Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Igrzyska Paryż 2024


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
140 odpowiedzi w tym temacie

#61 OFFLINE   korol

korol

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 2226 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:K

Napisano 30 lipiec 2024 - 20:17

Nie no, umówmy się, tenis to inna liga niż skoki narciarskie.

Też się emocjonowalem skokami Małysza, ale Świątek jest wyżej.


Co do samych igrzysk, dla mnie za dużo ideologii i ukrytego przekazu. Dlatego nie oglądam, sledze tylko wyniki Polaków.

Użytkownik korol edytował ten post 30 lipiec 2024 - 20:20


#62 OFFLINE   coma

coma

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2036 postów
  • Lokalizacjamałopolskie\łódzkie

Napisano 30 lipiec 2024 - 21:05

A tymczasem jeden chłop bije kobiety w boksie a drugi w judo. Bo damscy bokserzy uważają się za kobiety. I jeszcze im klaszczą. Upadek, chyba nawet większy niż to haniebne otwarcie za które przepraszają.



#63 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1062 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 30 lipiec 2024 - 21:07

Na razie śledzenie wyników samych Polaków jest raczej nudnawym zajęciem. Pojawiają się, biorą udział i znikają błyskawicznie. O sukcesach nie wspomnę, bo właśnie zrównaliśmy się z Kosowem, wyprzedzając Fidżi. Igrzyska nie zachwycają. Pływacy wolni, bo basen z defektem. Judo przenudne, bo akcji punktowych jak na lekarstwo. Tom Pidcock zachwycił w kolarstwie górskim. Może lekkoatleci w drugim tygodniu pokażą olimpijską klasę?

Użytkownik Maciej W. edytował ten post 30 lipiec 2024 - 21:07

  • MaleX lubi to

#64 OFFLINE   Rampampam

Rampampam

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 211 postów
  • LokalizacjaGdzieś tam...

Napisano 30 lipiec 2024 - 21:08

Nie no, umówmy się, tenis to inna liga niż skoki narciarskie.

Też się emocjonowalem skokami Małysza, ale Świątek jest wyżej.


Co do samych igrzysk, dla mnie za dużo ideologii i ukrytego przekazu. Dlatego nie oglądam, sledze tylko wyniki Polaków.

Mam tak samo...

Nie oglądam

Wyniki jak gdzieś przez przypadek usłyszę to wiem co ,kto itd

Nie będę wyjasnial dlaczego bo i tu za chile zawiśnie kłódka

Przekaz poszedł jasny na otwarciu ...


Reszty nie będę dosłownie tłumaczył co, jak i dlaczego bo każdy to powinien już wiedzieć w jakim miejscu jesteśmy i w którym kierunku zmierzamy.

Użytkownik Rampampam edytował ten post 30 lipiec 2024 - 21:16

  • Biesan i korol lubią to

#65 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1062 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 30 lipiec 2024 - 21:29

Natalia Kaczmarek zmierzy się z podobnym problemem.
  • coma i Wacha lubią to

#66 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2137 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 30 lipiec 2024 - 21:54

😂😂😂😂jak nie babochłopy z NRD ,to z Meksyku...Polak zawsze znajdzie wytłumaczenie dla niepowodzenia "prognoz medalowych"🤘pływaczki mi dziś podpadły też trochę ...bary szerokie,zero piersi i bioder zdolnych rodzić dzieci...ja bym się przyjrzał temu problemowi 😂na miejscu co niektórych oczywiście...bo ja rozumiem że sportsmenka ładna być nie musi,zwłaszcza ta od sportów walki itp...Mamy dwa medale- daleko od prognoz ,ale może coś jeszcze ugramy,za co trzymam mocno kciuki 🤞
  • psd27, Pisarz.......ewski Piotr i Alexspin lubią to

#67 OFFLINE   psd27

psd27

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 992 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Paweł

Napisano 30 lipiec 2024 - 21:54

Panowie, sorry, napiszę wprost, (za co z góry przepraszam Moderatora) - czy te podteksty, które przemycacie, mimo, że nie piszecie jawnie, to wg Was naprawdę wymysł współczesnej UE? Wielu z Was jest starszych ode mnie, więc pewnie lepiej pamiętacie ten temat: https://pl.wikipedia..._Demokratycznej . Pewnie jeszcze więcej osób pamięta tę osobę: https://pl.wikipedia.../Caster_Semenya Czy wg Was te sytuacji to też wymysł "lewactwa"? Nie występuję tutaj jako obrońca tego, co wymyśla się w Brukseli, ale naprawdę jest już męczące, że na forum wędkarskim w każdym wątku, nawet w sporcie, trzeba nasrać podtekstami politycznymi, światopoglądowymi lub religijnymi... Nie ma do tego ciekawszych portali?


  • Tomfunk, Pisarz.......ewski Piotr, Alexspin i 1 inna osoba lubią to

#68 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1062 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 30 lipiec 2024 - 22:10

A co widzisz tak oburzającego w tym, że kibic sportowy wśród zawodniczek widzi osobę wyglądającą jak facet? I że może go to razić. I że to zniechęca do kibicowania i budzi współczucie skierowane do reszty zawodniczek. A Ty się tu chłopie doszukujesz Brukseli, lewactwa i podtekstów. Przecie to czysty hormonalny doping. Na pocieszenie, Brazylijczyk dostał w finale łomot od Słowenki. Jak to było? "Kobieta mnie bije! Poddaję się. Dajcie mi wszyscy święty spokój".

Użytkownik Maciej W. edytował ten post 30 lipiec 2024 - 22:10

  • doktorek, Sławek Oppeln Bronikowski, Marcin Rafalski i 6 innych osób lubią to

#69 OFFLINE   cyprys19

cyprys19

    Zaawansowany

  • TWÓRCY+
  • PipPipPip
  • 4003 postów
  • Lokalizacjapułtusk okolice
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:k

Napisano 30 lipiec 2024 - 22:24

No a u nas w samej reprezentacji piłki kopanej jest z siedem dziewczyn, bo nie będę tych piłkarzy nazywał żeńskimi narządami płciowymi.

Użytkownik cyprys19 edytował ten post 30 lipiec 2024 - 22:28

  • psd27 i morrum lubią to

#70 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2137 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 30 lipiec 2024 - 22:26

@coma- ja tu widzę tylko rywalizację według norm pilnowanych przez instytucje sportowe i nic innego,tylko tyle i aż tyle 😅
  • psd27 i zeralda lubią to

#71 OFFLINE   coma

coma

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2036 postów
  • Lokalizacjamałopolskie\łódzkie

Napisano 30 lipiec 2024 - 22:30

@coma- ja tu widzę tylko rywalizację według norm pilnowanych przez instytucje sportowe i nic innego,tylko tyle i aż tyle

 To jesteś ślepy. Nie wiem tylko czy z przypadku czy z wyboru.



#72 OFFLINE   psd27

psd27

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 992 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Paweł

Napisano 30 lipiec 2024 - 22:47

A co widzisz tak oburzającego w tym, że kibic sportowy wśród zawodniczek widzi osobę wyglądającą jak facet? I że może go to razić. I że to zniechęca do kibicowania i budzi współczucie skierowane do reszty zawodniczek. A Ty się tu chłopie doszukujesz Brukseli, lewactwa i podtekstów. Przecie to czysty hormonalny doping. Na pocieszenie, Brazylijczyk dostał w finale łomot od Słowenki. Jak to było? "Kobieta mnie bije! Poddaję się. Dajcie mi wszyscy święty spokój".


Nie cytujesz, ale chyba do mnie odpisałeś, zatem pozwolę sobie odpowiedzieć - otóż ja tu widzę grono, które w każdym wątku w dziale Ogólne ma problem i osiągnęło już zamknięcie wątku „Jerkbait się śmieje”. Czekamy na więcej 😎

Co do rywalizacji sportowej, to zapewniam Cię, że brzydzę się każdą formą cwaniactwa i januszowania, czego najlepszym przykładem była rywalizacja Justyny Kowalczyk z „astmatyczkami” z Norwegii, ale nie zmienia to faktu, że są ludzie z zaburzeniami, jak Caster Semenya i problem w tym, że organizacja odpowiedzialna za organizację zawodów lekkoatletycznych nie potrafi takich jednostek wykluczyć albo poprawnie sklasyfikować. Ale nie jest to problem Francuzów, jako organizatorów igrzysk.
  • radek_u, Alexspin i zeralda lubią to

#73 OFFLINE   coma

coma

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2036 postów
  • Lokalizacjamałopolskie\łódzkie

Napisano 30 lipiec 2024 - 23:04

Nie cytujesz, ale chyba do mnie odpisałeś, zatem pozwolę sobie odpowiedzieć - otóż ja tu widzę grono, które w każdym wątku w dziale Ogólne ma problem i osiągnęło już zamknięcie wątku „Jerkbait się śmieje”. Czekamy na więcej

Co do rywalizacji sportowej, to zapewniam Cię, że brzydzę się każdą formą cwaniactwa i januszowania, czego najlepszym przykładem była rywalizacja Justyny Kowalczyk z „astmatyczkami” z Norwegii, ale nie zmienia to faktu, że są ludzie z zaburzeniami, jak Caster Semenya i problem w tym, że organizacja odpowiedzialna za organizację zawodów lekkoatletycznych nie potrafi takich jednostek wykluczyć albo poprawnie sklasyfikować. Ale nie jest to problem Francuzów, jako organizatorów igrzysk.

Jeśli chodzi o problemy Francuzów jako organizatorów igrzysk to jutro zrobię listę i wrzucę tutaj. Jest zbyt długa i szokująca by pisać teraz z pamięci gdy kładę się spać. A co do winnych zamknięcia działu z humorem, można się spierać czy byli to Ci śmiejący się z otaczających nas coraz bardziej debilizmów, czy Ci którym to było nie w smak i zgłaszali na potęgę trafiając w końcu na  podobnego sobie poglądami moderatora - cenzora. 



#74 OFFLINE   psd27

psd27

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 992 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Paweł

Napisano 30 lipiec 2024 - 23:11

Jeśli chodzi o problemy Francuzów jako organizatorów igrzysk to jutro zrobię listę i wrzucę tutaj. Jest zbyt długa i szokująca by pisać teraz z pamięci gdy kładę się spać. A co do winnych zamknięcia działu z humorem, można się spierać czy byli to Ci śmiejący się z otaczających nas coraz bardziej debilizmów, czy Ci którym to było nie w smak i zgłaszali na potęgę trafiając w końcu na  podobnego sobie poglądami moderatora - cenzora. 

 

Coma, jeśli wg Ciebie "moderator-cenzor" nie zna regulaminu forum, zgłoś go do Friko.


  • Alexspin i zeralda lubią to

#75 OFFLINE   vako

vako

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1430 postów
  • LokalizacjaLoża Szyderców
  • Imię:Mariusz

Napisano 31 lipiec 2024 - 00:30

https://x.com/ksedzi...360592207691972


  • Mysha, Dedo i coma lubią to

#76 ONLINE   witeg

witeg

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 168 postów
  • Imię:Witek

Napisano 31 lipiec 2024 - 06:02

Czytam i oczom nie wierzę.

Naprawdę nie widzicie różnicy między dopingiem ( który oficjalnie jest zabroniony, zwalczany i po wykryciu jest dyskwalifikacja) a dymorfizmem płciowym?
To co się dzieje całkowicie wypacza ideę rywalizacji sportowej i jak chcemy być tacy równi i inkluzywni to zrezygnujmy w ogóle z podziału na sport damski i męski, niech startują wszyscy razem bez podziałów.

Ewentualnie podzielić na kobiety, mężczyzn i resztę alfabetu, na prostej zasadzie XX- kobieta, XY - mężczyzna, do trzeciej grupy -  osoby o innym kodzie genetycznym, lub mentalnie nie identyfikujące się ze swoim genotypem. 



#77 OFFLINE   coma

coma

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2036 postów
  • Lokalizacjamałopolskie\łódzkie

Napisano 31 lipiec 2024 - 07:15

Nie cytujesz, ale chyba do mnie odpisałeś, zatem pozwolę sobie odpowiedzieć - otóż ja tu widzę grono, które w każdym wątku w dziale Ogólne ma problem i osiągnęło już zamknięcie wątku „Jerkbait się śmieje”. Czekamy na więcej

Co do rywalizacji sportowej, to zapewniam Cię, że brzydzę się każdą formą cwaniactwa i januszowania, czego najlepszym przykładem była rywalizacja Justyny Kowalczyk z „astmatyczkami” z Norwegii, ale nie zmienia to faktu, że są ludzie z zaburzeniami, jak Caster Semenya i problem w tym, że organizacja odpowiedzialna za organizację zawodów lekkoatletycznych nie potrafi takich jednostek wykluczyć albo poprawnie sklasyfikować. Ale nie jest to problem Francuzów, jako organizatorów igrzysk.

 

No dobra to zgodnie z obietnicą jedziemy z dotychczasowymi skandalami dotyczącymi igrzysk we Francji:

- Po haniebnym spektaklu rozpoczęcia z kampanii reklamowych wycofały się do tej pory takie firmy jak: C Spire, Toyota, Samsung. Straty idą w miliardy

- Klapa biznesowa i frekwencyjna: Igrzyska w Paryżu: miały przyjechać tłumy, a jest biznesowa klapa - Bankier.pl

- Australijska turystka zgwałcona przez 5 mężczyzn w Paryżu Zgwałceni turyści, okradzeni sportowcy i dziennikarze. Seria napadów przed otwarciem Olimpiady w Paryżu - PCH24.pl

- Seria kradzieży i rozbojów:

- Syf w Sekwanie: Klamka zapadła, organizatorzy igrzysk potwierdzają. Chodzi o prestiżowe zawody - Sport w INTERIA.PL

- Kłopoty z basenem olimpijskim: Kłopoty z basenem olimpijskim w Paryżu. Pływacy mają problem - Sport w INTERIA.PL

- Akomodacja i kartonowe łóżka, często za krótkie dla zawodników i uniemożliwiające regenerację. Tutaj komentarz naszego pływaka: https://x.com/Sledzi...346051612352882

- Seria dywersji we Francji - ataki na infrastrukturę kolejową, brak prądu itd. Paryż bez prądu. W mieście zapanowały ciemności - WP Wiadomości

- Kilka skandali związanych z sędziowaniem (np. boks), czy choćby błędnym wynikiem wyświetlanym przy potyczce naszych szpadzistek (Polka walczyła z przekonaniem, że prowadzi jednym punktem, tymczasem był remis).

- Dopuszczenie biologicznych facetów do rywalizacji z kobietami (judo i boks)

 

Jestem pewien, że nie wymieniłem wszystkiego ale to z nawiązką wystarczy by nazwać te IO blamażem, porażką i wstydem. To jest problem Francuzów.


Użytkownik coma edytował ten post 31 lipiec 2024 - 07:16


#78 OFFLINE   radek_u

radek_u

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 326 postów

Napisano 31 lipiec 2024 - 07:59


Co do rywalizacji sportowej, to zapewniam Cię, że brzydzę się każdą formą cwaniactwa i januszowania, czego najlepszym przykładem była rywalizacja Justyny Kowalczyk z „astmatyczkami” z Norwegii

No to z Justyną podaleś bardzo zły przykład. W środowisku biegaczy śmieją się, że i swojego pieska szprycowała😉 Taki mały, biały co zabierała go na swoje treningi.
Pozniej jak asystowała kadrę dziewczyn to dziewczyny nie miały wyboru u niej😉
  • Biesan i coma lubią to

#79 OFFLINE   coma

coma

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2036 postów
  • Lokalizacjamałopolskie\łódzkie

Napisano 31 lipiec 2024 - 08:28

Niestety pierwszego seta z Brazylią przegrywamy, mimo iż udało się odrobić pięciopunktową stratę. Do boju Polska!


  • Rampampam lubi to

#80 OFFLINE   korol

korol

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 2226 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:K

Napisano 31 lipiec 2024 - 08:34

Będzie dobrze!


  • Rampampam lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych