Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Uszkodzona łódka potrzebna pomoc Fachowca


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6867 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Napisano 15 listopad 2012 - 14:14

Do szybkiej naprawy, przy tak niewielkim uszkodzeniu, to wystarczy Ci srebrna taśma naprawcza, jaką hydraulik stosuje do tymczasowego uszczelniania rur. Żywicą w warunkach polowych, przy tak niskich temperaturach dobrze nie skleisz, bo skrapla się wilgoć z powietrza, więc powstaną mikro szczeliny i woda i tak będzie przesiąkać.

#22 OFFLINE   busz231

busz231

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1967 postów
  • LokalizacjaChoszczno

Napisano 15 listopad 2012 - 17:02

ale chłopaki wydziwiacie.ja kleję w różnych warunkach bez żadnych wykończeń.jak wyschnie tylko farba i nic nie przecieka.taka naprawa wystarczy ci nie na 2 wypady lecz na 2-3lata.papier 40-60 zedrzyj farbę,odpyl,wysusz i jazda,nie ma się co szczypać.albo pływanie albo dumanie.puszkę żywicy z utwardzaczem i matą dostaniesz w komplecie.

#23 OFFLINE   @Wojti

@Wojti

    trolling for pike

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1819 postów
  • LokalizacjaGdynia/Rumia
  • Imię:Wojciech
  • Nazwisko:Kuczkowski

Napisano 15 listopad 2012 - 17:57

ale chłopaki wydziwiacie.ja kleję w różnych warunkach bez żadnych wykończeń.jak wyschnie tylko farba i nic nie przecieka.taka naprawa wystarczy ci nie na 2 wypady lecz na 2-3lata.papier 40-60 zedrzyj farbę,odpyl,wysusz i jazda,nie ma się co szczypać.albo pływanie albo dumanie.puszkę żywicy z utwardzaczem i matą dostaniesz w komplecie.


@busz231
przychylam się do tej sugestii, proszę podpowiedz mi jeszcze tylko jakie proporcje (żywica i utwardzacz) zastosować (sugerujesz) przy obecnie panujących warunkach - tak jak wspominałem prace na zewnątrz

Użytkownik @Wojti edytował ten post 15 listopad 2012 - 19:02


#24 OFFLINE   busz231

busz231

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1967 postów
  • LokalizacjaChoszczno

Napisano 15 listopad 2012 - 22:04

niestety musisz testować najlepiej nie wielką ilość-samą żywicę z utwardzaczem.ja załatwiałem żywicę w pobliskim zakładzie i prawie każda dostawa się różniła.w temp 20 stopni sugerowane 2 procent utwardzacza.ja dawałem max.do 10ciu.nie testowałem zestawów sklepowych ale zauważyłem że jest inny utwardzacz a przynajmniej jego konsystencja-jest sporo gęściejszy więc ciężko jest mi cokolwiek zasugerować.