Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Abu Zenon


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Paavo

Paavo

    Casting Illuminati

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1616 postów
  • LokalizacjaKanta-Hämee - Southern Finland
  • Imię:Paweł

Napisano 09 październik 2023 - 14:06

Zapytanie do uzytkownikow multikow od Abu z serii Zenon o subiektywne opinie,na temat jakosci wykonania,,spasowania i mozliwosci rzutowych tychze multipikatorow.

#2 ONLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10145 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 09 październik 2023 - 17:23

Klasyczny multik wagi średniej. Zastosowanie w przedziale 7-40g (łącznej masy). Sam multik jest leciutki i bardzo ergonomiczny dla użytkownika z małymi dłońmi. Tak lekki, że aż może sprawiać wrażenie tandety, ale to pozór. Dobrze spasowany, cichy. Gumka + główka o łącznej masie 10-25 g leci w kosmos (wodzik dość daleko odstawiony od szpulki). Odpowiednio głośna, o przyjemnym brzmieniu terkotka. Jeśli jeszcze uda się kupić w dobrej promocji tzn ok. 700-800pln to polecam.

Do tego twardy pokrowiec w zestawie raczej nie często jest oferowany ..


Użytkownik BOB edytował ten post 09 październik 2023 - 17:25

  • tofik, Paavo i Maciej1979 lubią to

#3 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2132 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 11 październik 2023 - 19:58

W pełni potwierdzam słowa @Bob'a ,mam- używam, często sięgam po wobki w okolicy 5g i też jest całkiem git .
  • BOB i Paavo lubią to

#4 OFFLINE   Przemek SzN

Przemek SzN

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 303 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Przemek

Napisano 24 marzec 2024 - 10:30

Klasyczny multik wagi średniej. Zastosowanie w przedziale 7-40g (łącznej masy). Sam multik jest leciutki i bardzo ergonomiczny dla użytkownika z małymi dłońmi. Tak lekki, że aż może sprawiać wrażenie tandety, ale to pozór. Dobrze spasowany, cichy. Gumka + główka o łącznej masie 10-25 g leci w kosmos (wodzik dość daleko odstawiony od szpulki). Odpowiednio głośna, o przyjemnym brzmieniu terkotka. Jeśli jeszcze uda się kupić w dobrej promocji tzn ok. 700-800pln to polecam.
Do tego twardy pokrowiec w zestawie raczej nie często jest oferowany ..


A jak sie nie „uda” to jest wart tych 1300 czy w tej cenie szukac czegos z daiwy albo shimano?

#5 OFFLINE   SzczupakRzeczny

SzczupakRzeczny

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 79 postów

Napisano 24 marzec 2024 - 11:10

A jak sie nie „uda” to jest wart tych 1300 czy w tej cenie szukac czegos z daiwy albo shimano?


Wtedy już stawiałbym na jakiegoś Zilliona 1000 ;) Moim zdaniem idzie go teraz dorwać za 9 stówek (jest na olx , nie znam sprzedawcy ) , na plecionie jest jakaś promka na nie. (Chyba nie aż taka)

Użytkownik SzczupakRzeczny edytował ten post 24 marzec 2024 - 11:11


#6 OFFLINE   Przemek SzN

Przemek SzN

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 303 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Przemek

Napisano 24 marzec 2024 - 11:22

Wtedy już stawiałbym na jakiegoś Zilliona 1000 ;) Moim zdaniem idzie go teraz dorwać za 9 stówek (jest na olx , nie znam sprzedawcy ) , na plecionie jest jakaś promka na nie. (Chyba nie aż taka)


Widzialem, nawet rozmawiałem z gosciem ale mam wątpliwości co do zakupow na olx :)

#7 OFFLINE   guciolucky

guciolucky

    NO release NO glory

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4908 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 24 marzec 2024 - 13:02

Wstrzymaj się z zakupem i oglądaj giełdę na forum. Często pojawiają się fajne multiki w dobrej cenie. 



#8 OFFLINE   cristovo

cristovo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisano 24 marzec 2024 - 20:57

Wtedy już stawiałbym na jakiegoś Zilliona 1000 ;) Moim zdaniem idzie go teraz dorwać za 9 stówek (jest na olx , nie znam sprzedawcy ) , na plecionie jest jakaś promka na nie. (Chyba nie aż taka)

 

od jakiegoś czasu próbuję sprzedać prawie nowego Zilliona, nigdzie nie widziałem żadnego za 9 stówek.....Zillion w cenie Tatuli?



#9 OFFLINE   S.N.

S.N.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4553 postów
  • LokalizacjaMazowieckie. Lubelskie.
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Nikt

Napisano 24 marzec 2024 - 21:36

Może dlatego, że szybkawy 😉
  • cristovo lubi to

#10 OFFLINE   SzczupakRzeczny

SzczupakRzeczny

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 79 postów

Napisano 24 marzec 2024 - 21:46

od jakiegoś czasu próbuję sprzedać prawie nowego Zilliona, nigdzie nie widziałem żadnego za 9 stówek.....Zillion w cenie Tatuli?


Złe to sformułowałem i wyszło że Zillion , o cenie 9 stówek pisałem odnośnie Abu Zenon
  • cristovo lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych