Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Igrzyska Paryż 2024


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
140 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   coma

coma

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2036 postów
  • Lokalizacjamałopolskie\łódzkie

Napisano 29 lipiec 2024 - 14:17

Jako, że ku uciesze gawiedzi wątek humorystyczny dostał kłódkę, wstawiam tutaj ciekawostkę z olimpiady Salt Lake City 2002 znalezioną w sieci  :lol:

 

"Łyżwiarstwo szybkie.

Chłop widoczny z tyłu stawki to Steven Bradbury.
 
 
W ćwierćfinale awansem premiowane były dwa pierwsze miejsca. Steven zajął trzecie i prawie pożegnał się z turniejem, ale po dyskwalifikacji Kanadyjczyka Marca Gagnona awansował do półfinału.
Pomny swoich możliwości przyjął niecodzienną taktykę trzymania się z tyłu i liczenia na cud.
W półfinale na ostatnim okrążeniu upadło aż trzech rywali - dojechał za Japończykiem, który również został zdyskwalifikowany. Awans.
W finale nie pozostało nic innego jak liczyć na powtórkę. Stawka odjechała Stevenowi na dobre kilkanaście metrów, aż do ostatniego zakrętu, na którym wypierdolili się absolutnie wszyscy poza naszym bohaterem. Wystarczyło ominąć rywali i dojechać na linię mety co tez uczynił zostając pierwszym zimowym złotym medalistą olimpijskim w historii Australii."
 
Skrót można obejrzeć tutaj:

Użytkownik coma edytował ten post 29 lipiec 2024 - 14:17


#42 OFFLINE   malcz

malcz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2187 postów
  • Lokalizacjawarszawa
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:malczewski

Napisano 29 lipiec 2024 - 14:51

 

Jako, że ku uciesze gawiedzi wątek humorystyczny dostał kłódkę, wstawiam tutaj ciekawostkę z olimpiady Salt Lake City 2002 znalezioną w sieci  :lol:

 

"Łyżwiarstwo szybkie.

Chłop widoczny z tyłu stawki to Steven Bradbury.
 
 
W ćwierćfinale awansem premiowane były dwa pierwsze miejsca. Steven zajął trzecie i prawie pożegnał się z turniejem, ale po dyskwalifikacji Kanadyjczyka Marca Gagnona awansował do półfinału.
Pomny swoich możliwości przyjął niecodzienną taktykę trzymania się z tyłu i liczenia na cud.
W półfinale na ostatnim okrążeniu upadło aż trzech rywali - dojechał za Japończykiem, który również został zdyskwalifikowany. Awans.
W finale nie pozostało nic innego jak liczyć na powtórkę. Stawka odjechała Stevenowi na dobre kilkanaście metrów, aż do ostatniego zakrętu, na którym wypierdolili się absolutnie wszyscy poza naszym bohaterem. Wystarczyło ominąć rywali i dojechać na linię mety co tez uczynił zostając pierwszym zimowym złotym medalistą olimpijskim w historii Australii."
 
Skrót można obejrzeć tutaj:

 

Pamiętam to jak dzisiaj - napisać że chłop miał farta to nic nie napisać. Niesamowita historia.


  • strary i coma lubią to

#43 OFFLINE   grzegorzyk

grzegorzyk

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 297 postów
  • LokalizacjaMazowsze
  • Imię:Grzegorz

Napisano 29 lipiec 2024 - 16:02

A po cichu IGA z kolejną wygraną. 

Polska górą.



#44 OFFLINE   Rampampam

Rampampam

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 211 postów
  • LokalizacjaGdzieś tam...

Napisano 30 lipiec 2024 - 09:47

A po cichu IGA z kolejną wygraną.
Polska górą.


A po cichu przestałem jej kibicować i mam nadzieję że odpadnie jqk najszybciej.Iga pokazała klasę podsumowując otwarcie igrzysk słowami "jedna z najpiękniejszych rzeczy, jakie kiedykolwiek widziałem" więc skoro to co sie odwaliło na otwarciu jej się tak bardzo podobało to jq nie mam więcej pytań.

I prawdę mówiąc o tym co dzieje się na igdziyskach dowiaduje się z tego wątku bo nie mam zamiaru oglądać

#45 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1062 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 30 lipiec 2024 - 12:25

A po cichu przestałem jej kibicować i mam nadzieję że odpadnie jqk najszybciej.Iga pokazała klasę podsumowując otwarcie igrzysk słowami "jedna z najpiękniejszych rzeczy, jakie kiedykolwiek widziałem" więc skoro to co sie odwaliło na otwarciu jej się tak bardzo podobało to jq nie mam więcej pytań.

I prawdę mówiąc o tym co dzieje się na igdziyskach dowiaduje się z tego wątku bo nie mam zamiaru oglądać

Nie będę tu bronić Igi, bo nie siedzę w jej głowie. Masz oczywiście prawo mieć swoje zdanie, chciałbym jednak zwrócić uwagę na post Igi, bo media mają wyjątkową umiejętność manipulacji. "Just watched the opening ceremony (I know, I'm always late with these things). Hopefully I'll stop crying before the next match. The Flame, last moments...I just can't. One of the most beautiful things I've ever seen.😭
You have no idea how much you inspire @celinedion". Jeśli, ze strony sportowców, spodziewasz się słów krytyki tego, co zademonstrowano w Paryżu, zapomnij. Ucinane są uwagi na temat braku klimatyzacji i tekturowych łóżek, więc co tu mówić o poważniejszych rzeczach. Wzruszanie się zapaleniem znicza, czy schorowaną Celine Dion to nie grzech, ani herezja. Nic więcej tu nie przeczytałem. Dziennikarze, oczywiście tak.

Użytkownik Maciej W. edytował ten post 30 lipiec 2024 - 12:27

  • MaleX i psd27 lubią to

#46 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1062 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 30 lipiec 2024 - 14:02

Jeśli już jesteśmy przy tenisie, to turniejowa dwójka, zwana Coco, odpadła z rywalizacji.
  • psd27 lubi to

#47 OFFLINE   Rampampam

Rampampam

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 211 postów
  • LokalizacjaGdzieś tam...

Napisano 30 lipiec 2024 - 14:19

Jeśli już jesteśmy przy tenisie, to turniejowa dwójka, zwana Coco, odpadła z rywalizacji.


To szanse wzrastają ;)
  • Maciej W. lubi to

#48 OFFLINE   cyprys19

cyprys19

    Zaawansowany

  • TWÓRCY+
  • PipPipPip
  • 4003 postów
  • Lokalizacjapułtusk okolice
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:k

Napisano 30 lipiec 2024 - 15:02

A po cichu przestałem jej kibicować i mam nadzieję że odpadnie jqk najszybciej.Iga pokazała klasę podsumowując otwarcie igrzysk słowami "jedna z najpiękniejszych rzeczy, jakie kiedykolwiek widziałem" więc skoro to co sie odwaliło na otwarciu jej się tak bardzo podobało to jq nie mam więcej pytań.

I prawdę mówiąc o tym co dzieje się na igdziyskach dowiaduje się z tego wątku bo nie mam zamiaru oglądać

''

Nie kibicuję jej bo ma lepsze auto ode mnie, nie kibicuję jej bo jest z Raszyna, nie kibicuję bo ma małe cycki, nie kibicuję bo coś powiedziała, nie kibicuję bo ma inne poglądy! '' Takie to Polskie
A ja jej kibicuję bo jest naszą dumą, wybitną tenisistką najlepszą na świecie!

Użytkownik cyprys19 edytował ten post 30 lipiec 2024 - 15:33


#49 OFFLINE   Rampampam

Rampampam

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 211 postów
  • LokalizacjaGdzieś tam...

Napisano 30 lipiec 2024 - 15:35

''Nie kibicuję jej bo ma lepsze auto ode mnie, nie kibicuję jej bo jest z Raszyna, nie kibicuję bo ma małe cycki, nie kibicuję bo coś powiedziała, nie kibicuję bo ma inne poglądy! '' Takie to Polskie
A ja jej kibicuję bo jest naszą dumą, wybitną tenisistką najlepszą na świecie!

Masz do tego prawo

Nikt Ci przecież nie zabrania

Natomiast jeżeli chodzi o mnie to nigdy tenis mnie nie interesował i jest mi wszytko jedno Czy pani Świątek odpadnie dzisiaj, jutro czy za tydzień czy wygra jakiś medal.

Użytkownik Rampampam edytował ten post 30 lipiec 2024 - 15:38

  • Biesan lubi to

#50 OFFLINE   psd27

psd27

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 992 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Paweł

Napisano 30 lipiec 2024 - 16:14

Ja tam cieszę się z każdego medalu przywiezionego z igrzysk przez naszą reprezentację. Taka z nas potęga w sporcie, że każdy medal cieszy. Akurat Świątek ma duże szanse, bo lubi grać na tej nawierzchni.
  • Krzysiek Rogalski, pawelHERP, Pisarz.......ewski Piotr i 3 innych osób lubią to

#51 OFFLINE   Rampampam

Rampampam

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 211 postów
  • LokalizacjaGdzieś tam...

Napisano 30 lipiec 2024 - 16:59

Ja tam cieszę się z każdego medalu przywiezionego z igrzysk przez naszą reprezentację. Taka z nas potęga w sporcie, że każdy medal cieszy. Akurat Świątek ma duże szanse, bo lubi grać na tej nawierzchni.


W tym przypadku akurat trudno się z Tobą nie zgodzić ;)
  • Krzysiek Rogalski i psd27 lubią to

#52 OFFLINE   cyprys19

cyprys19

    Zaawansowany

  • TWÓRCY+
  • PipPipPip
  • 4003 postów
  • Lokalizacjapułtusk okolice
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:k

Napisano 30 lipiec 2024 - 18:08

''Jest mi wszystko jedno...'' a ''po cichu przestałem jej kibicować i mam nadzieję że odpadnie jqk najszybciej.'' To delikatna różnica.

Mamy najlepszą tenisistkę na świecie i powinniśmy być z tego dumni, tym bardziej, że nie widać następczyń na horyzoncie i pewnie szybko się nie pojawią.
Małysz zyskał szacunek za skoki, a nie za wypowiedzi!

#53 OFFLINE   jajakub

jajakub

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1022 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 30 lipiec 2024 - 18:52

Małysz zyskał szacunek za skoki, a nie za wypowiedzi!


Amen

#54 OFFLINE   Rampampam

Rampampam

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 211 postów
  • LokalizacjaGdzieś tam...

Napisano 30 lipiec 2024 - 19:06

''Jest mi wszystko jedno...'' a ''po cichu przestałem jej kibicować i mam nadzieję że odpadnie jqk najszybciej.'' To delikatna różnica.

Mamy najlepszą tenisistkę na świecie i powinniśmy być z tego dumni, tym bardziej, że nie widać następczyń na horyzoncie i pewnie szybko się nie pojawią.
Małysz zyskał szacunek za skoki, a nie za wypowiedzi!


Nie porównuj Świątek do Małysza

Jeszcze jej daleko do Niego

#55 OFFLINE   cobrax

cobrax

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 241 postów
  • LokalizacjaŁaskarzew
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:Połeć

Napisano 30 lipiec 2024 - 19:26

Nie porównuj Świątek do Małysza

Jeszcze jej daleko do Niego


Biorąc pod uwagę popularność obu sportów na świecie to jednak zdecydowanie trudniej przebić się w tenisie niż w skokach. Oczywiście Małysza bardzo szanuję i emocjonowałem się jego występami znacznie bardziej niż występami Igi. Ale małolat byłem, więc i czasu więcej miałem.
  • pawelHERP i cyprys19 lubią to

#56 OFFLINE   cyprys19

cyprys19

    Zaawansowany

  • TWÓRCY+
  • PipPipPip
  • 4003 postów
  • Lokalizacjapułtusk okolice
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:k

Napisano 30 lipiec 2024 - 19:30

Mamy Brąz w szpadzie kobiet

#57 OFFLINE   Mysha

Mysha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1013 postów
  • LokalizacjaOstrołęka

Napisano 30 lipiec 2024 - 19:30

Brawo! Pomimo sędziowskiego babola.

Użytkownik Mysha edytował ten post 30 lipiec 2024 - 19:31

  • cyprys19 lubi to

#58 OFFLINE   coma

coma

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2036 postów
  • Lokalizacjamałopolskie\łódzkie

Napisano 30 lipiec 2024 - 20:01

Iga dała radę.


  • Fatso i cyprys19 lubią to

#59 OFFLINE   cyprys19

cyprys19

    Zaawansowany

  • TWÓRCY+
  • PipPipPip
  • 4003 postów
  • Lokalizacjapułtusk okolice
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:k

Napisano 30 lipiec 2024 - 20:03

Brawo Iga!

#60 OFFLINE   Mysha

Mysha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1013 postów
  • LokalizacjaOstrołęka

Napisano 30 lipiec 2024 - 20:03

Cud na korcie. Pani z Chin po przegranych punktach kulała, po wygranych przechodził jej ból, a po meczu dziarskim krokiem udała się do szatni.

Użytkownik Mysha edytował ten post 30 lipiec 2024 - 20:04

  • cyprys19 lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych