Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wybór smartfona :-) A jakże!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1141 odpowiedzi w tym temacie

#761 OFFLINE   robert7704

robert7704

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 166 postów
  • LokalizacjaDolnoslaskie
  • Imię:Robert

Napisano 30 listopad 2020 - 10:58

Jeśli chodzi o iPhone są plusy i minusy . Przesiadka z androida na iOS jest lekkim szokiem .
Albo polubisz albo znienawidzisz :).

#762 ONLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10153 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 30 listopad 2020 - 11:01

Nie występują u mnie takie sensacje , wszystko działa prawidłowo , bateria trzyma cały czas do dwóch dni . Aparat i zdjęcia to pewnie do jakiegoś stopnia sprawa subiektywna , ale niezależne testy ludzi zajmujących się takimi ocenami zawodowo , jednoznacznie lokują możliwości fotograficzne tego modelu w ścisłej czołówce fotografii mobilnej . 

Ja również nie mam żadnych problemów z moim P30Pro. Od ponad roku, wszystkie moje foty  publikowane tutaj na forum są robione tym telefonem (a robię zdjęcia w bardzo różnych warunkach) Nigdy nie oczekiwałem, że ich jakość będzie identyczna czy nawet bliska do zdjęć z lustrzanki pełnoformatowej (takim aparatem też pracuję), ale ten aparat to na prawdę wysoka liga wśród telefonów. Bateria trzyma "przewidywalnie" i porównywalnie jak w innych tego typu. A łączenia z zegarkiem? Po każdej aktualizacji telefonu po prosty wyłączam i ponownie włączam zegarek aby się sparowały i tyle (Huawei Watch GT...pierwsza wersja). Chyba trafiłeś felerny egzemplarz co zdarza się nawet najlepszym



#763 OFFLINE   tobiasz

tobiasz

    tobihandmade.com

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 927 postów
  • LokalizacjaWronki
  • Imię:Tobiasz
  • Nazwisko:Perz

Napisano 30 listopad 2020 - 11:09

Ja również nie mam żadnych problemów z moim P30Pro. Od ponad roku, wszystkie moje foty  publikowane tutaj na forum są robione tym telefonem (a robię zdjęcia w bardzo różnych warunkach) Nigdy nie oczekiwałem, że ich jakość będzie identyczna czy nawet bliska do zdjęć z lustrzanki pełnoformatowej (takim aparatem też pracuję), ale ten aparat to na prawdę wysoka liga wśród telefonów. Bateria trzyma "przewidywalnie" i porównywalnie jak w innych tego typu. A łączenia z zegarkiem? Po każdej aktualizacji telefonu po prosty wyłączam i ponownie włączam zegarek aby się sparowały i tyle (Huawei Watch GT...pierwsza wersja). Chyba trafiłeś felerny egzemplarz co zdarza się nawet najlepszym

Tutaj akurat mowa o zegarku Garmina, paruje się ok, ale powiadomienia itp. to podsyła kiedy mu się podoba



#764 OFFLINE   Rampampam

Rampampam

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 211 postów
  • LokalizacjaGdzieś tam...

Napisano 30 listopad 2020 - 11:23

A co powiecie o realme 7 pro

Patrząc po parametrach wydaje się ok

I cena nie zabija

Użytkownik Siwy gołąb edytował ten post 30 listopad 2020 - 11:41


#765 OFFLINE   wicher_dziki_koń

wicher_dziki_koń

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 676 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Mateusz

Napisano 30 listopad 2020 - 11:38

Za te pieniądze masz mi 10t lite ze snapem 750g i 5g albo mi note 10 lite z amoledem ale lepszym prockiem 730g 2 stówki taniej.

#766 OFFLINE   Rampampam

Rampampam

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 211 postów
  • LokalizacjaGdzieś tam...

Napisano 30 listopad 2020 - 11:52

Niby tak tylko to wszystko to są już duże klocki po 6.6 cala

Ciezko jest cos znalezc poniżej 6 z dobrymi parametrami i w tym przedziale cenowym
  • woblery L.E. lubi to

#767 ONLINE   slawek_2348

slawek_2348

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1688 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Zdunek

Napisano 30 listopad 2020 - 12:01

Od dwóch lat używam Xiaomi Mi Mix 2S. Śmiga jak wściekły. .....

Mam to samo, ale bateria mogłaby być ździebko pojemniejsza



#768 OFFLINE   algeroth82

algeroth82

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 202 postów
  • LokalizacjaNowa Sól
  • Imię:Andrzej

Napisano 30 listopad 2020 - 12:22

Tu można się zdziwić. Dzisiaj pomimo wielkości ekranu telefony są mniejsze na zdjęciu masz dwa telefony, pierwszy to mi Max 2 i ma 6,44 cala a drugi to samsung a50 i ma 6,4 cala - różnica kosmiczna. Tak myślę że dzisiaj będzie ciężko o coś co ma mniej jak 6 cali niestety. Natomiast poleciłbym wizyte w elektromarkecie aby wziąć kilka telefonów do ręki i dobrać wielkość pod siebie. 954bd6f1e78b99b05717fd0e9e80ce84.jpg

Zacytuję sam siebie - ale ważne są wymiary telefonu a nie jego przekątna. Zobacz sobie to na przykładzie właśnie cytowanego postu
  • thug lubi to

#769 OFFLINE   Matteoo

Matteoo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 633 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Robert

Napisano 30 listopad 2020 - 12:41

Panowie, siedzę w telefonach od 1996roku. Dla mnie osobiście przez lata prym wiodła Nokia (era telefonów z klawiaturą fizyczną) dziś uważam, że TOP1 jest Samsung. Każdy jednak wybiera telefon pod swoje preferencje, jedni chcą mieć mega kosmicznie wielki ekran, drudzy patrzą na wielkość pikseli w aparacie foto (nie zawsze ilość mega pixeli idzie w parze z jakością matrycy) Samsung mnie osobiście nie rozczarowuje, użytkuję S8 i uważam, że na moje potrzeby jest spokojnie wystarczający, świetny ekran (choć uderza w dole w pomarańczę :) ) niezły aparat, barometr, dość aktualny system, wystarczająco pamięci a stacja dokująca robi z niego niezły komputer nawet do gier po podłączeniu do TV. Kolejne wyższe modele są nęcące, ale dla nawet niezwykłego użytkownika są już przerostem możliwości, bez codziennego ich wykorzystania.  Czasem jak dostaję coś do wyczyszczenia to dziwi mnie fakt, jak te telefony nie są wykorzystywane. To tak jak by ktoś kupował co dwa lata najnowszy model samochodu dostawczego tylko po to aby wozić nim tyłek do pracy i codzienne zakupy w jednej siatce z np.Biedronki :)



#770 OFFLINE   wicher_dziki_koń

wicher_dziki_koń

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 676 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Mateusz

Napisano 30 listopad 2020 - 12:55

Niby tak tylko to wszystko to są już duże klocki po 6.6 cala

Ciezko jest cos znalezc poniżej 6 z dobrymi parametrami i w tym przedziale cenowym

Jak chcesz mały smartfon to tylko Samsung s10e lub jakiś iPhone ale to już koszta X2 do X4. Ten realme też ma 6,4 jak mi note 10 lite. Ja przesiadłem się z Xiaomi redmi note 5 na mi 10t 5g. Tamten miał 5,99 a ten 6,67 ale jakiejś wielkiej różnych nie ma i tak jedną ręką ciężko obsługiwać. Gdybym miał większe fundusze wziąłbym Samsunga s20 fe ale jak dla mnie to za dużo bo znając życie gdzieś mi upadnie i bardziej szkoda. :)

#771 OFFLINE   PaPaDaNcE

PaPaDaNcE

    kochający mąż

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 730 postów
  • LokalizacjaBiałystok/Wasilków
  • Imię:Maciej

Napisano 30 listopad 2020 - 13:55

https://www.x-kom.pl...-haze-blue.html
Ja polecam taki...nic lepszego mi nie trzeba...

#772 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9495 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 30 listopad 2020 - 14:11

Nie dawno oglądałem taki model. Nie znam marki HTC ale, z pobieżnych oględzin, wart uwagi https://photos.app.g...cXytjxPxV2acCm7

Użytkownik popper edytował ten post 30 listopad 2020 - 14:12


#773 OFFLINE   Rampampam

Rampampam

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 211 postów
  • LokalizacjaGdzieś tam...

Napisano 30 listopad 2020 - 14:41

https://www.x-kom.pl...-haze-blue.html
Ja polecam taki...nic lepszego mi nie trzeba...


Za 1500 zł bardzo chętnie bym zakupił ;)

#774 ONLINE   wjts1922

wjts1922

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 58 postów
  • Lokalizacjawlkp
  • Imię:Wojtek

Napisano 30 listopad 2020 - 14:54

Ja też nie mam żadnych problemów z p30 pro. Może jakaś felerna sztuka się trafiła.

#775 OFFLINE   wicher_dziki_koń

wicher_dziki_koń

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 676 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Mateusz

Napisano 30 listopad 2020 - 15:08

Nie dawno oglądałem taki model. Nie znam marki HTC ale, z pobieżnych oględzin, wart uwagi https://photos.app.g...cXytjxPxV2acCm7

HTC kiedyś była jedną z wiodących marek na rynku smartfonów. Jako pierwsi wypuścili smartfon na androidzie. Za taką kwotę powyżej 1000 zł w/w model ma niestety słaby procesor sd 665 na architekturze kryo 260 w litografii 11 nm.

#776 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9495 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 30 listopad 2020 - 16:45

Architektura, litografia ufff. Wiem jedno. Samojebkę cyknąłem bez lampy, w dużo lepszej jakości, niż obecnie używanym szajsungiem A5
  • Piastun lubi to

#777 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 30 listopad 2020 - 18:18

A co powiecie o realme 7 pro

Patrząc po parametrach wydaje się ok

I cena nie zabija

Ja poszedłem w xiaomi i nie narzekam.

Miałemi redmi 4, teraz wymieniłem na 9T pro ( wygląda podobnie jak ten One Plus 7T Pro).

Ma 128 Gb pamięci , 6Gb operacyjnej przyzwoity procek i aparat.

Zasuwa jak szalony, nic lepszego nie potrzebuję.



#778 OFFLINE   jacekp29

jacekp29

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1650 postów
  • Imię:Jacek
  • Nazwisko:Popławski

Napisano 30 listopad 2020 - 19:00

Poco f2 , taniej Poco x , warte rozparrzenia

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

#779 ONLINE   woblery L.E.

woblery L.E.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1222 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Radek

Napisano 01 grudzień 2020 - 13:36

Niby tak tylko to wszystko to są już duże klocki po 6.6 cala

Ciezko jest cos znalezc poniżej 6 z dobrymi parametrami i w tym przedziale cenowym

Jeśli nie zależy Ci na super hiper wydajnym telefonie, tylko takim co sobie spokojnie radzi w codziennym użytkowaniu, robi przyzwoite zdjęcia w dzień (gorzej w nocy)

ma dobry wyświetlacz i mieści się spokojnie w kieszeni(145,7mm dł.) a przy tym nie jest nie wiadomo jak drogi to polecam Galaxy A40!!!


  • Jozi lubi to

#780 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 01 grudzień 2020 - 20:56

Jeśli nie zależy Ci na super hiper wydajnym telefonie, tylko takim co sobie spokojnie radzi w codziennym użytkowaniu, robi przyzwoite zdjęcia w dzień (gorzej w nocy)
ma dobry wyświetlacz i mieści się spokojnie w kieszeni(145,7mm dł.) a przy tym nie jest nie wiadomo jak drogi to polecam Galaxy A40!!!

Potwierdzam, mam A40 służbowy.Daje radę na średnim poziomie.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
  • woblery L.E. lubi to