Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
WĘDKI

Shimano Soare 18 SS S76UL-T



  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 OFFLINE   Matss87

Matss87

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 55 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Marcin

Napisano 13 maj 2024 - 09:57

Witam,

 

Na sprzedaż leci nowy kij od Shimano. Jest to prywatny import z JP, kij ten dubluje mi się z kilkoma pozycjami.

 

Na początek kilka danych technicznych:

-długość 229cm,

-waga 72g,

-długość transportowa +-117cm,

-autorski uchwyt Shimano, wykonany w technologii CI4+,

-przelotki Fuji K Sic,

-CW 0,6-6g,

-akcja FAST.

 

Jest to model zaprezentowany w 2018 roku. Blank wykonany w technologii Hi-Power X-po całości krzyżowy oplot. Wędką nie łowiłem, jedynie założyłem do niej młynek 2000-2500 i podpiąłem plecionkę by sprawdzić jak się zachowuje. Szczyt jest miękki, pod plecionką nabiera szybkości. Kij posiada zapas mocy, dolnik nie jest betonowy, jest bardzo ładnie zgrany z całym blankiem.
Seria SS jest klasyfikowana poniżej XR . 76ULT SS ma bardzo podobną pracę jak ten sam model z gamy XR. XR ma lżejsze przelotki i jest trochę inaczej spasowany. Wędka ma bardzo krótki dolnik, przez co przy jej długości, operowanie nim to czysta przyjemność. 

Z serii SS posiadam model z wklejaną szczytówką do 8g. Kije te są świetne zbalansowane jeśli chodzi o moc, bardzo czułe. 

 

Cena 750 PLN z wliczoną wysyłką. Wysyłam w twardej tubie. Możliwy odbiór osobisty (Marki, Nasielsk) po wcześniejszym ustaleniu.  

 

Kij posiada nieoryginalny pokrowiec, który niedawno specjalnie dla niego kupiłem. Seria BB oraz SS ma tak słabej jakości pokrowce (jednokomorowe), że grzechem byłoby wysyłać tej klasy kij w takim "ubraniu".

Załączone pliki



#2 OFFLINE   Matss87

Matss87

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 55 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Marcin

Napisano 01 czerwiec 2024 - 14:15

Nowa cena, 650 PLN z wysyłką.





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wędki