Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Lowrance Eagle czyli Hook na sterydach.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Maciej_K

Maciej_K

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4663 postów
  • LokalizacjaKrajna

Napisano 17 marzec 2024 - 16:01

        Z kronikarskiego obowiązku- niedawno Lowrance ogłosiło nowe urządzenie, które pod nazwą Eagle ma zastąpić Hooka Reveal. 

Z tego co się zmieniło- to rozdzielczość ekranu, gdzie Eagle 9 ma 1024/600 pxl, kolejna potrzebna zmiana to śrubowy docisk wtyku przetwornika. Przetwornik Tripleshot wygląda tak samo, opatrzono go dodatkiem HD, ale moim zdaniem to ten sam przetwornik co poprzednio, tylko lepszy ekran. Nie ma żadnych możliwości rozbudowy, NMEA2000 też nie ma- za to jest ładnie podświetlona niebiesko tacka nawigacyjna jak w serii HDS Live czy Pro. Przetworniki to SplitShot, Tripleshot, zapewne będzie można przez dodatkowo dokupione konwertery kabli podpiąć tam inny osprzęt obsługiwany przez ploter. Obsługa map C-map Discover ,ani słowa o Navionics czy At5, ale pewnie zostały tak jak było wcześniej i oczywiście nakładka Genesis Live i pewnie Structure Overlay. 

Linia sprzętu w rozmiarówce 4, 5, 7, 9 cali. 

Lowrance Eagle - Born to Fish

 

U nas wyceniony na równe 4 tys. zł w preorderze, jeśli wpadnie mi w ręce, to omówię go u siebie na kanale: Sonary i mapy - YouTube

W informacjach, do których dotarłem jest mowa o nowych zestawach kolorów, może coś z tego będzie, Lowrance dawno już nic nie dodawało do kolorystyki przy okazji wypustu nowego firmware. 


Użytkownik Maciej_K edytował ten post 17 marzec 2024 - 16:04

  • Peesx lubi to

#2 OFFLINE   selk

selk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 780 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Zbyszek

Napisano 17 marzec 2024 - 17:49

To bedzie lepsza niż raynmarine element czy nie ?

Wysłane z mojego motorola edge 30 fusion przy użyciu Tapatalka

#3 OFFLINE   Maciej_K

Maciej_K

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4663 postów
  • LokalizacjaKrajna

Napisano 17 marzec 2024 - 21:04

To bedzie lepsza niż raynmarine element czy nie ?

Wysłane z mojego motorola edge 30 fusion przy użyciu Tapatalka

Każdy z tych ekranów ma swoje plusy, ale czy można je będzie obok siebie postawić to pokaże czas. Ja nie mam póki co ani jednego, ani drugiego. Cudów na kiju i testów Eagla nie będę robił. Lowrance Polska ma swoich prostafferów, niech pokazują, omawiają.  Jak mi go kolega przyśle, to po prostu popływam, pogadam, pokażę co wyniknęło z tych perypetii, optymalnie byłoby posadzić Eagla obok Hooka Reveal i wtedy można ocenić ekran, ewentualne modyfikacje firmware w nowszym sprzęcie. 


  • cabage lubi to

#4 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4889 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 18 marzec 2024 - 08:09

Używam od jakichś trzydziestu lat wersji przyszłościowej pt Eagle II - ale jest to model bardzo trudno dostępny, zastrzeżony dla ludzi z wyobraźnią :)  



#5 OFFLINE   Biesan

Biesan

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1110 postów

Napisano 21 marzec 2024 - 13:17

https://youtu.be/-NO...MXCavoohsFWlbbZ



#6 OFFLINE   Maciej_K

Maciej_K

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4663 postów
  • LokalizacjaKrajna

Napisano 21 marzec 2024 - 13:30

Za wiele tam DJ Tomekk nie pokazał, niech no tylko to wpadnie w moje ręce -a wycisnę jak cytrynę :)


Użytkownik Maciej_K edytował ten post 21 marzec 2024 - 13:41

  • Biesan, chlodnica i scOOtt lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych