Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
BLANKI

Blanki Phenix

blank phenix

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
658 odpowiedzi w tym temacie

#621 ONLINE   Szymon82

Szymon82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1575 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Szymon

Napisano 22 styczeń 2021 - 15:07

Dziurban ty dalej swoje... Dystrybutor ma obowiązki... Oficjalny dystrybutor.
Nie zamierzam Cię przekonywać, mam ciekawsze sprawy na dzisiaj. Jeśli polepszy Ci się nastrój to powiem Ci tak : "masz rację" choć oczywiście... Jej nie masz 😊

#622 OFFLINE   dziurban

dziurban

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 66 postów

Napisano 22 styczeń 2021 - 15:11

Dziurban ty dalej swoje... Dystrybutor ma obowiązki... Oficjalny dystrybutor.
Nie zamierzam Cię przekonywać, mam ciekawsze sprawy na dzisiaj. Jeśli polepszy Ci się nastrój to powiem Ci tak : "masz rację" choć oczywiście... Jej nie masz

No trudno, może zasłużę na bana ale pewne rzeczy trzeba nazywac po imieniu.

Jesteś po prostu głupi. Tak po prostu. Teraz nastrój mi się poprawił.


  • Voiteh lubi to

#623 OFFLINE   guciolucky

guciolucky

    NO release NO glory

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4913 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 22 styczeń 2021 - 15:11

Szymon nie przyjmuje do wiadomości pewnej różnicy. Dystrybutor blanków to nie jest autoryzowany serwis. Dystrybutor realizuje gwarancję, która w naszym przypadku obejmuje okres 2 lat od zakupu. Natomiast dożywotnia wymiana, temat opisany na stronie Phenixa, ma swoje ustalone przez Phenixa zasady, jasno opisane na ich stronie. Zatem ani Żbik ani BRC nie ogarnia gwarancji a tylko pośredniczy w tej, ewentualnej dożywotniej wymianie. Wymianę realizuje Phenix czy ST. Croix. Opłaty są w obu firmach co jest jasno ustalone. BRC obiecuje pomagać czyli też pośredniczyć w wymianie. Wiadomo, że chodzi głównie o transfer przy okazji dostaw... Moim zdaniem nie ma tu już nic więcej do dodania?
  • Sławek Oppeln Bronikowski, miramar69 i Voiteh lubią to

#624 ONLINE   Szymon82

Szymon82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1575 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Szymon

Napisano 22 styczeń 2021 - 15:21

Guciolucky dokładnie, rozumiesz doskonale.
Sprawa bez złośliwości w kierunku Roberta kończy się na ruszeniu czterech liter, spakowaniu towaru i dodatkowej papierkowej robocie.

#625 OFFLINE   guciolucky

guciolucky

    NO release NO glory

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4913 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 22 styczeń 2021 - 15:30

Zamiast wymyślać i insynuować, zapytałem Roberta o interesujące nas tematy. Odpowiedzi udzieliłem w postach. Jako człowiek pracujący w branży typowo usługowej, boli mnie kiedy ktoś na własną rękę próbuje promować swój obraz rzeczywistości. Bądźmy sobie przychylni i współpracujmy nie oceniając ile każdego z nas kosztuje jego praca.
  • Sławek Oppeln Bronikowski i Rheinangler lubią to

#626 ONLINE   Szymon82

Szymon82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1575 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Szymon

Napisano 22 styczeń 2021 - 15:37

Piękne słowa, ale jakoś mi tak nie żal... Za darmo nikt nie pracuje, za karę też nie

#627 OFFLINE   guciolucky

guciolucky

    NO release NO glory

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4913 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 22 styczeń 2021 - 15:57

Piękne słowa, ale jakoś mi tak nie żal... Za darmo nikt nie pracuje, za karę też nie


Z przykrością, na codzień, przekonuję się, że nie jesteś osamotniony w swoich poglądach :(
  • Sławek Oppeln Bronikowski lubi to

#628 OFFLINE   Voiteh

Voiteh

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 774 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Wojtek

Napisano 22 styczeń 2021 - 16:18

Dziurban ty dalej swoje... Dystrybutor ma obowiązki... Oficjalny dystrybutor.
Nie zamierzam Cię przekonywać, mam ciekawsze sprawy na dzisiaj. Jeśli polepszy Ci się nastrój to powiem Ci tak : "masz rację" choć oczywiście... Jej nie masz

 

masz ciekawsze sprawy na dzisiaj, ale dalej tu jesteś i drążysz temat  :lol:  



#629 OFFLINE   nyny

nyny

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1395 postów
  • LokalizacjaKraina Wiecznych Łowów
  • Imię:Przemek

Napisano 22 styczeń 2021 - 16:48

Ja na rybach, a mnie tu takie rozprawki omijają.

Dobrze, że już wróciłem będzie co nadrabiać.

 

Jak nowy dystrybutor załatwi mi (tfu tfu) gdy coś się stanie części do feniksa to tym lepiej. Jak nie to zdaje sobie sprawę, że będę musiał do producenta się zwrócić. Nic w tym dla mnie dziwnego ani zdrożnego, normalna kolej rzeczy.

 

p.s. A jak pojawią się ciekawe blanki w dobrych cenach to się pewnie kupi :)


Użytkownik nyny edytował ten post 22 styczeń 2021 - 16:49


#630 OFFLINE   ŁukaszK

ŁukaszK

    Forumowicz

  • Twórcy
  • PipPip
  • 488 postów
  • LokalizacjaKrK

Napisano 22 styczeń 2021 - 17:22

Polecam napisać do Phenixa i wstawić tutaj informację a nie kopać się z koniem. Panu Robertowi z BRC prawdopodobnie serwis gwarancyjny i pogwarancyjny blanków kupionych u wcześniejszego dystrybutora na Polskę (którego obecnie zastąpił) nie będzie na rękę więc lepiej pytać u źródła czyli w Penixie i będziemy mieli wszystko jasne bez 15 stron dyskusji bez celu.
  • Voiteh lubi to

#631 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5356 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 22 styczeń 2021 - 17:28

Arku, Phenix na dzień dzisiejszy nie ma wiedzy o istnieniu produkcji blanków z poza oferty katalogowej. Ludzie, którzy ewentualnie brali udział we współpracy z Rodmas nie pracują już w Phenix. Jeśli okaże się, że były wytwarzane blanki to Phenix jest skłonny wznowić ich produkcję a dystrybutor, dystrybucję. Trwa wyjaśnianie sprawy...

BRC jest otwarte na klientów i udziela wyjaśnień zgodnie z informacjami uzyskiwanymi od Phenix.

Nowa dostawa jest w drodze, część blanków nie jest dostępna u producenta od ręki ale oferta będzie docelowo pełna. "Egzotyki oczywiście na zamówienie."

Super, ze Ci sie chcialo Kuba,- dziekuje  :)  Ciekaw jestem bardzo na czym sie skonczy owo wyjasnianie sprawy....


Użytkownik Rheinangler edytował ten post 22 styczeń 2021 - 17:29

  • guciolucky lubi to

#632 OFFLINE   tomaszek11

tomaszek11

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 590 postów
  • LokalizacjaNadolice Wielkie

Napisano 24 styczeń 2021 - 18:36

Arku, Phenix na dzień dzisiejszy nie ma wiedzy o istnieniu produkcji blanków z poza oferty katalogowej. Ludzie, którzy ewentualnie brali udział we współpracy z Rodmas nie pracują już w Phenix. Jeśli okaże się, że były wytwarzane blanki 

Dziwne to dość......



#633 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5356 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 24 styczeń 2021 - 20:19

No dziwne, ale nie robmy komisji sledczej  ;) poczekajmy az sie wyjasni zamiast uwalniac wodze wyobrazni....


Użytkownik Rheinangler edytował ten post 24 styczeń 2021 - 20:20

  • guciolucky lubi to

#634 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5356 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 27 styczeń 2021 - 08:19

Pisze ten post niechetnie lecz w zwiazku z licznymi pytaniami w prywatnej korespondecji a szczegolnie w telefonach, ktore przypominaja mi coraz bardziej jakas dziecinna i konspiracyjna forme niepewnosci. Zdecydowalem sie publicznie napisac pare zdan, ktorych nie zamierzam dalej rozwijac ani z nikim prywatnie poglebiac!!! Jest to moj osobisty i subiektywny Statement. 

1. Tak,- znam Lukasza, osobiscie poznalismy sie na jakichs Targach w Poznaniu, ale potem kontaktowalismy sie jedynie telefonicznie w sensie przekazywania opini o blankach, zamowienach itd. Ergo,- lubie go i szanuje za jego wiedze i za wiele niezwyklych blankow jakie stworzyl dopasowujac "amerykanskie do polskiego". Niezaleznie od tarapatow w jakie podal to sie nie zmienia i nie zmieni. Jednoczesnie informuje, ze nie lacza nas zadne interesy a nawet kolezenstwo w powszechnie rozumianym sensie (spotkania, wspolne wyjazdy na ryby itd...)

2. Nigdy nie mialem, nadal nie mam i nigdy nie chcialbym miec wplywu na jego czy kogokolwiek  poczynania zarowno zawodowe jak i osobiste.

3. Nie wierze w "narracje" czy insynuacje jakoby jedynie znajomosc Lukasza z kims tam z Phenixa zapewniala mu dostep do nalepek na blanki a same wedki bylyby tluczone gdzies za plotem...Prawa autorskie do tych projektow to jest inna bajka z pogranicza polityki firmy i wlasnosci konstruktora oraz ich wzajemnych relacji.

Natomisat proba deprecjonowania Lukasza i jego projektow/dorobku w tym zakresie jest slaba, mala i wzbudza we mnie wstret.

4. Jesli okaze sie, ze to obecny dystrybutor rozsiewa podobne plotki by zdeprecjonowac postac i firme Lukasza to z cala pewnoscia ogranicze sie rowniez jedynie do wlasnej reakcji, czyli do zaprzestania kupowania czegokolwiek u niego. Zapewne jest to nieodczuwalna reakcja ale jedyna jaka uwazam za sluszna. 

5. Bardzo prosze o nie zadawanie mi pytan ani na priv ani telefonicznie w tej sprawie. Mam nadzieje, ze sie wyrazilem sie precyzyjnie i stanowczo.


Użytkownik Rheinangler edytował ten post 27 styczeń 2021 - 09:17

  • Friko, popper, Sławek Oppeln Bronikowski i 3 innych osób lubią to

#635 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4891 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 27 styczeń 2021 - 09:05

Nie pałuj się Pan, Panie Reński - nie przejmuj  :) Podrabia się literalnie wszystko, wszystkie bez wyjątku blanki - bez zgody producenta albo dystrybutora. Tak jak wódkę, fajki, ubrania. W świecie aliexpress - dużotaniotesco, nie ma żadnych granic. ani żadnych staromodnych ograniczeń. Jest tylko kwesta ceny.. wynikająca z zamówionej ilości..

 

Widziałem w Wólce Kosowskiej Avidy identyczne z naturalnymi, reklamowałem u producenta amerykańskiego Batsona ch.w.skąd.. :D



#636 OFFLINE   korol

korol

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 2198 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:K

Napisano 27 styczeń 2021 - 09:28

Z mojego niewielkiego doświadczenia. Nie często niszczę jakąś wędkę.
Kupiłem bardzo fajny kijek z 2 ręki tutaj na giełdzie. Z mojej winy, przez nieostrożność połamałem szczytówkę.
Przedzwoniłem do Rafała który ją budował. Szybko ogarnął wymianę blanku w Rodmasie (mieli na stanie, już nie pamiętam, albo darmo, albo grosze) i na nowo uzbroił. Czego chcieć więcej.
 
Gdyby blanki okazały się nie phenixami nic nie zmienia. Oba posiadane przeze mnie są zajebiste. Są dokładnie tym, czego oczekuję.
Chociaż logika mi podpowiada, że takich blanków nie da się wyprodukować ot tak. Historia polskiej firmy pokazuje, ile trzeba testów, poprawek, pracy.

guciolucky,
dzięki za info.


Użytkownik korol edytował ten post 27 styczeń 2021 - 09:43

  • ŁukaszK, guciolucky, Rheinangler i 1 inna osoba lubią to

#637 OFFLINE   "Paweł"

"Paweł"

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1597 postów
  • LokalizacjaTam gdzie nie biorą :)
  • Imię:Pawel
  • Nazwisko:S

Napisano 27 styczeń 2021 - 10:32

Nie wiem czemu co niektórzy, pisząc, że nie chcą rozpętywać gownoburzy, rozpętują ją największą. Dywagacje spekulowanie Itp. Już rodmas podrobił wszystko, ludzi, którzy pracowali w phenixie wywalili za wałek z Rodmasem itp.Przyznam szczerze, że bawia mnie co niektóre posty...
Aha i co ważne będę czytał dalej ta cała historie, ale obiecuje ze to pierwszy i ostatni post w tej rozmowie. Nie mam w zwyczaju się przepychać, szczególnie tu na forum 😉

PS. Piter nawet jak nie mamy phenixow a jakieś gó...no to jest to fajne gó... no. Także trzeba łowić i się cieszyć z każdego dnia nad wodą nawet jeśli łowisz podrabianym phenixem :) 😄😄😄😄😄😄😄

Użytkownik "Paweł" edytował ten post 27 styczeń 2021 - 10:58

  • miramar69, malinabar i korol lubią to

#638 OFFLINE   guciolucky

guciolucky

    NO release NO glory

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4913 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 27 styczeń 2021 - 12:49

Panowie, nikt i podkreślę nikt nawet Pehinx nie stwierdził, że jakiekolwiek blanki były czy nie były robione u nich!

Na dzień dzisiejszy, zostało wysłane zapytanie do firmy, która bada temat. To tyle i tylko tyle, i nic ponad to. Każde inne informacje to insynuacje!

Każdy ma prawo napisać do firmy Pehinx i zadać pytanie w interesującym go temacie kupionego od nich produktu.
  • Rheinangler lubi to

#639 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5356 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 27 styczeń 2021 - 13:59

Nie pałuj się Pan, Panie Reński - nie przejmuj  :) Podrabia się literalnie wszystko, wszystkie bez wyjątku blanki - bez zgody producenta albo dystrybutora. Tak jak wódkę, fajki, ubrania. W świecie aliexpress - dużotaniotesco, nie ma żadnych granic. ani żadnych staromodnych ograniczeń. Jest tylko kwesta ceny.. wynikająca z zamówionej ilości..

 

Widziałem w Wólce Kosowskiej Avidy identyczne z naturalnymi, reklamowałem u producenta amerykańskiego Batsona ch.w.skąd.. :D

Wku.... mnie to wieczne szukanie drugiego dna,- nie realia wspolczesnosci jaka by nie byla. Terazniejszosc jest taka o jakiej piszesz, mozna isc z jej pradem albo i nie, ale trzeba ja widziec i do pewnego stopnia akceptowac,- przynajmniej w zakresie w jakim oddzialywuje na nas. Jednakze owe szukanie drugiego, a jak jest juz drugie to trzeciego dna (i tak do usranej smierci) jest paranoja w ktorej nie zamierzam uczestniczyc....

Tak jak Kuba napisal,- chce ktos wiedziec,- pisac do Phenixa! :angry: A nie na Berdyczow  :lol:


Użytkownik Rheinangler edytował ten post 27 styczeń 2021 - 14:18

  • Guzu lubi to

#640 OFFLINE   korol

korol

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 2198 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:K

Napisano 27 styczeń 2021 - 14:40

Tak historycznie, to poczta w Berdyczowie działała bardzo spoko, jedna z najlepszych w regionie :)


  • Friko i Rheinangler lubią to





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: blanki, blank, phenix

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych