Jump to content

  •      Sign In   
  • Create Account

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Photo

Pomoc w doborze, konfiguracji i zakupie sprzętu elektronicznego oraz motorowodnego


  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#21 OFFLINE   Matteoo

Matteoo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 635 posts
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Robert

Posted 25 March 2023 - 23:51

No widzicie, ten mój post był pewnego rodzaju wkrętem, ale... no właśnie. Sprawa z mojego posta jak najbardziej rozwiązywalna bez mega wielkich wydatków. Tablet 10" + powerbank + kamera inspekcyjna + ostatecznie jak słaby zasięg sieci tunerdvbt2. I tyle. Wszystkie opcje działają, tablet doskonale steruje haswingiem, reszta też działa dobrze, ale korzystanie z tego na wodzie to przesada. Dodatkowo Active Captain lub płatny Boating. Z tym tv na rybach to przesadzałem, ale reszta super zabawa, kamerka inspekcyjna na sztycy pokazuje niezły obraz pod wodą. Rozwiązania więc są stosunkowo proste, a Wy szukaliście sprzętu za miliony :) To tak wyszło, jak by ktoś zapytał jak tanio dojeżdżać z domu do pracy i wszyscy by mu doradzali zakup różnych samochodów, a wszyscy zapomnieli o bilecie miesięcznym :) celowo nie określiłem warunków brzegowych.

Edited by Matteoo, 25 March 2023 - 23:51.


#22 ONLINE   highvoltage

highvoltage

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 276 posts
  • Imię:Krz

Posted 26 March 2023 - 00:33

Humminbird Apex też ma HDMI IN.
Do telewizji to raczej brałbym jej tablet, albo laptopa i można oglądać online.


Oj tam oj tam kolega preferuje inny brand

#23 OFFLINE   rybens

rybens

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 59 posts
  • LokalizacjaW-wa
  • Imię:Piotr

Posted 26 March 2023 - 06:54

No widzicie, ten mój post był pewnego rodzaju wkrętem, ale... no właśnie. Sprawa z mojego posta jak najbardziej rozwiązywalna bez mega wielkich wydatków. Tablet 10" + powerbank + kamera inspekcyjna + ostatecznie jak słaby zasięg sieci tunerdvbt2. I tyle. Wszystkie opcje działają, tablet doskonale steruje haswingiem, reszta też działa dobrze, ale korzystanie z tego na wodzie to przesada. Dodatkowo Active Captain lub płatny Boating. Z tym tv na rybach to przesadzałem, ale reszta super zabawa, kamerka inspekcyjna na sztycy pokazuje niezły obraz pod wodą. Rozwiązania więc są stosunkowo proste, a Wy szukaliście sprzętu za miliony :) To tak wyszło, jak by ktoś zapytał jak tanio dojeżdżać z domu do pracy i wszyscy by mu doradzali zakup różnych samochodów, a wszyscy zapomnieli o bilecie miesięcznym :) celowo nie określiłem warunków brzegowych.


Brawo świetny wkręt- boki zrywac!!! Szanujmy swój oraz innych czas.
  • Biesan and Faja like this