Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Prośba o podpowiedz, wsparcie może pomoc.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Matteoo

Matteoo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 657 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Robert

Napisano 17 lipiec 2024 - 17:53

Oj cyprys, cyprys, po co te złośliwosci. Widzę, że Ty źle połączyłeś swoje kropki myśląc, że stwarzam podtekst dla własnych niby korzyści. Mój przekaz był prosty i jest skuteczny, to mnie cieszy, a uważam, że nagradzanie przez włodarza w perspektywie przyniesie więcej hejtu niż korzyści. No ale nic, wszyscy koledzy łącznie z Tobą nie zawiedli. Mój bosman jest mega szczęśliwy ze wzrostu subskrypcji. Za to wszystkim Wam serdecznie dziękuję.
  • Stachu, Predatorhunter i Hesher lubią to

#22 ONLINE   cyprys19

cyprys19

    Zaawansowany

  • TWÓRCY+
  • PipPipPip
  • 3981 postów
  • Lokalizacjapułtusk okolice
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:k

Napisano 17 lipiec 2024 - 19:31

Żadnych złośliwości. Koledzy podpowiedzieli co zrobić. W momencie gdy nagłośnisz sprawę i napiszesz, że ten właśnie Kolega potrzebuje stałej pracy napewno znajdzie się paru chętnych żeby go zatrudnić za wiele większe pieniądze niż w przystani! I to było by dobre rozwiązanie.
Boisz się hejtu, a jednocześnie chcesz promować Kolegę w internecie. Przecież nie będzie samych ochów i achów ,a hejt jest nieunikniony!
Naprawdę szanuję postawę Twojego Bosmana i przekaż wyrazy uznania ode mnie, natomiast uważam, że samymi subskrypcjami niewiele jemu pomożemy.
  • Predatorhunter, coma i MietekK lubią to

#23 OFFLINE   Wolti

Wolti

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 69 postów

Napisano 23 lipiec 2024 - 17:35

Zdaje sobie sprawę ,że pieniędzmi innych łatwo się rządzi. Ale mnie naszło ,że można powiązać przyjemne  z pożytecznym . Jest tyle ,,biznesmenów", firm , sklepów wędkarskich co wala kasę w sponsorowane filmy wędkarskie na YT . To może pomimo ,ze mały kanał to one się sprawą zainteresowały -kolega niech kręci filmy, sponsorowane a oni niech go wspomogą. Jeden tysiak w tą czy w tamtą ich nie zbawi a dla  kolegi będzie to spory zastrzyk gotówki. 


  • Matteoo lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych