Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Proszę o opinię


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   laredo

laredo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 220 postów
  • LokalizacjaZawiercie

Napisano 18 październik 2012 - 20:43

Jako że lubię fotografować ale nie bardzo znam się na aparatach chciałbym poprosić Was o pomoc i wypowiedzenie się czy warto kupić ten aparat. http://allegro.pl/sh...item=2725574492 wiadomo - używka ale na nowy nie będę miał finansów. Co chcę fotografować ? No myślę że przyroda najwięcej, najmniej to chyba ludzie na przyjęciach....
Więc ? warto licytować ? do jakiej kwoty byście dali max ? No i te obiektywy co tam są, możliwe to czy szajs ?

#2 OFFLINE   dawid_

dawid_

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 623 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Dawid

Napisano 21 październik 2012 - 18:04

Nie warto. Miałem E-400 który poza matrycą jest identyczny. Aparat plastikowy z żenująco małym wizjerem.
Olympus to albo E-3 ew E-520/530 albo bezlusterkowiec.

Za 800zł kupisz Nikona D80. Nie jest to najnowszy sprzęt ale ergonomia, wizjer i dostęp do względnie tanich i dorych obiektywów znacznie większy. Będziesz miał obiektywy, korpus kiedyś zmienisz.

Za ok. 650zł kupisz nowego bezlusterkowca Olympusa E-PL1. Pewnie nawet z obiektywem.

Użytkownik dawid_ edytował ten post 21 październik 2012 - 18:21


#3 OFFLINE   laredo

laredo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 220 postów
  • LokalizacjaZawiercie

Napisano 23 październik 2012 - 21:52

No tak ale czy wizjer to wszystko ? Może i pewno w czymś przeszkadza ale ponieważ nie mogłem się doczekać na odpowiedź postanowiłem pogooglować. Z opini użytkowników wynika że dla amatora który chce się czegoś więcej nauczyć to dobry aparat. Nie mówię że jest to Bentley wśród lustrzanek ale nie jest to też i Fiat.... W sumie to już troszkę za późno bo rano jadę go odebrać, jak będzie zły pójdzie na allegro.