Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Gdzie na ryby?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Yeah

Yeah

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 760 postów
  • LokalizacjaDar es Salaam

Napisano 30 maj 2007 - 20:08

nie Brazylia tylko łowiska w okol. Warszawy. Tak jak w temacie.
Ciekaw jestem gdzie jest jezioro kolo Piaseczna, sam mieszkam na Ursynowie i ciekaw jestem. może się wybiorę

#22 OFFLINE   Arek Kubale

Arek Kubale

    Forumowicz

  • Fotograficy
  • PipPip
  • 440 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 30 maj 2007 - 22:43

Ciekaw jestem gdzie jest jezioro kolo Piaseczna, sam mieszkam na Ursynowie i ciekaw jestem. może się wybiorę


Zatem by Ci ułatwić trafienie do celu:

http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&loc=Piaseczno%2C+&am p;Submit.x=0&Submit.y=0

Troszkę na południe od niebieskiej kropy widać jakąś wodę... Czy to ta woda, o której mówi mleko_1, dalibóg, nie wiem...

#23 OFFLINE   cezorator

cezorator

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 950 postów
  • LokalizacjaSosnowiec
  • Imię:Cezary
  • Nazwisko:Pacocha

Napisano 31 maj 2007 - 08:57

W Piasecznie byłem osobiście w 1986 r (Polkolor) i nie pamiętam, gdzie jest tam woda. Ale w pilot.pl sprawdziłem na mapie:

Na południe od centrum Piaseczna jest zaznaczona na niebiesko jakaś woda. Wchodzi klinem w tereny leśne.
Może o ten zbiornik wodny chodzi ?????

Załączone pliki



#24 OFFLINE   Yeah

Yeah

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 760 postów
  • LokalizacjaDar es Salaam

Napisano 31 maj 2007 - 09:08

no ten zbiornik są to stawy hodowlane, i tylko 1/6 tego udostepniona jest do wedkowania. mozna tam z gruncikiem posiedziec, ze spiningiem cienko.
do tego w weekendy masa turyswow, rowery wodne itp.
i to nie jest jezioro, tylko stawy utworzone na jakiejś rzeczce (nazwy nie pamietam)
aha i część dla wędkujących jest w zalesiu, nie w piasecznie

mleko_1byłeś tam?

#25 OFFLINE   Jozin

Jozin

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 607 postów
  • LokalizacjaWędkarska Pustynia

Napisano 24 lipiec 2019 - 06:48

Cześć, nie znalazłem takiego tematu a sam szukam informacji więc zakładam.
Otóż chce się wybrać gdzieś nad dużą rzekę na wędkowanie. Ryby jakie mnie interesują to boleń, sandacz. Do Wisły Toruń, Włocławek, Płock mam około 100-150km i chciałbym się poradzić gdzie najlepiej jechać? Jak jest z wędkowaniem z brzegu? Na mojej Warcie już praktycznie nic nie pływa i niestety trzeba szukać dalej. Odpowiedz może być na priv. Pozdrawiam

#26 OFFLINE   Radek_Z

Radek_Z

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 261 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Radek

Napisano 24 lipiec 2019 - 07:20

A może spróbować gdzieś sporo niżej na Warcie? Sam jestem ciekaw, czy w dolnym biegu Warty sytuacja wygląda lepiej. Od lat łowię na środkowej Warcie i wnioski są smutne, systematycznie sytuacja się pogarszała, a od dwóch sezonów jest pustynia. Ostatnio nawet myślałem żeby zajrzeć w Twoje rejony licząc że może będzie lepiej ale po tym co piszesz to chyba nie ma sensu. Szkoda Warty.

#27 OFFLINE   Jozin

Jozin

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 607 postów
  • LokalizacjaWędkarska Pustynia

Napisano 24 lipiec 2019 - 07:49

<...>

Posty połączone z istniejącym tematem
 

A może spróbować gdzieś sporo niżej na Warcie? Sam jestem ciekaw, czy w dolnym biegu Warty sytuacja wygląda lepiej. Od lat łowię na środkowej Warcie i wnioski są smutne, systematycznie sytuacja się pogarszała, a od dwóch sezonów jest pustynia. Ostatnio nawet myślałem żeby zajrzeć w Twoje rejony licząc że może będzie lepiej ale po tym co piszesz to chyba nie ma sensu. Szkoda Warty.

Niestety jak widzisz jest bardzo słabo. A jak mam trzaskać kilometry autem wzdłuż Warty, gdzie wszędzie będzie praktycznie to samo to już wolę pojechać nad Wisłę czy Odrę.


Użytkownik Jano edytował ten post 24 lipiec 2019 - 09:05





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych