Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Czy mozna jerki zbroic w pojedyncze haki?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   kacperek993

kacperek993

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 271 postów
  • Imię:Michał

Napisano 10 maj 2024 - 17:22

....

Użytkownik kacperek993 edytował ten post 10 maj 2024 - 17:25


#22 OFFLINE   kacperek993

kacperek993

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 271 postów
  • Imię:Michał

Napisano 10 maj 2024 - 17:24

Można, ale musisz zrozumieć , że ten sport przynosi tym stworzeniom ból. Łowisz , bądź skuteczny, zawsze możesz iść do klasztoru jeśli masz wątpliwości.
Przepraszam za bezpośredniość - chodzi o to abyś ich nie jadł jak złowisz. Po prostu wypuść po złowieniu- to przynosi radość.
  • Rumburak lubi to

#23 OFFLINE   Hesher

Hesher

    Ekspert

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPipPip
  • 6246 postów
  • LokalizacjaPułtusk
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Prażmowski

Napisano 10 maj 2024 - 17:54

co do "powrotu do gum", nabylem dwie paczki glowek headbanger
https://allegro.pl/o...szt-14680505345
czy ktos z Was zbroil w nie gumy i zauwazyl iz jest poprawa uderzen?
przyjemny serial w ktorym ekipa headbanger wygrywa fly vs jerk
https://www.youtube....rCw6i_RRFOVH1kx
uzywajac tych glowek moze zawiera szczypte prawdy ale wiadomo iz to potezny marketing :)
Z gory dziekuje, polamania kija!


Robiłem coś podobnego jakieś 6 czy 7 lat temu. Była to dozbrojka właśnie do gum, ale niewykorzystująca steru. W swoim debiucie zadziałała i w pierwszym rzucie wyciągnąłem okonia. Potem zauważyłem, że jedną rzecz konstrukcyjnie schrzaniłem i zamiast poprawić rzuciłem w kąt. W tych jigach jest dokładnie ten sam błąd :D. Jak masz kombinerki w domu
i zamiennie drut/klej wpoksydowy/rurkę termokurczliwą, chcesz poprawić te jigi, wzmocnić ich skuteczność, to napisz mi wiadomość prywatną. Powiem Ci o co chodzi i jigi na pewno będą skuteczniejsze. Sam dzisiaj też przysiądę i zrobię kilka sztuk swojego patentu bo mam chyba jeszcze jakieś gumy żeby się z tym pobawić nad wodą.
  • Friko, homax i Rumburak lubią to

#24 OFFLINE   Rumburak

Rumburak

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 18 postów
  • LokalizacjaGliwice
  • Imię:Rumburak
  • Nazwisko:.

Napisano 14 maj 2024 - 05:24

Robiłem coś podobnego jakieś 6 czy 7 lat temu. Była to dozbrojka właśnie do gum, ale niewykorzystująca steru. W swoim debiucie zadziałała i w pierwszym rzucie wyciągnąłem okonia. Potem zauważyłem, że jedną rzecz konstrukcyjnie schrzaniłem i zamiast poprawić rzuciłem w kąt. W tych jigach jest dokładnie ten sam błąd :D. Jak masz kombinerki w domu
i zamiennie drut/klej wpoksydowy/rurkę termokurczliwą, chcesz poprawić te jigi, wzmocnić ich skuteczność, to napisz mi wiadomość prywatną. Powiem Ci o co chodzi i jigi na pewno będą skuteczniejsze. Sam dzisiaj też przysiądę i zrobię kilka sztuk swojego patentu bo mam chyba jeszcze jakieś gumy żeby się z tym pobawić nad wodą.

Wielki dzieki zatem, napisze podpytac jak to robia profesjonalisci!


  • homax lubi to