Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

OS DUNAJEC - LIKWIDACJA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4919 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 22 październik 2012 - 08:51

Cieszę sie kocmyrzu , że mozliwe jest u nas czasem osiągnięcie wspólnego zdania , bo realizacja wspólnego celu wydaje się być absolutnie niemożliwa , nierealna i zupełnie poza zasięgiem . Tym niemniej , aby nieco ograniczyć rozmiary chaotycznej dyskusji , która tu się toczy podam definicję i sedno naszej polskiej niemożności , tej środowiskowej również , bo niby czemu tu miałaby być oaza szczęsliwości , kiedy fatamorgany bardziej się ceni ..

Otóż do bezprzykładnego nihilizmu naszych elit oraz pochodzącej od nich władzy , zgrabnie dopasował się kulturowy nachuizm ustawicznie nokautowanego społeczeństwa . Wszystko nam więc ładnie konweniuje , a nawet w porywach gra i buczy .. :rolleyes:

#42 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9641 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 22 październik 2012 - 09:27

Trudno się z Tobą Sławku nie zgodzić, jak zwykle celnie stawiasz diagnozę.
Dla mnie problem jest jeden - brak pomysłu na receptę, brak apteki a i to że większość "leków" jakie mi przychodzą do glowy jest chyba nielegalna.
Czasem myślę, że jedynym sposobem, by cos się zmieniło, jest dalsze trwanie w obecnym stylu - dojeżdżania ludzi do granicy, zakrzykiwania ich mediami. Że w końcu coś pęknie i wszyscy powiedzą dość. Ale na to chyba sternicy są za cwani i jak sie zaczyna gotować zawsze "pójdą na rękę". To łaskawie godzą sie selekta sprzedać, to nagle cena benzyny o 10 groszy spadnie i media się udławią z zachwytu. I tak do kolejnej kumulacji wkurwu. Next tajm może znowu ocalą OeS, lub Kasia ułatwi życie nową kreacją na blogu :P






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych