Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Sandacz - okolice Szczecin


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   BKZanderFan

BKZanderFan

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 47 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 30 październik 2012 - 21:13

Hej,

Czy ktos ma wiesci nt jak tam nasz metnooki bierze w Szczecinie ?
2 tygodnie temu jak bylem w okolicach Dziewokliczu to czulem sie jak na stawach hodowlanych, niestety nie kazdy trzyma sie wymiaru nie mowiac o ilosciach.

Dajcie znac jak chcecie sie podzielic.

B.

#2 OFFLINE   dnk

dnk

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 242 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Damian

Napisano 30 październik 2012 - 22:39

Brać bierze, ale gdzie to już sam musisz poszukać ;)

#3 OFFLINE   sito

sito

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 6 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 30 październik 2012 - 22:47

gryzie i to jak :) zdecydowanie lepsze brania są z rana niż popoludniu,sporo trafia się wymiarowych.Polecam miejscowki kolo dworca PKP przy moscie kolejowym i na składzie wegla obok mostu dlugiego i cegielinke.No chyba że nie lubisz tłoku to warto odwiedzić siadło dolne lub ustowo.

#4 OFFLINE   BKZanderFan

BKZanderFan

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 47 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 31 październik 2012 - 08:55

no wlasnie sie zastanawialem nad Siadlem bo powiem szczerze ze mam dosc juz pociagow w podjuchach albo dziewokliczu nie mowiac o ruchu przy PKP :)
Dzieki sito za info.
Planuje wypad w sobote wiec dam znac co i jak.

#5 OFFLINE   piotrekadventures

piotrekadventures

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 78 postów

Napisano 31 październik 2012 - 13:11

Pwiem tak Brać bierze, Każdy bierze i wszystko bierze. Nie widziałem wędkarza żeby choć jednego sandaczyka nie ważne czy 30cm czy 40cm wypuścił, wszystko ląduje na patelni. Przesada jest z pseudo wędkarzami w tym Szczecinie. Sandacz bierze jak głupi tam, więc każdy tam jeździ i łupią sandaczyki bezlitośnie. Aż mi się serce krajało jak kolesie łodzią wartą około 40tys. łowili na wschodniej (okolice radziszewo) sandałki około 30cm i pałką w łeb(jakby na chleb nie mięli bo wszystko na sprzęt wydali). Z nerwów zrobiłem zdjęcia tych s....nów. Po co pytać jak sandacze w szczecinie? skoro wszędzie bierze tylko w jednym miejscu jesteś w stanie złapać 10szt, a w drugim 20szt. to po co pytać jechać trzepać ile wlezie. Patelnia wszystko przyjmie a wymiar w domu się sprawdzi.

#6 OFFLINE   BKZanderFan

BKZanderFan

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 47 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 31 październik 2012 - 14:32

to ze prawie kazdy berze wszystko to niestety prawda ale jesli kazdy bedzie tylko o tym pisal to nic sie nie zmieni.

Ale watek ten nie jest o tym tylko o tym aby sie podzielic informacjami z nad wody, jesli ktos nie chce to nie musi , jego prawo.
Wydaje mi sie jednak ze jesli ktos jedzie raz na 2-3 tygodnie nad wode to fajnie trafic w miejsce gdzie bierze lepiej niz w innym miejscu albo zmienic sobie miejsce i miec info czy tam tez cos sie dzieje.

Takie moje zdanie, normalny wedkarz zrozumie cel tego postu, nie kieruje tego do tzw "miesiarzy" i nie do Ciebie piotrek :)

B.

Użytkownik BKZanderFan edytował ten post 31 październik 2012 - 14:34


#7 OFFLINE   piotrekadventures

piotrekadventures

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 78 postów

Napisano 31 październik 2012 - 15:53

to ze prawie kazdy berze wszystko to niestety prawda ale jesli kazdy bedzie tylko o tym pisal to nic sie nie zmieni.

Ale watek ten nie jest o tym tylko o tym aby sie podzielic informacjami z nad wody, jesli ktos nie chce to nie musi , jego prawo.
Wydaje mi sie jednak ze jesli ktos jedzie raz na 2-3 tygodnie nad wode to fajnie trafic w miejsce gdzie bierze lepiej niz w innym miejscu albo zmienic sobie miejsce i miec info czy tam tez cos sie dzieje.

Takie moje zdanie, normalny wedkarz zrozumie cel tego postu, nie kieruje tego do tzw "miesiarzy" i nie do Ciebie piotrek :)

B.

Mam się czuć nienormalny(chyba tak bo ryby wypuszczam i drażni mnie sytuacja, która panuje w tamtym rejonie)? Bo poruszyłem drażniący dla Ciebie temat i chodzi o to by mi zamknąć gębę, bo wkońcu ją ktoś otworzył? Nie widziałem żeby ktoś choć wspomniał o rzezi na sandaczach lub egzekucji w szczecinie i okolicach, apropo tylko gadania o tym. Poza tym pisałem że zrobiłem zdjęcia, które trafiły w odpowiednie miejsce. Ciężko w takim razie będzie znaleźć normalnego wędkarza skoro bywam tam często i poważnie nie widziałem żeby ktokolwiek choć dzieciaka sandaczowego wypuścił i pewnie też figuruje na tym forum jako przykładny wędkarz, a po za forum polak(złowić, zabić, zjeść) I z tym że można złapać 10szt. byle jakie miejsce na wschodniej lub zachodniej w słoneczną pogodę na głębinie lepiej bierze . Guma perła lub motoroil główka 5.0 25gr. i tyle. nie trzeba się zbytnio wysilać.

Ps. Sam pisałeś że czułeś się jak na stawie, bo tam się nie jeździ powędkować tylko po mięso.

BKZanderFun Powodzenia w kolejnej wyprawie na "staw sandaczowy". :)
  • logun74 lubi to

#8 OFFLINE   BKZanderFan

BKZanderFan

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 47 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 31 październik 2012 - 20:01

Piotrek,
Popieram Cie w 100% i jak moge tez reaguje na takie zachowania ale jezeli czujesz ze trzeba sie za to wziac to otworz now watek i po sprawie, chetnie sie tez wypowiem.
Zas ten watek dotyczy innej kwesti wiec nie mieszajmy dwoch tematow jesli ktos bedzie chcial sie czegos dowiedziec o lowiskach.

Jeszcze raz powtarzam popieram co piszesz , ale nie w tym watku.

B.

#9 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 01 listopad 2012 - 20:21

..dlatego "wypierdzielam" co week po 90km w jedną stronę od wiochy z tramwajami, co by nie widzieć tej dziczy...

#10 OFFLINE   BKZanderFan

BKZanderFan

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 47 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 03 listopad 2012 - 20:43

bylem dzis na Dziewokliczu i w sumie sie nic nie zmienilo, z kolega zlapalismy okolo 20 sandalkow z czego polowa to wymiar. Super zabawa , rybki oczywiscie w wodzie :-)

Pozdro

#11 ONLINE   mateusz998

mateusz998

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 299 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 03 listopad 2012 - 20:52

tam pod mostem kolejowym?

Użytkownik mateusz998 edytował ten post 03 listopad 2012 - 20:53


#12 OFFLINE   BKZanderFan

BKZanderFan

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 47 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 04 listopad 2012 - 12:07

tam tez ale teraz jest go wszedzie naprawde sporo choc wiekszosc trzyma sie glownego koryta , z brzegu troche ciezko.

#13 ONLINE   mateusz998

mateusz998

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 299 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 04 listopad 2012 - 13:19

Byłem dzisiaj w Siadle Dolnym... i to co się tam dzieje to szkoda słów :angry: na brzegu stoi kilku ,,wędkarzy",wszystko co złapią(czyli 30-40 cm sandaczyki) pakują do bagażnika, przeszedłem się dalej a tam co? dwóch szarpakowców... no dobra dzwonimy na straż rybacką, SSR w Szczecinie nie odbiera, PSR też , dzwonimy do SSR Gryfino i tam pan mówi łaskawie, że przekaże do Szczecina... potem próbowałem dzwonić przez następne 2 godziny do SSR i PSR i dalej nie odbierają :angry: ehhh... szkoda gadać :angry: :angry:

#14 OFFLINE   ch4ron

ch4ron

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 186 postów
  • LokalizacjaLubin/Wrocław
  • Imię:Kacper

Napisano 04 listopad 2012 - 15:29

Jedyne co Ci mogę poradzić, to żebyś prosił o dane strażnika, który przyjmuje zgłoszenie, wtedy jakoś z większą "ochotą" działają. U mnie w mieście Policja współpracuje z wędkarzami i bardzo szybko reagują na zgłoszenia.



Zyczę nieskończonej cierpliwości

#15 OFFLINE   BKZanderFan

BKZanderFan

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 47 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 04 listopad 2012 - 21:01

brawo Mateusz za reakcje !!!
nastepnym razem zrob tak jak pisze @chrom.

Pozdro.

#16 OFFLINE   Żet

Żet

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 79 postów

Napisano 27 wrzesień 2014 - 15:35

Ktos wie czy sie juz ruszyło w miescie ? Planujemy pojechac z kolegami ale 200km gonić i nie wiedziec co sie zastanie troche nie milo :}Pozdrawiam



#17 OFFLINE   salmon1977

salmon1977

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1565 postów
  • LokalizacjaIńsko-STARGARD
  • Imię:GrzehU

Napisano 29 wrzesień 2014 - 20:29

Lipa panie...jakies kruciaki nie liczne.



#18 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 30 wrzesień 2014 - 15:02

..woda ma jeszcze 16st :P ;)



#19 OFFLINE   Matiz992

Matiz992

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 547 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Mateusz
  • Nazwisko:J. bo RODO

Napisano 30 wrzesień 2014 - 15:10

Ktos wie czy sie juz ruszyło w miescie ? Planujemy pojechac z kolegami ale 200km gonić i nie wiedziec co sie zastanie troche nie milo :}Pozdrawiam

 

Gonić 200km żeby połowić w centrum Szczecina :D? Gdzie tu przyjemność  :rolleyes:



#20 OFFLINE   banita800

banita800

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 343 postów
  • LokalizacjaDąbrowa

Napisano 30 wrzesień 2014 - 15:42

Może w lodówce miejsce się zwolniło?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych