Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Igrzyska Paryż 2024


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
140 odpowiedzi w tym temacie

#121 OFFLINE   chlodnica

chlodnica

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 796 postów
  • LokalizacjaPL-Opole/CH-Davos
  • Imię:Darek

Napisano 01 sierpień 2024 - 15:02

Dzisiaj ,,czarny czwartek,, dla naszych sportowców...Szkoda...


Użytkownik chlodnica edytował ten post 01 sierpień 2024 - 15:39


#122 OFFLINE   cyprys19

cyprys19

    Zaawansowany

  • TWÓRCY+
  • PipPipPip
  • 4003 postów
  • Lokalizacjapułtusk okolice
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:k

Napisano 01 sierpień 2024 - 15:04

@Rampampam
Naprawdę to żenujące.
Po co się wypowiadasz o sporcie, którego jak powiedziałeś nawet zasad nie znasz?
Jestem przekonany, że gdybyś stanął na korcie nie był byś w stanie odebrać choć jednego serwisu przez trzy godziny,a pewnie większości piłek nawet Twój wzrok by nie dogonił, ale oceniasz zawodniczkę nie mając o tym zielonego pojęcia.
Przyjmij zasadę, że jak się na czymś nie znam to się nie wypowiadam, będzie Ci łatwiej w życiu, naprawdę.

Użytkownik cyprys19 edytował ten post 01 sierpień 2024 - 15:05


#123 OFFLINE   Rampampam

Rampampam

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 211 postów
  • LokalizacjaGdzieś tam...

Napisano 01 sierpień 2024 - 15:50

@Rampampam
Naprawdę to żenujące.
Po co się wypowiadasz o sporcie, którego jak powiedziałeś nawet zasad nie znasz?
Jestem przekonany, że gdybyś stanął na korcie nie był byś w stanie odebrać choć jednego serwisu przez trzy godziny,a pewnie większości piłek nawet Twój wzrok by nie dogonił, ale oceniasz zawodniczkę nie mając o tym zielonego pojęcia.
Przyjmij zasadę, że jak się na czymś nie znam to się nie wypowiadam, będzie Ci łatwiej w życiu, naprawdę.


Może ...

Użytkownik Rampampam edytował ten post 01 sierpień 2024 - 15:59


#124 OFFLINE   witeg

witeg

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 168 postów
  • Imię:Witek

Napisano 01 sierpień 2024 - 16:54

Reguły tenisa też mi są obce, natomiast Iga jest pierwszą polską tenisistką, u której widziałem chęć walki o złoto olimpijskie, taką prawdziwą, nie udawaną.  Złota nie będzie, trudno,  trzymam kciuki, żeby ogarnęła psychikę i zawalczyła o brąz. Wielcy sportowcy nie zawsze wygrywają, czasem ich wielkość widać jak podnoszą się po porażkach. Za cztery lata będzie mogła powalczyć o wyższy stopień na podium.


  • Dedo, korol i Alexspin lubią to

#125 OFFLINE   korol

korol

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 2226 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:K

Napisano 01 sierpień 2024 - 17:15

Szkoda Igi, myślałem, że zdobędzie to złoto.

#126 OFFLINE   Biesan

Biesan

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1126 postów

Napisano 01 sierpień 2024 - 18:02

Unijna relacja z Igrzysk Olimpijskich jest naprawdę imponująca.

 

Na pierwszym miejscu znajduje się podmiot „kraje UE”, chociaż są to odrębne państwa.

Chiny kontynentalne i Hongkong są rozdzielone, chociaż są regionami tego samego kraju.

Dzięki temu przewrotowi Chiny znalazły się na trzecim miejscu, choć byłyby na pierwszym, gdyby tabela została sporządzona w normalny sposób.

 

Wie ktoś może na którym miejscu jest Polska...?

Załączone pliki


  • coma lubi to

#127 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1062 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 01 sierpień 2024 - 18:05

Szkoda Igi, myślałem, że zdobędzie to złoto.

Myślę, że jakikolwiek inny scenariusz jej nie interesował. Widać to w przerwanym wywiadzie po meczu. Należy docenić też to, że Polka ma "właściwe" podejście do olimpijskiej rywalizacji. Zero kalkulowania, liczy się tylko wygrana, nikt nie pamięta przegranych. Część towarzystwa olała igrzyska i rozjechała się na lepiej lub gorzej płatne turnieje. Zawodowy tenisista nie potrzebuje emerytury za medal, premii za medal, państwowej dotacji za uprawianie olimpijskiej dyscypliny. Tu w zasadzie pozostaje sama ambicja i chęć zawalczenia w narodowych barwach. I tego Świątek nie można odmówić. Choć dziś coś nie zagrało i wyglądała na korcie gorzej niż źle. Kolejna bolesna lekcja, która dla nas może i jest przykra, ale nie ma tu porównania z tym co dzieje się teraz w jej głowie.

Użytkownik Maciej W. edytował ten post 01 sierpień 2024 - 18:06


#128 OFFLINE   psd27

psd27

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 992 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Paweł

Napisano 01 sierpień 2024 - 18:41

Unijna relacja z Igrzysk Olimpijskich jest naprawdę imponująca.

Na pierwszym miejscu znajduje się podmiot „kraje UE”, chociaż są to odrębne państwa.
Chiny kontynentalne i Hongkong są rozdzielone, chociaż są regionami tego samego kraju.
Dzięki temu przewrotowi Chiny znalazły się na trzecim miejscu, choć byłyby na pierwszym, gdyby tabela została sporządzona w normalny sposób.

Wie ktoś może na którym miejscu jest Polska...?


Widocznie masz jakiś „unijny” internet, bo u mnie na telefonie pokazuje normalnie 🙂
https://olympics.com...ris-2024/medals
Jakby co, mam Orange - polecam 😀

A Polska na 33 miejscu.

Użytkownik psd27 edytował ten post 01 sierpień 2024 - 18:42

  • MaleX i cyprys19 lubią to

#129 OFFLINE   Biesan

Biesan

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1126 postów

Napisano 01 sierpień 2024 - 18:57

Dzięki.

Akurat jestem w Alpach więc całkiem możliwe :D

33 miejsce, jest jeszcze czas żeby wskoczyć do pierwszej dwudziestki.


  • psd27 i coma lubią to

#130 OFFLINE   Fatso

Fatso

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2676 postów
  • LokalizacjaWarszawa, Choszczówka
  • Imię:Michał

Napisano 01 sierpień 2024 - 19:48

Widocznie masz jakiś „unijny” internet, bo u mnie na telefonie pokazuje normalnie
https://olympics.com...ris-2024/medals
Jakby co, mam Orange - polecam

A Polska na 33 miejscu.

https://x.com/eurone...883133137805329


  • Biesan lubi to

#131 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1062 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 01 sierpień 2024 - 22:25

Tymczasem na olimpijskim ringu króluje równouprawnienie i idee parytetu. Wszystko zgodnie z zasadami rywalizacji sportowej i ludowym porzekadłem "bo zupa była za słona". https://youtu.be/zxG...BB22v4l407l5gYa
  • Fatso, Biesan i coma lubią to

#132 OFFLINE   Andrzej@45

Andrzej@45

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 28 postów
  • LokalizacjaMehren
  • Imię:Melerski
  • Nazwisko:Andrzej

Napisano 01 sierpień 2024 - 22:30

niech zrobią osobne igrzyska dla transów .to jest parodia a nie igrzyska



#133 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1062 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 01 sierpień 2024 - 23:30

Naprawdę, bardzo proszę bez inwektyw i obraźliwych zwrotów. Jegomość w czerwonym stroju jest dumnym posiadaczem chromosomów "x" i "y" i ma na to stosowne dokumenty, które są do wglądu w AIBA. Ma w wymienionej organizacji zasądzony zakaz bicia kobiet, ale nie dotyczy on paryskiej imprezy, która jest otwarta na wszelkie formy ekspresji i odchodzenie od utartych schematów kulturowych.
  • Marcin Rafalski, piotrek245, Fatso i 1 inna osoba lubią to

#134 OFFLINE   psd27

psd27

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 992 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Paweł

Napisano 02 sierpień 2024 - 04:29

https://x.com/eurone...883133137805329



Michał, ja w googlu szukam. „Dziadersem” jestem i jedyny portal „społecznościowy” na którym istnieje, to Jerkbait 😀 Ale jak widać, może to i lepiej, bo niewiele mnie omija 😉
  • Friko lubi to

#135 OFFLINE   korol

korol

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 2226 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:K

Napisano 02 sierpień 2024 - 05:45

Tak szczerze po ludzku szkoda Wloszki.
A jak ktoś w reprezentancie Algierii widzi taka sama kobietę, niech się z nią umówi.
Jeszcze jakieś bieganie można przeboleć. Ale w boksie to podwójny wymiar. Nieakceptowalny dla mnie.

No i tyle z przegladania porannych newsów.
  • Marcin Rafalski, Fatso i piernik lubią to

#136 OFFLINE   witeg

witeg

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 168 postów
  • Imię:Witek

Napisano 02 sierpień 2024 - 06:48

W sumie to ciekawe, czy sytuacja dojrzeje do zobaczenia, że król jest nagi, Paryż będzie punktem punktem zwrotnym i nastąpią zmiany przed następną olimpiadą, czy jednak będzie tylko więcej krzyku, żeby  zagłuszyć głosy sprzeciwu.

Fenomenem jest strzelectwo, wyrosły dwie gwiazdy w chyba najmniej widowiskowych dyscyplinach olimpijskich. Przebodźcowanie osiągnęło ten poziom, że furorę robi wyluzowany pięćdziesięciolatek, podobny zupełnie do nikogo, który wygląda jakby akurat koło toru strzeleckiego przechodził przypadkiem i dali mu spróbować, na spółkę z jeszcze bardziej wyluzowaną panią w luźnym dresie z pluszowym słonikiem u pasa?



#137 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18647 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 02 sierpień 2024 - 07:54

W sumie to ciekawe, czy sytuacja dojrzeje do zobaczenia, że król jest nagi, Paryż będzie punktem punktem zwrotnym i nastąpią zmiany przed następną olimpiadą,

 

Myślę że pomogłoby gdyby pozostałe zawodniczki - te bez męskich chromosomów - po prostu na znak protestu wycofały się z rywalizacji. Takiego skandalu nie dałoby się "przykryć".  Podejmując rywalizację niestety w pewien sposób legitymizują to co się dzieje. Jak jeszcze w końcu jakaś baba go zleje to ...



#138 OFFLINE   strary

strary

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1949 postów

Napisano 02 sierpień 2024 - 08:09

.
Jeszcze jakieś bieganie można przeboleć. Ale w boksie to podwójny wymiar. Nieakceptowalny dla mnie.

 

To relatywizowanie już jest krokiem do akceptacji tego całego syfu.

 

Albo jesteśmy na tak albo na nie.



#139 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1062 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 02 sierpień 2024 - 08:56

Myślę że pomogłoby gdyby pozostałe zawodniczki - te bez męskich chromosomów - po prostu na znak protestu wycofały się z rywalizacji. Takiego skandalu nie dałoby się "przykryć". Podejmując rywalizację niestety w pewien sposób legitymizują to co się dzieje. Jak jeszcze w końcu jakaś baba go zleje to ...

Szanowny Panie, to nie takie proste jak się wydaje. Występ na igrzyskach jednej bokserki to lata przygotowań, sztab trenerski, działacze, związek sportowy, dotacje z ministerstwa. To wreszcie rozliczanie każdego z osobna z jego kilkuletniej pracy. I co? Finalnie zawodniczka wycofuje się na znak protestu? Nikt sobie na to nie pozwoli. Jest jeszcze fakt karania takich "występków" przez organizatorów. Bierzesz udział i podpisujesz się pod regulaminem, jakikolwiek by on nie był. W tym wypadku, ponieważ losowanie drabinki było takie, a nie inne, wyjdzie pani na ring i zbierze wpierdol od faceta. A Pierre de Coubertin przewróci się w grobie.

Użytkownik Maciej W. edytował ten post 02 sierpień 2024 - 08:57

  • Fatso, Pluszszcz i coma lubią to

#140 OFFLINE   Grzegorz B.

Grzegorz B.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 412 postów
  • LokalizacjaStargard

Napisano 02 sierpień 2024 - 11:09

Szanowny Panie, to nie takie proste jak się wydaje. Występ na igrzyskach jednej bokserki to lata przygotowań, sztab trenerski, działacze, związek sportowy, dotacje z ministerstwa. To wreszcie rozliczanie każdego z osobna z jego kilkuletniej pracy. I co? Finalnie zawodniczka wycofuje się na znak protestu? Nikt sobie na to nie pozwoli. Jest jeszcze fakt karania takich "występków" przez organizatorów. Bierzesz udział i podpisujesz się pod regulaminem, jakikolwiek by on nie był. W tym wypadku, ponieważ losowanie drabinki było takie, a nie inne, wyjdzie pani na ring i zbierze wpierdol od faceta. A Pierre de Coubertin przewróci się w grobie.

Jak dla mnie, w przypadku "damskiego boksera" to taka rywalizacja powinna być solidarnie zbojkotowana przez sztab trenerski, działaczy i związek sportowy. Tylko lat przygotowań szkoda...


  • Fatso, Biesan i coma lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 8

0 użytkowników, 8 gości, 0 anonimowych