Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

pompka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   warciak

warciak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 680 postów
  • LokalizacjaJarocin

Napisano 19 czerwiec 2007 - 22:08

@koledzy
Chcę kupić pompke elektryczną do pontonu bo to ciągłe pompowanie ręczne zaczyna mnie już wkurzać. <_< Chciałbym się dowiedzieć jakie modele są na tyle dobre aby wytrzymać napompowanie 3 m jednostki ,bo nie chcę kupić tak jak mój szef pompki ,którą 2 metrowego delfina pompowł 3 dni :mellow: :lol: :lol:
Za wszystkie info dzięki
Pozdrawiam

#2 OFFLINE   rognis_oko

rognis_oko

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3395 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 19 czerwiec 2007 - 22:27

Ja używam elektrycznej pompki z Decathlon. Podłącza się ją do zapalniczki w samochodzie. Nie narzekam :D



#3 OFFLINE   hasior

hasior

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3529 postów
  • Lokalizacjatam gdzie ryby

Napisano 19 czerwiec 2007 - 22:31

polecam mam takie ustrojstwo na wtyczke zapalnoczki w samochodzie ,działa oki i nawet szybkie,no i sie nie zmeczysz :mellow:
Rognis ale chyba pychówki nie pompowałeś? :lol:

#4 OFFLINE   KOMANCZ

KOMANCZ

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 281 postów
  • LokalizacjaŚwinoujście

Napisano 19 czerwiec 2007 - 22:40

Kolega używa odkurzacza samochodowego ...... to takie ustrojstwo co wsysa , ale z drugiej strony daje czadu i też jest na wtyczkę zapalniczki samochodwej

#5 OFFLINE   Gromit

Gromit

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 268 postów
  • LokalizacjaWARSZAWA

Napisano 20 czerwiec 2007 - 07:25

Pychówkę pompowałem Ja metodą usta-dziub :mellow: .


Pozdrawiam Gromit :D

#6 OFFLINE   warciak

warciak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 680 postów
  • LokalizacjaJarocin

Napisano 20 czerwiec 2007 - 17:40

a co myślicie o takim czymś bo jestem skory to zakupić?
http://www.allegro.pl/item203784915_pompka_elektryczna_do_po ntonow_230_12v_gwarancja.html

#7 OFFLINE   luksaj

luksaj

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 144 postów
  • LokalizacjaMielec

Napisano 20 czerwiec 2007 - 20:09

czesc jesli moge ci doradzic to ja na twoim miejscu odpuscil bym pompke elektryczna jaka by nie byla to po samych gabaratech mozna sie domyslec ze to cudow nie bedzie robic , wiem to z doswiadczen kolegow . ja tez mam ponton produkci francuskiej Zodiac Cadet 310 s pod silnik 15 kw to jest wydanie bardziej przeznaczone na morze wiec plozy ma niesamowicie duze, szerokosci i wchodzi tam bardzo duzo powietrza , do niego idzie taki mieszek (pompka pod moge ) co zadne pompki elektryczne nie maja startu , ma on ok 3 litrow wdmuchu powietrza i przy ty nie meczysz szie cisnac noga .Zawsze jak jade na ryby to staram sie rozpoczac lowienie jak najszybcie by wykozystac jak najwiecej wczesnych godzin dnia dlatego pompka elekrtczna zawsze przdluzy operacje pompowania i nigdy nie nabije cinienia zondanego i tak trzeba dopompowywac recznie lub noznie . Pozdrawiam ( to tylo moja opinia kazdy patrzy na swiat z innej perspektywy)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych