniwersal na windows ce z prockiem o specyfikacji pc'owej bez sztucznie wykręconych MHz działał jak szalony, ale kosztował wtedy majątek...potem trochę tańszy i bardziej "ucywilizowany" kaiser, który nie powodował już skoliozy noszony przy pasku. Po drodze mile wspominam toshiby z b.solidną mechanicznie i innowatorską rodziną smartfonów, wersja g500 jeszcze bez dotykowego ekranu a już z czytnikiem lini papilarnych, który można było wykorzystywać w systemie jako touchpad.

 

Cuda techniki jakże miło wspominane, te czasy nie wrócą a nastała era bezpłciowych wydmuszek, z których urządzenia w danej kategorii cenowej mają tą samą płytę główną z prockiem, tylko karta pamięci i ram nieraz wlutowane są inne a i tak nie zawsze...

 

Smartfon obecnie dla mnie istnieje gdzieś do tysiąca złotych nauczony doświadczeniami wyszedłem z założenia, że zniszczenie klocka do tysiąca złotych to może już i płacz, ale na szczęście jeszcze nie zgrzytanie zębów jak to by się działo przy droższych konstrukcjach :)

 

Konkludując historia u mnie zatoczyła koło i przeglądając oferty chińskiego szajsu jaki proponują w sklepach zaufałem motoroli i wziąłem model moto g 2nd, który przyciągnął mnie zwartą budową, sprawiał wrażenie solidnej i dopracowanej konstrukcji. Podzespoły jak wspominałem wcześniej powtarzają się w danych półkach cenowych więc wkładając to między bajki chcąc, aby smartfon był sprawny i się nie wieszał należy szukać urządzenia ze sprawną wersją systemu bez żadnych naleciałości brandowych, które tylko spowalniają menadżer procesów.

 

Po jakichś 5 miesiącach użytkowania jestem zadowolony. Urządzenie nie chce się wieszać chociaż naotwieram mu kilkadziesiąt aplikacji działa cały czas tak samo sprawnie, systematycznie cotygodniowo dostaję aktualizacje programów(wspracie techniczne dba o klientelę). LTE działa dobrze, GPS również szybko łapie i nie zawodzi, aparat robi śliczne zdjęcia, bateria trzyma nienajgorzej, jakość dźwięku na słuchawki wyższa niż sądziłem, że będzie...Generalnie nawet jakbym chciał to trudno znaleźć coś do czego można by się przyczepić w tym telefonie.


Użytkownik Tomek88 edytował ten post 30 grudzień 2015 - 10:52


#224 OFFLINE   Szymon82

Szymon82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1590 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Szymon

Napisano 30 grudzień 2015 - 13:17

A nie macie tam jakiegoś forum gdzie możesz poprosić o kontakt z duk?

 

Wyobrażasz sobie ogólnodostępny telefon do DUK ?

Każdy chciałby się skontaktować właśnie z nimi aby jak najmniej wybulić.

Wszystko zależy jak na to spojrzymy.Operator ma zarabiać , nie jest telefoniczną orkiestrą świąteczną tylko nastawionym na zyski gigantem...



#225 OFFLINE   Manniek66

Manniek66

    Manniek66

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2343 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Bartosz

Napisano 30 grudzień 2015 - 13:21

Szymon, kwestia taka, że o klienta trzeba dbać. Nigdzie nie ma numeru bezpośredniego do działu utrzymania klienta. Plus na swoim oficjalnym forum ma wątek, w którym można poprosić o kontakt z duk'iem. To co proponują w salonie albo przez infolinie jest śmieszne, w moich oczach próba naciągnięcia na beznajdziejną ofertę. Niedopuszczalne...

Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka

#226 OFFLINE   Szymon82

Szymon82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1590 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Szymon

Napisano 30 grudzień 2015 - 13:25

Można prosić - widzisz , tu jest pies pogrzebany ''można prosić'' :)

Niestety , albo przystajemy na oferowane nam umowy , albo szukamy szczęścia gdzie indziej . Wcześniej już pisałem , DUK kontaktuje się ... nie zawsze i nie w każdym przypadku :)



#227 OFFLINE   Krzysztof Jeżyna

Krzysztof Jeżyna

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 292 postów
  • LokalizacjaNowa Aleksandria

Napisano 30 grudzień 2015 - 17:59

*400 pod 3 masz przedluzenie umowy w Orange

#228 OFFLINE   WalterW

WalterW

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 395 postów
  • LokalizacjaGdańsk
  • Imię:Waldek

Napisano 03 styczeń 2016 - 12:20

Kto z Was używa pancernych smartfonów? Szukam dla siebie, nie cackam się z telefonami więc nie interesują mnie delikatne hi tech-i. Ciekawe są rugged phone jednak u nas marża jest okrutna, w Chinach można je kupić do 500 zł. Macie jakieś ciekawe propozycje czy sugestie?



#229 OFFLINE   jersey

jersey

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 670 postów

Napisano 06 maj 2017 - 18:37

odkopuję, bo nie chcę zakładać nowego tematu. jeśli jest bardziej aktualny wątek proszę moderację o przeniesienie.

 

 

po owocnej w emocje majówce potrzebuję nowej słuchawki. dotąd latałem na samsungu j5 2016 5`2 cala.

 

oczekiwania: nowy telefon z polskiej dystrybucji, 5 cali, bateria min 3000, szybki aparat, szybkie ładowanie. budżet max 1,5k.

 

po lekturze netowych opinii stawiam na huawei nova.

 

użytkowników proszę o opinie i rady.

 

pozdrawiam :)



#230 OFFLINE   DumFish

DumFish

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 321 postów

Napisano 06 maj 2017 - 19:06

Xiaomi mi 5 spelni twoje oczekiwania



#231 OFFLINE   Janusz Wałaszewski

Janusz Wałaszewski

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 4473 postów
  • LokalizacjaGrzybowo - Kołobrzeg

Napisano 06 maj 2017 - 19:27

http://www.mgsm.pl/p.../huawei/p9lite/



#232 OFFLINE   S.N.

S.N.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4590 postów
  • LokalizacjaMazowieckie. Lubelskie.
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Nikt

Napisano 06 maj 2017 - 20:22

Lg G 3 albo G 4. Mam G3 już dwa lata i jestem bardziej niż zadowolony. Zaliczył też kilka upadków i nic mu się nie stało, opakowanie to etui nillkin to z klapką.


Użytkownik SlawekNikt edytował ten post 06 maj 2017 - 20:29


#233 OFFLINE   Krzysztof Jeżyna

Krzysztof Jeżyna

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 292 postów
  • LokalizacjaNowa Aleksandria

Napisano 06 maj 2017 - 20:26

Huawei p10 lite niebieski 😁

#234 OFFLINE   count_martin3z

count_martin3z

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1165 postów

Napisano 06 maj 2017 - 20:34

G3 i G4 są za duże jeśli ma być 5"

Nawet Mi5 ma 5.15". G3 i G4 dobre aparaty, a Mi5 średni.

Mam Mi5 Pro obecnie i G4. Mi5 to dobry telefon, ale jak chcesz rootować, to się pobawisz. Jeśli jesteś zwykłym userem bez smażenia Romów, będziesz zadowolony i zaoszczędzisz dużo pieniędzy mając taki SOC.

Pamiętaj tylko, że miui w wersji 8 potrzebuje sporo kombinacji jak chcesz oszczędzać baterię itp. Ta nakładka jest genialna jak ją poznasz, ale jest zupełnie inna jak te z Samsungów i innych dostępnych u nas. W sumie jestem zadowolony, ale do LG G2 wszystkim dzisiejszym telefonom daleko ;-):-)

#235 OFFLINE   kokosz77

kokosz77

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 543 postów
  • Lokalizacjawww.madlen-styl.eu
  • Imię:M1CHAL
  • Nazwisko:Steszew

Napisano 06 maj 2017 - 21:02

S 5 widzialem jak spada z 7 metrow .  odbila sie co prawda po 3 metrach lotu , ale dziala nadal . 



#236 OFFLINE   domino11

domino11

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 9 postów
  • LokalizacjaŚwinoujście

Napisano 06 maj 2017 - 22:54

Tak jak jeden z kolegów polecam LG G4. Aż tak duży nie jest mieści się w każdej kieszeni.Aparat bezkonkurencyjny nawet w tej chwili a tel.już swoje lata ma.Bateria jak nie grasz wytrzymuje dwa dni.Nie polecam żadnego chińczyka owszem działają ale żaden właściciel owego chińczyka prawdy nie powie że kupił gówno wiem bo moje dzieci przerobiły ten temat na własne życzenie.



#237 OFFLINE   count_martin3z

count_martin3z

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1165 postów

Napisano 06 maj 2017 - 23:01



Tak jak jeden z kolegów polecam LG G4. Aż tak duży nie jest mieści się w każdej kieszeni.Aparat bezkonkurencyjny nawet w tej chwili a tel.już swoje lata ma.Bateria jak nie grasz wytrzymuje dwa dni.Nie polecam żadnego chińczyka owszem działają ale żaden właściciel owego chińczyka prawdy nie powie że kupił gówno wiem bo moje dzieci przerobiły ten temat na własne życzenie.


Ja pier....

Świetna pomoc.

Piszesz nawet po chińsku, nie wspomnę o sile argumentu na temat Chińczyków...

#238 OFFLINE   sslonio

sslonio

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 745 postów
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Tomek

Napisano 07 maj 2017 - 07:45

Ja też się podepne pod temat. Do tej pory byłem użytkownikiem HTC One M7 ale jego czas powoli dobiega końca. Bardzo lubię HTC oraz ich nakładkę na Androida. Moim kolejnym murowanym pewnikiem na jego następcę był HTC 10 do czasu kiedy nie wziąłem do ręki Huawei Nova oraz P10 no i trochę namieszały mi w głowie :-) nie miałem do tej pory do czynienia z chińskim sprzętem ale jakość wykonania naprawdę sprawia dobre wrażenie. Jak ktoś jest użytkownikiem ww. modeli to prosiłbym o info jak mu się sprawują te telefony.

Użytkownik sslonio edytował ten post 07 maj 2017 - 07:46


#239 OFFLINE   Krzysztof Jeżyna

Krzysztof Jeżyna

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 292 postów
  • LokalizacjaNowa Aleksandria

Napisano 07 maj 2017 - 10:58

Oczywiście testowalem htc 10 i uwazam ze byl to najlepszy telefon jakiego uzywalem w normalnej wielkości.

#240 OFFLINE   sslonio

sslonio

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 745 postów
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Tomek

Napisano 07 maj 2017 - 12:09

Dla mnie HTC 10 pod względem ergonomii jest odrobinę za duży i to jak dla mnie jest jego największą wadą. Nie leży już tak dobrze w dłoni jak M7, M czy M9 i trudniej się go obsługuje jedną ręką. Jest pewna granica wielkości powyżej której telefon zaczyna być po prostu niewygodny w obsłudze i dla mnie ten wyścig przez producentów na coraz to większe wyświetlacze telefonów jest niezrozumiały. Jednak pod względem jakości wykonania i parametrów HTC 10 to jest naprawdę bardzo dobry sprzęt. Poza tym bardzo lubię nakładkę HTC Sense na Androida.

Użytkownik sslonio edytował ten post 07 maj 2017 - 12:13