Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
WĘDKI

Sprzedam kij pstragowy



  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 OFFLINE   Bolen30

Bolen30

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1474 postów

Napisano 13 maj 2024 - 15:01

Witam na sprzedaz pstragowy kijek czyli cascade composites .Kijek juz raczej bardzo rzadki .
3-14g-10lb 244cm.Kijek obsługuje swietnie wiekszosc pstragowych przynet ktore niestawiaja duzego oporu w wodzie gdzie woda płynie szybko lub rwie.Blank mało zbiezny i miesisty który dobrze trzyma ryby i fajnie je klei podczas brania i holu.Całkowicie przerobiony przez ark70.Pierotnie przez kawalca.Blank jeszcze Usa wiec gruba scianka i miesko .Szczyt1.8mm dół 8.9mm.Waga około140g.Uchwyt fuji i sic i wstawki z drewna.Kij mega celny i sprezysty przyczym taki fast o fajnych walorach uzytkowych takze przy łowieniu kleni .Super kijek na wode która niejest z mocnym silnym nurtem by trzeba było obslugiwac sdry itp przynety.Wobki do8cm i obrotowki nr3 w komforcie i wszystko co mniejsze fajnie daje rade z robakami i zyłka czy plecionka jest ok.Stan bdb poza jednym małym ubytkiem na korku jakby sie ukruszyło na dolnej czesci,ale niebije po oczach.ktory tez zalałem bezbarwnym.
Za kijek poproszę 1000zł plus przesyłka kurierem w rurze z ubezpieczeniem.Dla zainteresowanego mogę oczywiście przesłać dodatkowe zdjęcia na email.
Oraz kilka wobków pstragowych kwiskie stan dobry beż ubytków ale uzywane kotwiczki dorzuce oczywiście cena 100zł z przesyłem.

Załączone pliki







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wędki