Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Pierwszy multik - jakie przełożenie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   angler1212

angler1212

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 206 postów
  • LokalizacjaKrak,wawa

Napisano 12 listopad 2012 - 09:48

Niski profil. Z Abu SX lub STX 6.4:1 - polecam. A jeśli chcesz przełożenie 7.1:1 to STX jest również z tym przełożeniem. Te 2 pierwsze mają mocniejszy hamulec od STX 7.1:1, który pod względem hamulca idzie w parze z Premierem.

#22 OFFLINE   Dąbek 111

Dąbek 111

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2657 postów

Napisano 12 listopad 2012 - 09:50

Użytkuję revo sx 6.4/1 i curado 201E7 , pod wabiami o jakich piszesz fakt ,że nie za długo bo w sumie kończy się drugi sezon.Curadziakiem mielę na wodach stojących za sandaczem i szczupłym głównie gumy choć obrotówki i wahadła i woby(głównie karaś Jaxona rappala DT 04 i 06).Revo pracuje na Wisełce tam nie jest potrzebny taki sprinter .lekkie podbicie gumy kijem powoduje dość długi opad więc luzik zwija w mig.Jak narazie rozbieram i smaruję regularnie co trzy miechy kontrola i żadnych śladów zużycia.Jednego i drugiego miałem na zatokowych dorszach i też dawały radę ,jednak nie chcąc się przekonać jak długo pociągną ,właśnie zakupiłem Toro61HS :)

#23 OFFLINE   drozdo

drozdo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 422 postów
  • LokalizacjaSandomierz
  • Imię:Rafał

Napisano 12 listopad 2012 - 10:40

Ja dopiero stawiam swoje pierwsze kroki ze sprzętem castingowym, i zakupiłem curado 201E7, uzywam go na Wisle do połowu sandaczy. Powiem szczerze ze sie łowi na niego całkiem miło i sympatyczenie (juz kilka sndaczy zostało złowionych). Jedynie co mi brakuje to terkotki hamulca a tak po za tym jestem zadowolony jak na pierwszy multik :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych