Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
KOŁOWROTKI

Kołowrotek ABU ZENON 1000S oraz woblery i blachy



  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 OFFLINE   Leonryba

Leonryba

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 13 postów
  • Imię:Leon
  • Nazwisko:Ryba

Napisano 11 maj 2024 - 09:26

Na sprzedaż idzie kilka "zalegaczy".
1. Kołowrotek ABU ZENON 1000S nr katalogowy: 1547675. - fajne cacuszko do "ultralajta". Gdyby nie fakt, że próbie przymierzania do uchwytu typu "Delfin" uszkodziłem nieco metalicznie-srebrną powłokę na jego stopce, mógłbym napisać, że stan sklepowy. Właśnie ta kiepska kompatybilność z moim ulubionym Delfinem jest powodem sprzedaży (dość trudno go założyć, nie wiem dla czego, porównując z innymi na pozór nie jest większa?). Ze zwykłymi uchwytami problem nie występuje. Przeleżał swoje, niech cieszy kogoś innego.
Cena: 1000,- PLN plus koszty wysyłki
 
2. Woblery jak na zdjęciu, 9 szt. - noname, jeden pływający Headbanger, jeden Jigwobbler (z jednego boku uszkodzenie ubytek niebieskiej farby), ABU Tormentor.
Sprzedaję cały komplet: 130,- PLN plus jakieś drobne na wysyłkę
 
3. Blachy jak na zdjęciach. Nie jestem pewien, ale są to chyba trolingowe blachy na łososia. Jak na swoją wielkość są bardzo lekkie, ta z napisem "Grizly salar L" waży 25g, ta druga duża: 19g a pozostałe po 13g. Są uzbrojone w bardzo dobrej jakości kotwice, chyba Owner. Myślę, że mogą się sprawdzić również na szczupaki w płytkich łowiskach.
Proponuję: 100,- PLN plus jakieś drobne na wysyłkę

Załączone pliki



#2 OFFLINE   Leonryba

Leonryba

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 13 postów
  • Imię:Leon
  • Nazwisko:Ryba

Napisano 12 maj 2024 - 20:14

Ewentualnych zainteresowanych zachęcam do negocjacji cen ;-)







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kołowrotki