Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Rybomania 2024


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Warciany

Warciany

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 55 postów
  • Imię:Artur

Napisano 07 styczeń 2024 - 02:21

Zamierzam wybrać się na targi do Poznania i zastanawiam się czy warto wybrać się już w piątek?
Przede wszystkim chcę uniknąć tłumów na stoiskach ale tutaj podstawowe pytanie, czy wszyscy w piątek będą już rozłożeni? Jak to wygląda w praktyce? Czy stoiska są rozkładane już w czwartek?


Użytkownik Warciany edytował ten post 07 styczeń 2024 - 02:21


#2 OFFLINE   Lucas

Lucas

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 985 postów
  • LokalizacjaDolina Środkowej Wisły
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Lucas

Napisano 07 styczeń 2024 - 07:55

Piątek to chyba jedyny dzień, w który warto jechać, pod jednym warunkiem - jeśli masz bilet. Bo kupować specjalnie te drogie bilety na piątek to się nie opłaca. Na spokojnie można że wszystkimi pogadać, obejrzeć, wypić, wszystko jest zazwyczaj rozłożone.

Użytkownik Lucas edytował ten post 07 styczeń 2024 - 07:56


#3 OFFLINE   karkoszek

karkoszek

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1786 postów
  • LokalizacjaGryfino
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:Lures.pl

Napisano 07 styczeń 2024 - 20:11

A jeśli nie w piątek, to w niedzielę jest mniej ludzi niż w sobotę, za to są już braki w towarach i mocno zmęczeni wystawcy :P
Zapraszam na stoisko Humminbird/Minn Kota 💪
  • hm62 lubi to

#4 OFFLINE   Warciany

Warciany

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 55 postów
  • Imię:Artur

Napisano 08 styczeń 2024 - 23:22

A jeśli nie w piątek, to w niedzielę jest mniej ludzi niż w sobotę, za to są już braki w towarach i mocno zmęczeni wystawcy :P
Zapraszam na stoisko Humminbird/Minn Kota

 

Może zdecyduję się na piątek to podejdę na spokojnie na stoisko.



#5 OFFLINE   Gnat

Gnat

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 227 postów
  • LokalizacjaLegnica

Napisano 09 styczeń 2024 - 21:03

Byłem w sobotę i nigdy wiecej. Od startu do około 16.00 płyniesz jednym pradem jak w rzece. Nie ma szans na żadne główki, spowolnienia lub cofki. Wszędzie takie kolejki że od zapuszczania żurawia boli szyja. Do dziś jak pomyślę to pluje na ścianę. Trzymajcie mnie matka.

#6 OFFLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1957 postów
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Napisano 09 styczeń 2024 - 21:13

Ponoć od tego roku mają wrócić do wystawienia się na dwóch halach, jak to było kiedyś. Na jednej handel, a na drugiej rękodzielnicy. Gdzieś czytałem wywiad z dyrektorem targów Rybomania, że po ostatniej edycji spadłą na nich ogromna fala krytyki i zamierzają wrócić do starej tradycji. Również zamierzają zrobić wszystko, aby powróciły na targi uznane firmy, które dają tym targom napęd. Jak będzie, się okaże. Trzeba śledzić listę wystawców.



#7 OFFLINE   jachu

jachu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1098 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Janusz
  • Nazwisko:Skowron

Napisano 10 styczeń 2024 - 12:12

Ponoć od tego roku mają wrócić do wystawienia się na dwóch halach, jak to było kiedyś. Na jednej handel, a na drugiej rękodzielnicy. Gdzieś czytałem wywiad z dyrektorem targów Rybomania, że po ostatniej edycji spadłą na nich ogromna fala krytyki i zamierzają wrócić do starej tradycji. Również zamierzają zrobić wszystko, aby powróciły na targi uznane firmy, które dają tym targom napęd. Jak będzie, się okaże. Trzeba śledzić listę wystawców.

Na planie tegorocznej zaznaczono dwa pawilony.https://rybomania.co...vgaApN2EALw_wcB






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych