Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Multiplikator z przełącznikiem jaki wybór?

przełącznik on/off

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   golsyl

golsyl

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 703 postów
  • LokalizacjaStockholm
  • Imię:Michał

Napisano 08 styczeń 2024 - 06:05

Przypuszczam ,że chodzi o system FlipCast do metody Flippingu/Pitchingu . Poszukaj w tych kategoriach . Pozdro.
  • Ardoro lubi to

#22 OFFLINE   Maciej_K

Maciej_K

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4663 postów
  • LokalizacjaKrajna

Napisano 08 styczeń 2024 - 07:16

Dzięki za podpowiedź ale trochę waży. Wolałbym coś do ok. 250g.

W sumie myślę że coś wybiorę z propozycji kolegów ale jeżeli znacie jakieś inne multiki z tą funkcją podzielcie się. Może się przydać nie tylko dla mnie.

Ogólnie zauważyłem że im cięższy sprzęt tym więcej modeli posiada ten przełącznik.To raczej logiczne z racji potrzeb trollingu czy verta.

W morskich chyba standard, a właśnie w lekkich, jak widać niekoniecznie

Bo multiplikatory z tą funkcją ogólnie są niszowe. Flipping to technika rzutu o ile kojarzę i pod nią są dedykowane kontrukcje ale jak widać po ich ilości -to nisza jest. Poszukaj jaki ciężar obsłuży ci ten Accurist PT, Lew's jest do 100g. Posiadam i jest ok aczkolwiek czasami ten tryb flip nie działa jak powinien- korbka się kręci przy opuszczaniu przynęty 



#23 OFFLINE   DGL

DGL

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 85 postów
  • LokalizacjaHelmond NL
  • Imię:Dawid

Napisano 08 styczeń 2024 - 11:54

Żeby nie było wątpliwości chodzi o tą funkcje z filmu.

Quantum Accurist PT-A AC100HPTA Baitcasting Reel | J&H Tackle (youtube.com)

 

Na filmach tego goscia mulik w akcji

Livebite 130cm+ szczupak - łowienie rzecznych potworów przy wysokiej wodzie w krzakach (youtube.com)


  • Ardoro lubi to

#24 OFFLINE   MietekK

MietekK

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 226 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Mieczysław
  • Nazwisko:Kołowiecki

Napisano 08 styczeń 2024 - 12:08

Tak o ten model i przełącznik flip chodzi. Mam go od kilku lat i działa bez zarzutów.


Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka
  • Ardoro lubi to

#25 OFFLINE   Ardoro

Ardoro

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 193 postów
  • LokalizacjaDolnośląskie

Napisano 27 styczeń 2024 - 00:14

Ale jest. Czerwony "dynks' na drugim poliku niż korba i gwiazda hamulca

Kolego #BOB, zamówiłem i otrzymałem "wymarzony" multik. Dokładnie ten który poleciłeś. Zapłaciłem ok. 300 zł. Wygląda na to że ten przełącznik służy jednak wyłącznie do wy(w)łączania terkotki(która zresztą jest zabójczo głośna, więc ten przełącznik ma sens), a nie o to mi chodziło. Nie wiem z jakiego powodu wprowadziłeś mnie w błąd. Nie wiesz jak działa kołowrotek który używałeś?? Koszt zakupu to nie problem, przeżyję :) Zachowam go albo odsprzedam. To mój pierwszy multik więc nie znam się na konstrukcji(już teraz trochę tak) i dlatego zaufałem koledze. Nie czekałem na sprzęt z Ali jak na świętego Grala. Zaryzykowałem, sprawdziłem a teraz zdecyduję się na albo Lews super Duty G, albo Quantum model Accurist PT. Lżejszego oprócz Abu Garcia Max4STX z tym przełącznikiem nie znalazłem


Użytkownik Ardoro edytował ten post 27 styczeń 2024 - 00:15


#26 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10144 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 27 styczeń 2024 - 10:18

Przykro mi, przepraszam. Zasugerowałem się wpisami @Godski, że chodzi o terkotkę przydatną w trollu. Jednak w dalszych wpisach innych uczestników (których już potem nie czytałem) jasno wynika, że moja propozycja jest błędna.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych