Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wybór smartfona :-) A jakże!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1171 odpowiedzi w tym temacie

#461 OFFLINE   thug

thug

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1120 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 21 wrzesień 2018 - 18:18

Rozmiar S7 Edge jest jeszcze do przyjęcia ale już S8+ i S9+ to już tragedia.Dużo jestem za kółkiem i obsługa jedną ręką takiego kloca to problem.
Przez 2 lata z S7 nie mogę nic mu zarzucić i liczę się z tym że nowsze modele przez zakrzywiony wyświetlacz mogą nie wytrzymac nawet jednej mocniejszej gleby co na S7 nie robiło wrażenia.
Jestem z Samsungiem od modelu S3 później był S5 i teraz S7 jakoś się przyzwyczaiłem do nich i mocno mi chodzi po głowie nowy model bo nie widzę dla siebie żadnej alternatywy.

Niedawno stałem przed podobnym dylematem, od dawna byłem wierny samsungom serii S. Ale poświęciłem bardzo wiele czasu na wybór następcy mojego S5. Ostatecznie wybrałem huawei mate 10 pro i po dwóch miesiącach użytkowania jestem baaardzo zadowolony.



#462 OFFLINE   adriano

adriano

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 595 postów
  • LokalizacjaŚwiebodzin
  • Imię:Adrian

Napisano 22 wrzesień 2018 - 12:21

Tak patrząc po recenzjach i porównaniach można wywnioskować że zawsze nowy Flagowiec od Samsunga był o krok do przodu od Huaweia.
Najbardziej mnie martwi wypalający się Amoled całą resztę akceptuje.

#463 OFFLINE   PILOT

PILOT

    :)

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1494 postów
  • LokalizacjaCałyświat:)

Napisano 23 wrzesień 2018 - 15:34

Witam w temacie, mój pierwszy post tu:).

Huawei P20Pro czy Iphone8

?

#464 OFFLINE   thug

thug

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1120 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 23 wrzesień 2018 - 16:09

Na tak zadane pytanie nie da się udzielić jednoznacznej odpowiedzi :) Musisz napisać czego oczekujesz od smartfona, jakie masz preferencje użytkowe ? Wytrzymała bateria, aparat, szybkość działania systemu ? Nie można mieć wszystkiego, a i nie wszystko jest potrzebne. Niektórym wystarczy stara nokia bo i tak tylko dzwonią i o wyższości iphona ich nie przekonasz...



#465 OFFLINE   PILOT

PILOT

    :)

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1494 postów
  • LokalizacjaCałyświat:)

Napisano 23 wrzesień 2018 - 16:33

Zdjęcia w zamkniętych pomieszczeniach przy słabym świetle i wieczorem na zewnątrz. FILMY to samo, zarówno aparatem przednim jak i tylnym. Zawsze mam Android.

Użytkownik PILOT edytował ten post 23 wrzesień 2018 - 16:34


#466 OFFLINE   hasior

hasior

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3529 postów
  • Lokalizacjatam gdzie ryby

Napisano 23 wrzesień 2018 - 22:50

Jak masz możliwość to szukaj iphone7 miałem mnóstwo tel dopiero ten jest naprawdę szybki nie tnie pojemny super aparaty i filmy masa apek jest metalowy i ma super rozwiązanie z dodatkowa bateria od apla wbudowana w dodatkowa obudowę.trzyma wiele więcej niż konkurencja. Dla mnie idealne rozwiązanie.
  • puszek7 i szczupak1 lubią to

#467 OFFLINE   puszek7

puszek7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 662 postów
  • LokalizacjaWM OST M
  • Imię:Przemek

Napisano 24 wrzesień 2018 - 06:24

Dokładnie . Są zwolennicy i przeciwnicy . Średnio samsungi czy tez inne telefony z Androidem wytrzymywały w moich rękach pół roku- mówię o flagowych modelach poszczególnych Marek . A to się wieszał a to mikrofon wysiadł a to przestał znajdować zasięg . Dopiero po zakupie iphone 7 mogę powiedzieć że jestem zadowolony . Nigdy mi się nie zawiesił (wersja 128 GB )a przechowuje ogromne ilości dokumentów , skanów i plików potrzebnych w mojej pracy .
Aparat jest bardziej niż Ok . Bateria trzyma w zadowalającym wymiarze .
Mogę z czystym sumieniem polecic !


Tapatalkniete z iPhone 7
  • maniak lubi to

#468 OFFLINE   maniak

maniak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1127 postów
  • LokalizacjaPomorskie
  • Imię:Maciej

Napisano 24 wrzesień 2018 - 07:49

Dopiero po zakupie iphone 7 mogę powiedzieć że jestem zadowolony . Nigdy mi się nie zawiesił (wersja 128 GB )a przechowuje ogromne ilości dokumentów , skanów i plików potrzebnych w mojej pracy .
 

 

Mam od roku i też ani razu mi się nawet lekko nie przywiesił. Super maszynka :) Myślę, że nie warto dopłacać kilka stówek do 8, dużej różnicy nie ma.



#469 OFFLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1968 postów
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Napisano 24 wrzesień 2018 - 09:13

Proszę użytkowników  Sony Xperia XZ1 Compact,  XZ2 Compact i  XZ Premium o jakieś opinie, plusy i minusy tych telefonów.



#470 OFFLINE   coloumb

coloumb

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 670 postów

Napisano 24 wrzesień 2018 - 09:54

S8 napewno nie warto. Czy s9 warto? Nie wiem. Obecnie testuje s9+ i jest bardzo fajny. Jezeli rozmiar nie przeszkadza bralbym s9 z plusem. Jezeli mialbym brać cos w normalnym rozmiarze wybralbym huawei p20 ;)


Dlaczego S8 nie warto?

A te wszystkie chwalone powyzej ajfony to nie maja minijacka 😏

Użytkownik coloumb edytował ten post 24 wrzesień 2018 - 09:57


#471 OFFLINE   Krzysztof Jeżyna

Krzysztof Jeżyna

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 292 postów
  • LokalizacjaNowa Aleksandria

Napisano 24 wrzesień 2018 - 12:41

Dlaczego S8 nie warto?

A te wszystkie chwalone powyzej ajfony to nie maja minijacka 😏


Nie warto s8 ponieważ ma słabą baterie, często się wiesza dużo ich wraca na serwis. Po przejściu z s7 edge nie bylo dla mnie żadnych plusów.

#472 OFFLINE   coloumb

coloumb

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 670 postów

Napisano 25 wrzesień 2018 - 02:54

Dzieki za wyjasnienie 😏 Myslisz, ze 9tka bez plusa nie bedzie sie wieszac i trafiac na serwisy? Ten plus oznacza niestety nieakceptowalny rozmiar, co za duzo, to niezdrowo 😏 Bateria oby na dzien starczyla...

Użytkownik coloumb edytował ten post 25 wrzesień 2018 - 02:59

  • Cegla lubi to

#473 OFFLINE   Krzysztof Jeżyna

Krzysztof Jeżyna

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 292 postów
  • LokalizacjaNowa Aleksandria

Napisano 25 wrzesień 2018 - 09:15

S9 na serwis nie przyjmowalem ale jeżeli chodzi o działanie to podobno to samo co s8. Ja tego nie sprawdzilem gdyż nie chcialem powtórzyć histori z s8 i wybrałem s9+ mimo rozmiarów.

#474 OFFLINE   Marcyś

Marcyś

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 852 postów
  • LokalizacjaGdańsk
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Bielecki

Napisano 25 wrzesień 2018 - 09:31

Xiaomi Redmi Note 4 - mam wrażenie, że gdy jest zablokowany ekran to internet nie chodzi... czy OLX czy tapatalk wysyła powiadomienia dopiero gdy wejdę w te apki... albo z dużym opóźnieniem. Idzie coś z tym zrobić?



#475 OFFLINE   Krzysztof Jeżyna

Krzysztof Jeżyna

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 292 postów
  • LokalizacjaNowa Aleksandria

Napisano 25 wrzesień 2018 - 10:09

Zapewne trzeba wyłaczyć oszczedzanie bateri a dokładniej wlaczyc dzialanie wifi badz danych w tle.
  • Marcyś i venom_666 lubią to

#476 OFFLINE   coloumb

coloumb

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 670 postów

Napisano 25 wrzesień 2018 - 19:20

S9 na serwis nie przyjmowalem ale jeżeli chodzi o działanie to podobno to samo co s8. Ja tego nie sprawdzilem gdyż nie chcialem powtórzyć histori z s8 i wybrałem s9+ mimo rozmiarów.


To zes mnie Pan zmartwil 😒 Potrzebuje smartfona z minijackiem, nie ma co dobrego, ale gabarytowo w okolicach 5 cali, kupic. Z tego co slychac tu i tam, przejsciowka w ajfonach to jak dziewczyny z piosenki, tylko klopoty 😏

#477 OFFLINE   adriano

adriano

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 595 postów
  • LokalizacjaŚwiebodzin
  • Imię:Adrian

Napisano 26 wrzesień 2018 - 09:09

S9 na serwis nie przyjmowalem ale jeżeli chodzi o działanie to podobno to samo co s8. Ja tego nie sprawdzilem gdyż nie chcialem powtórzyć histori z s8 i wybrałem s9+ mimo rozmiarów.

A czemu niby  S9 jest gorszy od S9+ ?


Pomijając kilka szczegółów takich jak ciut mocniejsza bateria (która za wiele nam nie da) dodatkowy aparat z którego i tak w 95% nie będziemy  korzystć i 2G Ram więcej które zwykły zjadacza chleba nie odczuje. Cała reszta jest w oby modelach taka sama więc?

#478 OFFLINE   Krzysztof Jeżyna

Krzysztof Jeżyna

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 292 postów
  • LokalizacjaNowa Aleksandria

Napisano 26 wrzesień 2018 - 09:57

Bateria trzyma wyrażnie dłuzej-opinia przyjaciela który uzywał obu w jednym czasie. Fakt ze s9 sie dość często przywiesza jest niezaprzeczalny tak samo jak w s8. Staď s9 + jest moim zdaniem lepszy od zwykłej 9 podczas codziennego użytkowania.
Taka jest moja i nie tylko moja opinia bo też ludzi którzy pracują w tym temacie dość mocno a ja sam też mam spore doświadczenie w telefonach i duzzzzooo modeli juz przerabiałem.
Nie wnikam w kwestie technicznych róznic mówie o odczuciach z użytkowania.

#479 OFFLINE   slawek_2348

slawek_2348

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1692 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Zdunek

Napisano 26 wrzesień 2018 - 10:37

Czy miał ktoś styczność z Galaxy J7 (2017)?



#480 OFFLINE   PILOT

PILOT

    :)

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1494 postów
  • LokalizacjaCałyświat:)

Napisano 27 wrzesień 2018 - 10:34

Dzięki tam wyżej:)!