Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Hi-tech czy nie hi-tech? - nowy artykuł


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 07 maj 2007 - 14:51

Cześć,
Nad brzegiem pięknej, wolno toczącej swoje wody rzeki stoi wędkarz. W ręku wędka, zbudowana na aramidowym blanku prosto z kosmosu. Przelotki w perfekcyjnych omotkach to SIC i tytan. Uchwyt wykonany z korka klasy aaaaa-super-hyper-extra-deluxe połączonego z hypalonem najwyższej jakości. Hi-tech czy nie hi-tech? Oto jest pytanie. Zapraszam serdecznie do lektury nowego artykułu oraz ... do dyskusji. Mam coś do powiedzenia w tej kwestii :D

Pozdrawiam
Remek



#2 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 07 maj 2007 - 14:53

Pitt,
Świetny ten artykuł. Po prostu nieźle się uśmiałem :D

Pozdrawiam
Remek

#3 OFFLINE   wizard

wizard

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 256 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Przemysław

Napisano 07 maj 2007 - 15:25

Fajny artykul, gratuluje

#4 OFFLINE   jerzy

jerzy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3201 postów

Napisano 07 maj 2007 - 15:31

Tak tekst bardzo na czasie!!

pozdrawiam Jerzy łowiący małomiasteczkowym tackle :D

#5 OFFLINE   tornado

tornado

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1703 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk

Napisano 07 maj 2007 - 15:52

Pitt aleś dowalił nie załamój nas bo my wszyscy na te tekle choroby dostaliśmy a jak piszesz to one same ryb nie łapią???pozdrawiam Tornado

#6 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 07 maj 2007 - 15:56

Artykol taki pozornie humorystyczny...a mnie sie przypomnial taki stary film pt. Wielki Szu, gdzie stary oszust karciany uczyl mlodego i tak gadal: A wiesz chociaz dlaczego, k..., przegrales?..bo o to, o to, o złotowki grales..
...Szu jest gdzie indziej...chodzi o zdobycie nad nimi jakiejkolwiek przewagi, o haka...

A gdyby tak polaczyc w jedno sprzet bardzo wysokiej klasy (rozsadnie wybrany) oraz posiadanie owego haka to chyba byloby to, o co chodzi..?
Mam na mysli tych, ktorym chodzi o lowienie z powodzeniem ryb, a nie watpie, ze tacy wlasnie tu zagladaja...

A przyszlo mi to do glowy bo tak wlasnie taki zestaw ostatnio widzielem: stara, w kolorze szlamu z Wiselki, plecionka (chociaz nie Fajerlajn, ale zawsze :D ), przelotki pokryte zeszlorocznym nalotem, kolowrotek niezbyt plynny, a na pewno bez oznaczen f-my produkujacej przerzutki i.....taki wobler o takiej dziwnej nazwie: *&^%$#@%^*, ktory polecial dalej i celniej niz jakikolwiek inny przedtem...

Gumo

#7 OFFLINE   lesiewicz

lesiewicz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1765 postów
  • LokalizacjaKalisz
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Lesiewicz

Napisano 07 maj 2007 - 16:07

Świetnie napisane :lol:
I do tego potwierdza starą prawdęZŁOTĄ WĘDKĄ I TAK ZŁOTEJ RYBKI NIE ZŁAPIESZczy jakoś tak :mellow:

#8 OFFLINE   Sumas

Sumas

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 07 maj 2007 - 16:28

Świetny artykuł Pitt - bardzo życiowy :mellow:

#9 OFFLINE   tornado

tornado

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1703 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk

Napisano 07 maj 2007 - 16:33

Szejk arabski na swym złotym jachcie i złotą wędką zlapał złotą rybke.wyciągnął popatrzył i ciupnoł ją do wody z powrotem. rybka zaniepokojona wypływa i pyta szejka a trzy życzenia jakieś masz a on nato,spadaj mała nie mam żadnych.I co takiemu pozostało jak już nawet niema marzeń.

#10 OFFLINE   phalacrocorax

phalacrocorax

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 794 postów
  • LokalizacjaDziekanów Leśny

Napisano 07 maj 2007 - 16:45

Pitt, powiem jedno RESPECT!!!. Ty kurcze po prostu masz talent. Czytało się fantastycznie. Oby więcej takich tekstów.
pozdrawiam

#11 OFFLINE   cezorator

cezorator

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 950 postów
  • LokalizacjaSosnowiec
  • Imię:Cezary
  • Nazwisko:Pacocha

Napisano 07 maj 2007 - 16:58

Uszczypnąłem sie kilka razy i kilka razy przeczytałem ten tekst.
A jednak to nie halucynacja.
Pomimo to, że były między nami drobne nieporozumienia to właśnie to co napisałes trafiło w mój gust w 100 %.
Cieszę się, że przybywa zwolenników wędkarstwa, a nie sprzęciarstwa.
Bardzo fajna przypowieść - Gratuluję !!!!!
:D



#12 OFFLINE   jersey

jersey

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisano 07 maj 2007 - 17:08

pitt,
zgrabnie oddana istota rzeczy. brawo!

dla niewtajemniczonych: istotą danej rzeczy jest to, czym dana rzecz jest jako taka (arystoteles)
j.

#13 OFFLINE   tomek_w

tomek_w

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 508 postów

Napisano 07 maj 2007 - 17:10

Cóż ja moge powiedzieć ... sporo kolegów czytając zmieniło chyba troszke kolor na twarzy <_< <_< <_< .. Kapitalne..

#14 OFFLINE   warciak

warciak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 680 postów
  • LokalizacjaJarocin

Napisano 07 maj 2007 - 17:54

to jest tak jakby kupić merca S-max B) B) B) i myśleć,że ma się wszystko na maxa :lol: :lol: :lol:
artykuł trafiony w sam środek castingu :unsure:


#15 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 07 maj 2007 - 18:01

dzieki, dzieki :D robie co moge :D

@remek
jedno zdjecie sie nie otwiera ... chyba masz cos przeciw moim tekstom ;)
no i zapomniales dolozyc tego zdania jako PS:

PS. Poner el Camilo te agradecen mucho por ayuda amistosa!

#16 OFFLINE   Trout

Trout

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 643 postów
  • LokalizacjaTrzcianka,tymczasowo Manchester,UK
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Kolatorski

Napisano 07 maj 2007 - 18:33

Ciekawie i z humorem :D Swietnie się czytalo :D

#17 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 07 maj 2007 - 19:16



@remek
jedno zdjecie sie nie otwiera ... chyba masz cos przeciw moim tekstom ;)
no i zapomniales dolozyc tego zdania jako PS:

PS. Poner el Camilo te agradecen mucho por ayuda amistosa!


Piciu, wszystkie obrazki się otwierają. Przeglądarka IE, źle interpretuje !!! (trzy wykrzykniki, które zostały odpowiednio przerobione przez CMS'a), które tam były. Poprawione.

PS'a nie miałem w tekście źródłowym - koleś :D

Pozdrawiam
Remek


#18 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 07 maj 2007 - 19:23

Cześć,
A ja jestem maniakiem sprzętowym. Uwielbiam aramidy, włókna tytanowe, lakierowane uchwyty, pierścienie w ładnych kolorach. O innych przelotkach jak tytany w ogóle nie myślę. Nadmiar lakieru dyskwalifikuje u mnie wędkę nawet gdyby była wykonana na blanku CD. Pianka musi być najwyższej klasy, korek ??? zastanowię się 10 razy zanim zrobię sobie pierwszą wędkę na korku. Plecionka? Hmmm ... jak jest lepsza niż Stren dajcie mi znać, chętnie przetestuję. Multik ... he ... lubię oglądać wszystkie ale na wędce lubię mieć coś nadzwyczajnego. Przynęty? Tutaj nie jestem wybredny - stosuję tylko najlepsze, najbardziej sprawdzone tzw. killery. Po prostu uwielbiam łowić takim sprzętem bo chyba :unsure: lubię gadżety. Uważam, że to na co się łowi nie ma zupełnie znaczenia ale mi się lepiej łowi na ładną wędkę - chyba jestem estetą. Nie zaprzeczam, nie wypieram, jestem tego świadomy. Uważam, że każdy powinien łowić tak jak lubi. Ja właśnie wolę tak. Nigdy też chyba nie napiszę, że wolę Jaxona od Megabassa. Wyznaję zasadę, że lepsze jest wrogiem gorszego.

Pozdrawiam
Remek

#19 OFFLINE   tornado

tornado

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1703 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk

Napisano 07 maj 2007 - 20:03

Remciu a ja tak sobie myśle że na Wisełce jakiś ubocik z kewlarowo węglową skorupą i machoniowym wykończeniem i tymi wszelkimi gadżetami satelitarnymi i motorkiem V8 turbo olbo jeszcze lepiej V12 z podwójną turbiną i śrubkami 4-6 łopatowymi oczywiście speedowymi i chydro stabilzatorami niedługo stanie bo jak tu płynąć z kosmicznymi wędkami na jakiejś tam bali na rybki.I tak sobie myśle czy swoją krype sprzedać, może na kierownice starczy do tej wyśnionej :unsure: :unsure: :unsure:
I tak trzymaj.bo mi szuflada wypadła jak ten twój bajer zobaczyłem.

#20 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 07 maj 2007 - 20:46

Tornado,
Ja nie będę udawał, że jest inaczej. Każdy widzi jak jest i nie zamierzam teraz wypierać się, że jest inaczej. Przynęty megabass'a z tysiącami różnych bajerów kupowałem bo mi się podobały. Na żadną z nich nie złowiłem ryby - leżą w pudełku i każdorazowo jak na nie patrzę to mi się miło robi. Dzisiaj dostałem kolejne muchy szczupakowe - tym razem od Standerusa - przepiękne. Otwieram pudełko a tam piękne muchy od GrynszpanN'a, Jerrego i jak tu nie spędzić kolejnego kwadransu na zgłębianie ich błysku. Ohhhh ... tak więc ... szczerość przede wszystkim :D

Pozdrawiam
Remek




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych