Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wędki Hype Tackle H2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
59 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   Darek_W

Darek_W

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 501 postów
  • LokalizacjaJózefosław
  • Imię:Dariusz

Napisano 01 październik 2024 - 15:29

No ostatnio kupiłem kilka Daiwek i jestem bardzo, bardzo zadowolony! Ballistic akurat nie ale Caldia Sensor jest petarda a wcale dużo nie kosztowała. 



#42 ONLINE   selk

selk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 808 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Zbyszek

Napisano 01 październik 2024 - 20:26

Kupiłem swego czasu 3 kije Shore Game w Plecionie, za bodajże 150 sztuka i na nie łowię. Jak wrzucą w tej cenie, pewnie patyk wezmę. Za te ceny, co proponują, wolałbym już jakąś Daiwe Ballistic, np.

jak najbardziej w tej cenie około 150 tez kupie- sprawdze czy takie genialne



#43 OFFLINE   WedkarzIncognito

WedkarzIncognito

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 128 postów
  • Imię:Patryk

Napisano 10 październik 2024 - 12:31

Temat ucichł, a przedstawiciele mocno przekonują, że ich wędziska rozchodzą się jak świeże bułeczki. Nawet swój ostatni materiał zatytułowali cyt.: "Wędki, które Podbijają Rynek...". Skoro tak podbiły ten rynek (co moim zdaniem odbiega od stanu rzeczywistego spoglądając na ofertę sklepową, w której wszystkie modele są dostępne), to nie wierzę, że nikt z jerka nie zakupił tego cudu techniki i nie sprawdził na własnej skórze jak pracują te świetne wędziska porównywane nawet do grafitowego lidera 🤣

Jestem bardzo ciekawy obiektywnej opinii na temat tego wyrobu, a szczególnie jak wypada w porównaniu do propozycji rynkowych w podobnym przedziale cenowym (300-400 zł). Na papierze wypada to słabo, a jedyne opinie na temat tych wędzisk to te z jotubów, których osobiście nie zaliczam do obiektywnych.
 

 

#44 OFFLINE   DumFish

DumFish

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 323 postów

Napisano 10 październik 2024 - 15:45

Jaki macie problem kupić kij i ewentualnie odesłać? Wszystkie wasze wątpliwości zostaną rozwiane, albo się spodoba i zostawicie albo odeślecie i napiszecie na jerku opinie :) macie na to koledzy 14 dni i nic Was to nie kosztuje ;)

Co do samych kijów to łudząco podobne do SG tyle że inny kolorek.
Gdzie robione i zamawiane to można się domyśleć :)
  • popper lubi to

#45 OFFLINE   WedkarzIncognito

WedkarzIncognito

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 128 postów
  • Imię:Patryk

Napisano 10 październik 2024 - 21:58

Ponieważ po pierwsze kłania się Artykuł 34 ust. 4 ustawy o prawach konsumenta. Oznacza to, że konsument ma prawo do sprawdzenia towaru w taki sposób, w jaki mógłby to zrobić w sklepie stacjonarnym, ale jeżeli towar zostanie użyty w sposób nadmierny (czyli wykraczający poza ten cel), sprzedawca może obniżyć kwotę zwrotu o wartość, jaką towar stracił przez to użycie.

W głównej mierze nie interesuje mnie wygląd wędziska, tylko jego właściwości w jego naturalnym środowisku, czyli nad wodą tzn. jak ładuje przynęty, czy opisane c.w. jest w miarę zgodne z rzeczywistym ciężarem wyrzutowym, jak z czułością blanku itp.

Pozdrawiam.



#46 ONLINE   selk

selk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 808 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Zbyszek

Napisano wczoraj, 06:48

Jaki macie problem kupić kij i ewentualnie odesłać? Wszystkie wasze wątpliwości zostaną rozwiane, albo się spodoba i zostawicie albo odeślecie i napiszecie na jerku opinie :) macie na to koledzy 14 dni i nic Was to nie kosztuje ;)

Co do samych kijów to łudząco podobne do SG tyle że inny kolorek.
Gdzie robione i zamawiane to można się domyśleć :)

 

to nie jest darmowe bo to nei allegro smart

zwrot jest płatny



#47 ONLINE   selk

selk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 808 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Zbyszek

Napisano wczoraj, 06:52

 

Temat ucichł, a przedstawiciele mocno przekonują, że ich wędziska rozchodzą się jak świeże bułeczki. Nawet swój ostatni materiał zatytułowali cyt.: "Wędki, które Podbijają Rynek...". Skoro tak podbiły ten rynek (co moim zdaniem odbiega od stanu rzeczywistego spoglądając na ofertę sklepową, w której wszystkie modele są dostępne), to nie wierzę, że nikt z jerka nie zakupił tego cudu techniki i nie sprawdził na własnej skórze jak pracują te świetne wędziska porównywane nawet do grafitowego lidera

Jestem bardzo ciekawy obiektywnej opinii na temat tego wyrobu, a szczególnie jak wypada w porównaniu do propozycji rynkowych w podobnym przedziale cenowym (300-400 zł). Na papierze wypada to słabo, a jedyne opinie na temat tych wędzisk to te z jotubów, których osobiście nie zaliczam do obiektywnych.
 

 

 

 

 

Standard

przy takim hejcie Ci co kupili boja sie przyznać

gdyby opinie były tutaj bardziej na plus to tych co kupili byłoby więcej - tzn tych co by sie pochwalili zakupem

ale napewno zaraz ktoś odważny sie znajdzie ... moment...



#48 ONLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9544 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano wczoraj, 11:14

Wydaje się, że te wędki dzielnie pracują, holując kanadyjskie łososie. Co prawda spinningu tu niewiele ale zawsze....
https://youtu.be/0SC...cDUGJsNlrLKgk_l

#49 OFFLINE   psd27

psd27

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1011 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Paweł

Napisano wczoraj, 11:46

Standard
przy takim hejcie Ci co kupili boja sie przyznać
gdyby opinie były tutaj bardziej na plus to tych co kupili byłoby więcej - tzn tych co by sie pochwalili zakupem
ale napewno zaraz ktoś odważny sie znajdzie ... moment...


„Hejcie”? Rozumiem, że jak ktoś jest do czegoś sceptyczny i nie wychwala każdej „nowością”, niczym gimbaza, to od razu jest to „hejt” 😀
Ja np łowię kleniojazie kołowrotkiem 4000SW, (co zdecydowanej większości internetowych łowców nie mieści się w głowie), ale mam w poważaniu, co tym sądzą inni, zatem nie dramatyzuj Kolego, że ktoś kupił wędkę i boi się napisać, bo na jerku ludzie nie pieją z zachwytu nad kolejną seryjną wędka z Chin.
  • Friko lubi to

#50 ONLINE   keiko

keiko

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 152 postów

Napisano wczoraj, 12:55

Jak zwykle w przypadku panów z pleciony, duuuuzo hype'u, zwykle o nic. Marketing youtubowy rozdmuchany do granic , a sprzęt przeciętny, od linek, okularów, wędek, teraz tylko czekać na kołowrotki.
  • md30 lubi to

#51 OFFLINE   WedkarzIncognito

WedkarzIncognito

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 128 postów
  • Imię:Patryk

Napisano wczoraj, 13:00

@popper widziałem takie oraz podobne temu materiały i nie są to dla mnie materiały, które mógłbym potraktować jako obiektywna opinia. Tak jak wspomniałem we wcześniejszym poście materiały z jotubów od "twórców", którzy w jakikolwiek sposób mają coś wspólnego z plecioną, nie trafiają do mnie pod względem bycia obiektywnym w ocenie tychże wędzisk.

Na obecnym etapie jestem bardzo sceptyczny do tego wyrobu choćby na przykładzie przyponów, plecionek lub główek jigowych. Plecionkę zakupiłem na testa i wypadła słabo. Główki jigowe (nie wszystkie oczywiście) tańcują sobie na haku, są po prostu luźne. Przyponów osobiście nie używałem, ale opinie są bardzo skrajne. Jedni wychwalają pod niebiosa, a inni twierdzą, że to chińskie badziewie... Był jeszcze temat ich super okularów, które jak się krótko po premierze okazało, można było zakupić na ali za 20-30 zł (różniły się one jedynie logotypami na oprawkach).

Przyznam szczerze, że w momencie, gdy pierwszy raz usłyszałem o "projekcie" wędzisk od pleciony to w pewnym stopniu nawet mnie to ucieszyło, że Polski producent będzie próbował konkurować na rynku, który jest poniekąd zdominowany przez zagranicznych producentów (najczęściej widuje u spinningistów kije spod znaku skandynawskich producentów). Jednak chwilę po premierze, gdy przedstawili oni swoją podstawową serię H2, która na papierze wygląda na bardzo, ale to bardzo podstawową i usłyszałem cenę powyżej 300 zł, to cały optymizm poszedł... A do tego cały czas to ich gadanie, jakie to te wędziska nie są premium...

Na obecnym etapie przypomina mi to sytuację, która miała miejsce z okularami. Przypuszczam, że dostali oni gotowca, dołożyli swoje logotypy i kije gotowe. Żadna filozofia. Niby człowiek wiedział, ale się łudził. Pytam o opinie na temat tych patyków, ponieważ jeżeli się okaże, że są porównywalne do np. serii SG2 od Savage i kije H2 pojawią się na promocji za jakieś rozsądne pieniądze, to można byłoby rozważyć zakup takiego wędziska (jako nawet zapas na wszelki wypadek), zamiast napychać kieszenie zagranicznym producentom.

Pozdrawiam.


  • psd27 i Dano. lubią to

#52 OFFLINE   Lokityrem

Lokityrem

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 105 postów

Napisano wczoraj, 14:14

Kije robią.w.chinach, więc.żaden to polski producent, zwykły sprzedawca.
  • Mysha i psd27 lubią to

#53 OFFLINE   Night_Walker

Night_Walker

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1009 postów

Napisano wczoraj, 14:27

Wędek w ręku nie miałem.
Natomiast główki jigowe tego producenta są najlepsze jakie znalazłem na rynku.
Ostre, w miarę tę ostrość trzymają mimo kamieni (pod tym kątem bywają lepsze produkty) i są bardzo mocne. Mocniejszych 4/0 nie znalazłem, wytrzymują siłowy hol sumków średniaków, takich powiedzmy 15kg prawie bez odkształcania.
  • psd27 lubi to

#54 OFFLINE   DumFish

DumFish

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 323 postów

Napisano wczoraj, 16:12

to nie jest darmowe bo to nei allegro smart
zwrot jest płatny

Wysyłka jest darmowa to i zwrot taki być musi. Z resztą po poprzednim wpisie kolegi któremu odpowiedziałem nie chce mi się już dalej wchodzić w dyskusje.

#55 OFFLINE   teetee

teetee

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 26 postów

Napisano wczoraj, 18:44

Wysyłka jest darmowa to i zwrot taki być musi. Z resztą po poprzednim wpisie kolegi któremu odpowiedziałem nie chce mi się już dalej wchodzić w dyskusje.

 

Nie musi. Przy odstąpieniu od umowy sprzedawca zobowiązany jest zwrócić koszta przesyłki do klienta, koszt odesłania towaru leży po stronie konsumenta. Darmowy zwrot to tylko i wyłącznie dobra wola sprzedawcy, żaden przepis go do tego nie obliguje.


  • md30 lubi to

#56 OFFLINE   Darek_W

Darek_W

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 501 postów
  • LokalizacjaJózefosław
  • Imię:Dariusz

Napisano wczoraj, 19:00

Jak zwykle w przypadku panów z pleciony, duuuuzo hype'u, zwykle o nic. Marketing youtubowy rozdmuchany do granic , a sprzęt przeciętny, od linek, okularów, wędek, teraz tylko czekać na kołowrotki.

No okulary to się zgodzę. Miałem stare Polaroidy takie z regulacją poziomu polaryzacji. Dzieciaki mi kupiły na dzień ojca HT no i nie mają podjazdu do tych starych. Noszę bo nie chce zrobić przykrości i wyjść na bumera  :D



#57 OFFLINE   Lokityrem

Lokityrem

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 105 postów

Napisano dziś, 07:23

W myśl powiedzenia ' Krowa co dużo ryczy, mało mleka daje'. Produktów HT nie tykam, ale z Top Deals nie raz skorzystałem.
  • Ballantise lubi to

#58 OFFLINE   Ballantise

Ballantise

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów
  • LokalizacjaRZESZÓW
  • Imię:Daniel

Napisano dziś, 08:29

Śmiać się chce z tych wojenek Majkiego z Kowalczyk iem z zeszłej zimy. Niby to się popstrykali pod publikę, żeby później Kowalczyk pokazywał się z wedkami Majkiego, niech se pospulstwo pomyśli jakie to one muszą być super skoro wróg nr 1 ich używa. To wszystko sobie chłopaki obmysleli przy flaszeczce, czysta strategia handlowa 😁😁😁
  • markus383 lubi to

#59 OFFLINE   hubertgrz

hubertgrz

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 0 postów

Napisano dziś, 14:57

Mi wędka Hype Tackle H2 LF 2,30m 1-10g złamała się przy holowaniu pòłkilowej ryby. Po czymś takim człowiek ma prawo być naprawdę wkurzony... 40 lat łowię ryby i to jest pierwszy raz kiedy wędka mi się łamie przy holowaniu ryby... Wszystko wskazuje na tandetną jakość...



Inviato dal mio ONEPLUS A6003 utilizzando Tapatalk

#60 OFFLINE   hotpoint

hotpoint

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 149 postów
  • LokalizacjaBarlinek
  • Imię:Ardiansson

Napisano dziś, 15:31

Patrząc jakie kije można obecnie kupić na Ali za połowę lub mniej ceny h2 dziwię się, że w ogóle są na to chętni.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 7

0 użytkowników, 7 gości, 0 anonimowych