Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
WĘDKI

[S] Breaden Trevalism "Kabin" 602 CT-Tip , Azura Safina-X 90ML 2.74m 2-14g



  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 ONLINE   Voiteh

Voiteh

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 784 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Wojtek

Napisano wczoraj, 16:16

Witam,

na sprzedaż lecą dwa kijki :

 

1.Breaden Trevalism "Kabin" 602 CT-Tip 189cm 0-6g 1-3lb, wędka zakupiona w ubiegłym roku jako nowa w fishingclub.in.ua dzięki uprzejmości kolegi turik, fajna propozycja na mniejsze rzeczki pod klenia/jazia i pstrąga, pod przynęty twarde i mikro blaszki, gumowe przynęty typu LIbra, uzbrojony po całości w Fuji Torzite, dzielona szczątkowa rękojeść Fuji SKSS + pianka EVA,wędka w stanie idealnym tzn. nie posiada żadnych rys, obtarć, odprysków, pianka nie wyślizgana, jedynym mankamentem, który zauważyłem to pęcherzyki powietrza pod lakierem (ostatnie zdjęcie), nic się z tym niedzieje i nie przeszkadza to w użytkowaniu, cena jak mnie interesuję 750zł z wliczoną wysyłką DPD i ubezpieczeniem.

Załączony plik  K1.jpg   116,83 KB   22 Ilość pobrań Załączony plik  K2.jpg   116,22 KB   22 Ilość pobrań Załączony plik  K3.jpg   119,31 KB   22 Ilość pobrań Załączony plik  K4.jpg   96,7 KB   22 Ilość pobrań Załączony plik  K5.jpg   92,86 KB   21 Ilość pobrań

 

2.Azura Safina-X 90ML 2.74m 2-14g, wędka w sklepie wędkarskim fatfish.pl , użyta dwa razy, kijek w stanie idealnym tzn. nie posiada żadnych rys, obtarć, odprysków, wygląda jak nowy, cena jak mnie interesuję to 350zł z wliczoną wysyłką DPD i ubezpieczeniem.

Załączony plik  A1.jpg   96,21 KB   19 Ilość pobrań Załączony plik  A2.jpg   76,74 KB   19 Ilość pobrań Załączony plik  A3.jpg   94,37 KB   19 Ilość pobrań Załączony plik  A4.jpg   88,21 KB   17 Ilość pobrań Załączony plik  A5.jpg   111,21 KB   15 Ilość pobrań Załączony plik  A6.jpg   141,13 KB   14 Ilość pobrań


  • zasanie lubi to





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wędki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

1 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych


    Noro85