Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wędki Hype Tackle H2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
59 odpowiedzi w tym temacie

#21 ONLINE   Darek_W

Darek_W

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 501 postów
  • LokalizacjaJózefosław
  • Imię:Dariusz

Napisano 14 sierpień 2024 - 14:15

No niby wczoraj wstawili filmik że się sprzedają właśnie te do 4,5g. Ciekawe, może ktoś się przyzna że kupił  :)



#22 OFFLINE   S.N.

S.N.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4643 postów
  • LokalizacjaMazowieckie. Lubelskie.
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Nikt

Napisano 14 sierpień 2024 - 14:27

Jeżeli się komuś podoba to żaden problem przyznać się, że się kupiło. Ja tam się cieszę, że Polska firma próbuje wejść na tak cholernie trudny rynek czyli rynek budżetowych rozwiązań. Jeśli warunki gwarancji będą dobre czyli wymianaa bądź bardzo szybka naprawa to może się udać.
  • seba666, pablo23004 i Darek_W lubią to

#23 ONLINE   WedkarzIncognito

WedkarzIncognito

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 128 postów
  • Imię:Patryk

Napisano 14 sierpień 2024 - 22:34

Jeżeli się komuś podoba to żaden problem przyznać się, że się kupiło. Ja tam się cieszę, że Polska firma próbuje wejść na tak cholernie trudny rynek czyli rynek budżetowych rozwiązań. Jeśli warunki gwarancji będą dobre czyli wymianaa bądź bardzo szybka naprawa to może się udać.

Rynek budżetowych rozwiązań jest zdominowany przez rodzimych producentów, którzy bawią się w to od lat 90-tych.
Nie mogę znaleźć argumentu, który miałby mnie przekonać do wyboru wędziska HT H2 za ponad 300 zł, gdy na rynku są dostępne wędziska o identycznych (a nawet lepszy) parametrach od wcześniej wspomnianych producentów za 1/3 ceny HT H2.

Na naprawę w ramach gwarancji bym nie liczył, bo kto by to miał naprawiać? Jeżeli będą uznawane gwarancje na np. złamane elementy, to zapewne będą je wymieniać.

PS Robinson wypuścił serie budżetowych wędzisk do UL (Scorpio). W niektórych sklepach cena poniżej 100 zł.
 


  • nalewator i szczupak1 lubią to

#24 OFFLINE   selk

selk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 808 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Zbyszek

Napisano 14 sierpień 2024 - 22:44

Rynek budżetowych rozwiązań jest zdominowany przez rodzimych producentów, którzy bawią się w to od lat 90-tych.
Nie mogę znaleźć argumentu, który miałby mnie przekonać do wyboru wędziska HT H2 za ponad 300 zł, gdy na rynku są dostępne wędziska o identycznych (a nawet lepszy) parametrach od wcześniej wspomnianych producentów za 1/3 ceny HT H2.

Na naprawę w ramach gwarancji bym nie liczył, bo kto by to miał naprawiać? Jeżeli będą uznawane gwarancje na np. złamane elementy, to zapewne będą je wymieniać.

PS Robinson wypuścił serie budżetowych wędzisk do UL (Scorpio). W niektórych sklepach cena poniżej 100 zł.
 

no ja nei wspomionałem o nprawianiu w wypadku złamań - pytanei co ze złazacym lakiewrm , pekajacym lakierm na omotkach  czy wypadajacymi pierscieniami z przelotek

złamania dopiero na końcu

 

to czy beda naoprawiac tydzień czy 2 to sprawa wtórna

bardziej zastanawiam się czy gwarancje beda uznawane a nei odrzucane z powodu "złej exploatacji" / przeciążania kija/ przaechowywania w nieodpowiednich warunkach

 

a co z lakierem ?

jak  odpryśnie od odkładanai wedki, zejdzie od zakładania pokrowca czy ocierania o jakiś twardy przedmiot w transporcie mocno sie zarysuje  i co wtedy ?

 

na czarnym nie widac a na niebieskim ?


Użytkownik selk edytował ten post 14 sierpień 2024 - 22:49


#25 OFFLINE   darek1972

darek1972

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 216 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 15 sierpień 2024 - 18:05

Chyba się zkuszę na 270 1-9g


  • Darek_W lubi to

#26 OFFLINE   rower26

rower26

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1428 postów
  • Imię:Łukasz

Napisano 15 sierpień 2024 - 19:26

Zobaczcie,już dwie strony wątku nabite o tych wędkach. Konkluzja: ich marketing działa. Nie ważne jak się mówi, byle by się mówiło.
  • Friko, popper, Sławek Oppeln Bronikowski i 6 innych osób lubią to

#27 OFFLINE   Bronek25

Bronek25

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 0 postów
  • LokalizacjaSierakowice
  • Imię:Pawel
  • Nazwisko:Warmowski

Napisano 16 sierpień 2024 - 05:45

Ja sobie zamówię tubular 2.3m 1-7g to nie majątek a szukam coś pod obrotówki na okonia

#28 OFFLINE   Doman

Doman

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 454 postów
  • LokalizacjaGryfino
  • Imię:Dominik

Napisano 16 sierpień 2024 - 15:14

Elegancki sprzęt z daleka jak Tournament a i przeloteczka klasa bazar  style  .Jeleni nie brakuje .



#29 ONLINE   Darek_W

Darek_W

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 501 postów
  • LokalizacjaJózefosław
  • Imię:Dariusz

Napisano 16 sierpień 2024 - 18:21

Ja nie wiem czy jeleni, jeszcze nie ma żadnych info o tych wędkach oprócz samej pleciony. Wagowo i wyposażeniowo bez szaleństwa ale użytkowo to jeszcze chyba nie bardzo wiadomo.


  • szczupak1 lubi to

#30 OFFLINE   darek1972

darek1972

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 216 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 17 sierpień 2024 - 04:02

Poczekajmy na opinie z nad wody :) miałem kupować,ale jednak poczekam,może ktoś coś skrobnie o mdelu 270 1-9g ;)



#31 OFFLINE   psd27

psd27

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1011 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Paweł

Napisano 20 sierpień 2024 - 19:31

Fascynujący wątek o kolejnym „Złotym Graalu” z Chin 😀 Te wędki na pewno rozbiją bank na polskim rynku - brać od razu po trzy, bo zaraz nie będzie 😂

#32 OFFLINE   Lokityrem

Lokityrem

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 105 postów

Napisano 21 sierpień 2024 - 00:56

Majki autorytetem w nadzorowaniu budowy blanku, nie jest, aczkolwiek wiedzę pewnie ma. Czy te wędki są lepsze od chociażby serii sg2 bedacej czesto na rozmaitych promkach i w moim odczuciu bardzo udanej, nie wiem. Kiedyś dostałem plecionke HTx4 i była tak samo dobra, jak seaknight triposeidon( użytkuje 3 sezon na Wiśle) za ułamek ceny. Co do wędek, dopóki nie przetestuję ich ktoś 'powazny', nie tknę kijem.

#33 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4953 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 21 sierpień 2024 - 06:46

Kiepski pieniądz, wypiera dobry pieniądz - to nieśmiertelna dewiza naszych rynkowych tygrysów.. i tygrysków w typie miki :)



#34 OFFLINE   jedin

jedin

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 533 postów
  • Lokalizacjawyrzysk
  • Imię:Mariusz

Napisano 21 sierpień 2024 - 15:31

Akurat kupiłem w tamtym sezonie plecionkę forever color HT i tutaj mogę potwierdzić że krwisto czerwony kolor w ogóle nie schodzi taki jak był taki jest ,plecionka śliska ,nie strzępi się o żadnym brudzeniu kolorem nie ma mowy ,co oczywiście nie mozna powiedzieć o tych zwykłych plecionkach HT

#35 OFFLINE   Valo

Valo

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 32 postów

Napisano 21 sierpień 2024 - 22:46

Nie wiem jak sprzęt ale marketing działa, nie oceniam środków jakie prowadzą do efektów ale te są niezaprzeczane. Jednak najlepiej się zarabia na negatywnej emocji, wiadomo nie od dziś.

 


  • szczupak1 lubi to

#36 OFFLINE   Areck

Areck

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 110 postów
  • LokalizacjaŻyrardów
  • Imię:Arkadiusz

Napisano 09 wrzesień 2024 - 20:36

Przy machaniu i przyginaniu w sklepie na sucho bardzo fajne wędki. Wydają się zrobione z wyższego modułu węgla, może po prostu nieźle wyważone. Jak dla mnie wygodny uchwyt i interesujące, dobre ugięcia. Czy cena OK to kwestia dyskusji. Jakby dołożyli jakieś markowe przelotki niekoniecznie z gornej półki to dla mnie do przełknięcia, a tak do zastanowienia. Dla mnie wędka to praca blanku i subiektywne odczucie czy mi pasuje,a nie moduł czy ilość lakieru na omotce.
  • Rebel64 lubi to

#37 OFFLINE   wolta

wolta

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 43 postów
  • Lokalizacjapolska
  • Imię:roman
  • Nazwisko:dydko

Napisano 13 wrzesień 2024 - 23:19

ALE PSZCZOŁA :lol:



#38 OFFLINE   darek1972

darek1972

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 216 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 29 wrzesień 2024 - 13:43

Coś temat zamarł :)



#39 ONLINE   Darek_W

Darek_W

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 501 postów
  • LokalizacjaJózefosław
  • Imię:Dariusz

Napisano 30 wrzesień 2024 - 18:33

Pokupowali i łowią  :D


  • popper lubi to

#40 OFFLINE   Lokityrem

Lokityrem

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 105 postów

Napisano 01 październik 2024 - 09:39

Kupiłem swego czasu 3 kije Shore Game w Plecionie, za bodajże 150 sztuka i na nie łowię. Jak wrzucą w tej cenie, pewnie patyk wezmę. Za te ceny, co proponują, wolałbym już jakąś Daiwe Ballistic, np.
  • Darek_W lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

3 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


    Grzech76, Biesan, Ballantise