Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Kupię Daiwe Fuego nową ale nie używaną Batsona Rx8 2-10g XST1141F


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
210 odpowiedzi w tym temacie

#181 OFFLINE   w.d.wobler

w.d.wobler

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 546 postów

Napisano 25 listopad 2012 - 14:00

Autor wątku tak świetnie pisze po polsku, że trudno pojąć o co mu, tak na prawdę chodzi. Szczególnie składnia i interpunkcja są jego "mocną" stroną.

Jak w tym ogłoszeniu towarzyskim; " mężczyzna 40 lat szuka seksu", i o co mu chodzi, czy naprawdę ma poważny życiowy problem, czy to tylko problem z interpunkcją ? ;) :P :lol:


Tak w temacie pisania po Polsku ;)

Załączone pliki


Użytkownik w.d.wobler edytował ten post 25 listopad 2012 - 14:01


#182 OFFLINE   MIKUL

MIKUL

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 215 postów

Napisano 25 listopad 2012 - 14:26

Dobry tasiemiec.. A kupujący. Rzeczywiscie dziecko.

#183 OFFLINE   Karol Krause

Karol Krause

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4148 postów
  • LokalizacjaBIAŁOŁĘKA-GŁOGÓW
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Krause

Napisano 25 listopad 2012 - 15:02

Ciekawi mnie po co kolega potrzebuje tz do CZEGO kolejną daiwe FUEGO 3000 ,ktorą licytuje na Allegro
http://allegro.pl/da...2801849580.html

#184 OFFLINE   Manniek66

Manniek66

    Manniek66

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2343 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Bartosz

Napisano 25 listopad 2012 - 15:21

Przecież chyba jasno napisał że bardzo lubi te maszynki , może kolekcjonuje ?! To nie jest chyba Wasza sprawa po co mu kołowrotek ...

#185 OFFLINE   Jeziorm 1

Jeziorm 1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1189 postów

Napisano 25 listopad 2012 - 15:24

ale usiedzliście na chłopaka, ja pitole jak takie stare repety pod blokiem, siedzą i pitolą non stop o tym samym

niech sie dogadaja na priwie i tyle

panie admin zlituj sie pan, wywal/zablokuj ten wątek

#186 OFFLINE   piotrrd

piotrrd

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 551 postów
  • Lokalizacjasokółka

Napisano 25 listopad 2012 - 15:33

I już co poniektórzy chyba się za mocno zapędzili w tym temacie. Jakieś teorie spiskowe, dociekania dar jasnowidzenia, żądania itp.......... .



Co do autora wątku: 5 minut rozmowy przez tel. będzie więcej warte już 100 stron tego wątku.


Jedno jest pewne, jeden z dwóch Panów jest kompletnym ******** a który ? To my już pewnie się nie dowiemy. Ale robi w bambuko i użytkowników forum i drugą stronę sporu.

Użytkownik piotrrd edytował ten post 25 listopad 2012 - 15:34


#187 ONLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1965 postów
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Napisano 25 listopad 2012 - 17:52

Co niektórzy w tym wątku rowa liżą,że aż miło i to bez wazeliny. :P
  • Guzu lubi to

#188 OFFLINE   makamba

makamba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3151 postów
  • Lokalizacjaz ortalionu
  • Imię:Bartosz

Napisano 25 listopad 2012 - 17:54

rowa liżą,że aż miło :P


...A ilu znawców tematyki oralno-analnej... :rolleyes:

Użytkownik makamba edytował ten post 25 listopad 2012 - 17:59


#189 ONLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1965 postów
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Napisano 25 listopad 2012 - 17:56

No,kilku by się znalazło.

#190 OFFLINE   Redzi

Redzi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1866 postów
  • LokalizacjaBolenie nad Wisłą

Napisano 25 listopad 2012 - 18:24

A ja będę zgłaszał ten wątek moderatorom aż go zamkną, bo już h*** człowieka trafia czytając takie brednie, a na ostatnich kilku stronach jest już tylko wielka obrona i narzekania klanu kołowrotkowych braci.

Człowieku weź zadzwoń i przestań wylewać tutaj swoje żale bo nie chce mi się liczyć ile razy w tym temacie powtarzasz jedno i to samo.

#191 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3372 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 25 listopad 2012 - 18:25

Tak sie zastanawiam co bym zrobil w takiej sytuacji.
Sytuacja
a-kupuje nowy kreciol, otwieram a tu uzywka.Pierwsze to kilka niemilych slow zarowno pod adresem kupujacego jak i swoim wlasnym ze dalem sie w h... zrobic.Jak juz kupujacy zauwazyl wiedzial o tym ze cyt "nie jedna uzywana fuego sprzedal".Pomyslalbym, prtzeciez wiedzialem ze moze mnie w h... zrobic.Od razu bym sie skontaktowal celem zalatwienia sprawy.Po kilku nieudanych probach poinformowalbym tylko znajomych w formie ostrzezenia i przygladalbym sie dzialanosci sprzedawcy.
b-sprzedaje nowy kolowrotek a ktos chce walek na mnie wykrecic.wiec jesli wiem ze jestem uczciwy udowadniam to a reszta niech sie sama kreci bo tylko winny sie tlumaczy.
Ogolnie rzecz biorac kazdy ma jakas osobowosc, na kazdego patrzymy inaczej.Jednego postrzegamy jako autorytet a innego jako kawal h...Przed zaistnialym incydentem autorytetem byl zorro a tmedic3hs mial cos na sumieniu.Ludzie sa skolowani ale oceniaja sytuacje poprzez wczesniejsza dzialalnosc kolegow na forum.Jesli kolega tmedic3hs nie zbiednieje jak mowi i ma dosc calej sytuacji oraz chce by inni patrzyli na niego jak on tego oczekuje, powinien napisac ostatni post,w ktorym mowi....koledzy nie klamalem z mojej strony przepraszam za zamieszanie, zostaje ze starym mlynkiem bo ma dosc jaj by tak zrobic.....i zamknac temat.Czasem mezczyzna musi miec jaja i charakter by odroznic sie od dziecka.
I jesli mialbym sie odniesc do sytuacji "a" to szczerze wspolczuje koledze i mam nadzieje ze jakos los mu to zrekompensuje,oby tylko nie udanym przekreceniu kogos innego.
Odnoszac sie do sytuacji "b" zorro glowa do gory

Użytkownik grunwald1980 edytował ten post 25 listopad 2012 - 18:28


#192 OFFLINE   makamba

makamba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3151 postów
  • Lokalizacjaz ortalionu
  • Imię:Bartosz

Napisano 25 listopad 2012 - 18:30

O ! Dopiero zauważyłem,że tytuł wątku się zmienił.
Było "Kupię Daiwe Fuego i Batsona" a jest już "Kupię Daiwe Fuego nową ale nie uzywaną Batsona". :) :rolleyes:

#193 OFFLINE   szpaczek23

szpaczek23

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 506 postów
  • LokalizacjaSztum
  • Imię:Arkadiusz

Napisano 25 listopad 2012 - 20:49

A ja mam dwa pytania zasadnicze:
-gdzie k...a byli wtedy rodzice??
-co ja "czytam" i "pacze"??
Sory z góry za to, że może nie wszyscy mogą tego nie zrozumieć :D (składnia celowa)
Ale tak już po prostu mam skonstruowany mój lekko skrzywiony móżdżek i to jedyne, co mi przychodzi do głowy po przeczytaniu tych 10 stron...
PS. A co z batsonem? Bo też może być ciekawie i nie wiem czy dalej śledzić wątek?
Sory nr 2 za ogólnie rzecz biorąc OT

#194 OFFLINE   emil20

emil20

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 25 listopad 2012 - 20:49

Czytam ten temat od dłuższego czasu i woła o pomstę do nieba.Jak ktoś kupuję nowy kołowrotek to ma dostać nowy kręcioł .Kolega Zorro musiał dużo kołowrotków przesmarować za darmo swoim adwokatom z forum.Ludzie chłopak zapłacił 900zł za kołowrotek i ma prawo się domagać prawdy i zadość uczynienia a że np kręcił ze oliwką to nie ma nic do rzeczy rozmawiamy o kołowrotku za 900zł a nie o wazelinie chociaż niektórzy z forum dobrze za nia robią:).Zaraz ktoś z adwokatów Zorra się udzieli:):)A propos rybek proponuję łowić je na gumowe przynęty bez haka aby się nie pokaleczyły:):)Bez odbioru.

#195 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3372 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 25 listopad 2012 - 20:59

Czytam ten temat od dłuższego czasu i woła o pomstę do nieba.Jak ktoś kupuję nowy kołowrotek to ma dostać nowy kręcioł .Kolega Zorro musiał dużo kołowrotków przesmarować za darmo swoim adwokatom z forum.Ludzie chłopak zapłacił 900zł za kołowrotek i ma prawo się domagać prawdy i zadość uczynienia a że np kręcił ze oliwką to nie ma nic do rzeczy rozmawiamy o kołowrotku za 900zł a nie o wazelinie chociaż niektórzy z forum dobrze za nia robią :).Zaraz ktoś z adwokatów Zorra się udzieli:):)A propos rybek proponuję łowić je na gumowe przynęty bez haka aby się nie pokaleczyły:):)Bez odbioru.


No chlopie 1 post i od razu wjebales sie w goracy temat.Stajac po jednej ze stron.Albo chcesz TMedic3hs pograzyc, albo wrecz odwrotnie ale ci sie nie udalo.Jest wiele innych dzialow od ktorych mozesz zaczac.Zapraszamy najpierw do przywitania sie.

#196 OFFLINE   szpaczek23

szpaczek23

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 506 postów
  • LokalizacjaSztum
  • Imię:Arkadiusz

Napisano 25 listopad 2012 - 21:01

Zaznaczając swoją "bezstronność", widzę że kolega emil20 miał wyjątkowe szczęście, że swojego pierwszego posta napisał po 20 minutach bycia forumowiczem, w tym jakże ciekawym wątku. Szkoda, że gramatyka, interpunkcja, składnia jakoś znajoma....??

#197 OFFLINE   Redzi

Redzi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1866 postów
  • LokalizacjaBolenie nad Wisłą

Napisano 25 listopad 2012 - 21:01

Na początek dzień dobry, a na koniec do widzenia - kolega założył konto by zabrać swój głos i jest we wszystkim super poinformowany? czy tylko jesteś kolegą kolegi i chcesz pomóc koledze kolegi, aby kolega kolegi miał dodatkowe wsparcie w koledze kolegi?

ŻAL.PL

#198 OFFLINE   krzychun

krzychun

    Giełda rulez

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2190 postów
  • LokalizacjaWieluń
  • Imię:Krzysiek

Napisano 25 listopad 2012 - 21:02

Czytam ten temat od dłuższego czasu i woła o pomstę do nieba.Jak ktoś kupuję nowy kołowrotek to ma dostać nowy kręcioł .Kolega Zorro musiał dużo kołowrotków przesmarować za darmo swoim adwokatom z forum.Ludzie chłopak zapłacił 900zł za kołowrotek i ma prawo się domagać prawdy i zadość uczynienia a że np kręcił ze oliwką to nie ma nic do rzeczy rozmawiamy o kołowrotku za 900zł a nie o wazelinie chociaż niektórzy z forum dobrze za nia robią :).Zaraz ktoś z adwokatów Zorra się udzieli:):)A propos rybek proponuję łowić je na gumowe przynęty bez haka aby się nie pokaleczyły:):)Bez odbioru.

Tata się zalogowała?
(Tak sobie pozwoleniem odbiec od tematu ;) )

#199 OFFLINE   Redzi

Redzi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1866 postów
  • LokalizacjaBolenie nad Wisłą

Napisano 25 listopad 2012 - 21:07

Wysłałem kolejne zgłoszenie by zamknąć ten wątek - może więcej ludzi to zrobi bo forum schodzi na psy.

Takie sprawy załatwia się tylko prywatnie.
  • Piotrek Milupa lubi to

#200 OFFLINE   emil20

emil20

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 25 listopad 2012 - 21:08

Chciałbym jeszcze dodać taka ciekawostkę o dzielnym łowcą sumów każdy kto śledzi forum kojarzy o kim mowa.Szukał poklasku a jak pewna osoba zasegurowała ze łowi w maju sumy i była mowa min o trawach itp to było kółko ochronne dla tej osoby a jak się później okazało jednak było troszkę inaczej nikt nie powedział dla tej osoby publicznie przepraszam.Oskarzacie chłopaka który kupił kłowrotek niby nowy a nie używany że kręci a może nadszedł czas zdemaskować ZORRO.Ale Zorro zabiera bogatym a oddaje biednym :):)