Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Światowa kariera Rognisa_oko


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
58 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 29 czerwiec 2007 - 19:00

Szczupak ładny... pieknie ubarwiony... o pięknie rognisa wypowiadał się nie będę... szkoda tylko że horyzont taki charkterystyczny... :( - nawet po przerobkach...

#22 OFFLINE   Kuba

Kuba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2423 postów

Napisano 29 czerwiec 2007 - 21:34

Prawda? :lol: :lol:

#23 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3757 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 30 czerwiec 2007 - 05:42

I tu wychodzi wyższość zdjęć na tle meblościanki :lol: A tak serio to u mnie są osadniki które maja bardzo podobny „charakterystyczny” horyzont :lol:

#24 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 30 czerwiec 2007 - 10:28

tak czy siak - zianteresowani temat i choc nieco znajacy zbiornik wiedza co gdzie i jak ;)

#25 OFFLINE   KOMANCZ

KOMANCZ

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 281 postów
  • LokalizacjaŚwinoujście

Napisano 30 czerwiec 2007 - 11:02

Nie lubie sięchwalić ..... ale też jestem dewizowym przewodnikiem. Ubiegłej soboty moi klienci złapali 107cm szczupaka.

Załączone pliki



#26 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3757 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 30 czerwiec 2007 - 11:16

To u Was takie zimno, że trzeba w uszatkach chodzić? :huh:

#27 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 30 czerwiec 2007 - 16:56

Tylko czekam jak w tym poście jeszcze ukażą się namiary GPS'owe w kolejnym rozdaniu. No kto kogo przebije?

Pozdrawiam
Remek

#28 OFFLINE   KOMANCZ

KOMANCZ

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 281 postów
  • LokalizacjaŚwinoujście

Napisano 30 czerwiec 2007 - 17:12

Już teraz wiem dlaczego jak koledzy z Warszawy przybywają do Świnoujścia, to otaczają swoje przybycie głęboką tajemnicą !

#29 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3757 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 30 czerwiec 2007 - 17:33

Aby to zrozumieć musisz się wybrać do Warszawy na ryby. Jak przez miesiąc nic nie złowisz to złapiesz w czym rzecz :D

#30 OFFLINE   @slider@

@slider@

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2730 postów

Napisano 30 czerwiec 2007 - 17:38

Aby to zrozumieć musisz się wybrać do Warszawy na ryby. Jak przez miesiąc nic nie złowisz to złapiesz w czym rzecz :D


Zgadzam sie z Robertem

Lowienie w Warszawie to tak samo jakbyś szukał igły stogu siana.

#31 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 30 czerwiec 2007 - 17:43

slider w takim razie proponuje wyplynac sobie na taki zalew szczecinski i poszukac szczupaka... 457,3 km² -mowa z czesci w granicach naszsego państwa :mellow: - kawalek wody jest. a zapewniam Cię ze na prawde niewiele miejsc jest rybnych i wartych uwagi...

#32 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3757 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 30 czerwiec 2007 - 18:52

Mifek, jak nasi skończą ze szwedzkimi szczupakami to zabiorą się za Zalew Szczeciński. Polak potrafi. Na Zegrzyńskim też większość miejsc jest pusta, ale pływają aby dobić resztki więc ich nie wystraszysz. Chłopaki są zahartowane :D

#33 OFFLINE   Kuba

Kuba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2423 postów

Napisano 30 czerwiec 2007 - 19:08

W Warszawie (w miescie) mozna co nieco zlowic, ale trzeba pare warunków spelnic, przede wszystkim postarac sie o srodek plywajacy.
A jesli chodzi o zalew Szczecinski, to niestety Robert ma racje, aczkolwiek akwen od Zegrzynskiego duzo wiekszy.

#34 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 02 lipiec 2007 - 21:06

Już teraz wiem dlaczego jak koledzy z Warszawy przybywają do Świnoujścia, to otaczają swoje przybycie głęboką tajemnicą !


Moim zdaniem samo pokazywanie pięknych ryb jest o wiele większą wartością niż wskazywanie palcem miejscówek. Niestety jestem przekonany, że jeśli tak będziemy nagłaśniać całą sprawę, mimo, że nikt nie zadał pytania o konkretną rzekę, jezioro, zalew itd. to dni Waszej miejscówki są policzone. Smutne to niestety ale jerkbait'a zgodnie z ostatnimi stystykami czyta około 25 tys. komputerów więc prawdopodobieńswo rośnie z każdym dniem.

Pozdrawiam
Remek

#35 OFFLINE   KOMANCZ

KOMANCZ

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 281 postów
  • LokalizacjaŚwinoujście

Napisano 03 lipiec 2007 - 08:31

Na forum pierwsza zmianka o rybach na Zalewie pojawiła się blisko dwa lata temu. Nie zauwazyłem najazdu wędkarzy, większym problemem są autochtońskie przdomowe siatki kłusownicze. Nie jestem, aż takim ortodoksem aby nie pokazywać dobrych miejsc na Zalewie.
Wedkarze, których zawiozłem na wode i pokazałem sprawdzone miejscówki, są na tyle inteligentni, aby mieć szacunek do zasobności nie mojej wody. W jaki sposób mam wprowadzać w życie zasade złap i wypuśc ? Aby uwolnić rybę trzeba ja najsamprzód złapać. Wszystkie dotychczas złapane ryby wracają w dobrej kondycji do wody. Mam nadzieję, że właśnie na forum jerkbaita będziemy krztaltować nowe zasady Limit yor catch - don't catch your limit.
Spytajcie się Marka z Gdańska jak na mnie określają ludziki znad wody. Swoją postawą jestem w stanie coś zmienić w świadomości wędkarzy. Swego czasu pisałem w lokalnej gazecie artykuły o wedkarstwie. Na wodzie byłem rozpoznawany jako niepoprawny wedkarz, który uwalnia ryby. Dzisiaj to procentuje.
Pozostający w optymiźmie
Komancz


#36 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3757 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 03 lipiec 2007 - 08:50

Moje smutne doświadczenia podpowiadają mi aby złożyć wniosek o banowanie optymizmu :lol:

#37 OFFLINE   joker

joker

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5133 postów
  • LokalizacjaWzgórze Tumskie nad Wisłą
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Ciarka

Napisano 03 lipiec 2007 - 10:33

Smutne to niestety ale jerkbait'a zgodnie z ostatnimi stystykami czyta około 25 tys. komputerów


Smutne :unsure: Dziwne i niezbyt poprawne jest takie myślenie. Zakładanie, że cała ta masa ludzi, którzy wchodzą na to Forum, wchodzi tylko po to, by zmłócić jakąś miejscówką w tym kraju jest smutne.


#38 OFFLINE   jerzy

jerzy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3201 postów

Napisano 03 lipiec 2007 - 10:39

wystarczy, ze na 25 tyś odwiedzających tylko 10 bedzie miało ochotę na tanie mięso mi to juz wystarczy. Jest takie stare porzekadło, że mala łyżka dziegciu całą beczkę miodu psuje
Dlatego rozumiem chłopaków, którzy ukrywają swoje łowiska. Z&W nadal jest w Polsce stosowane sporadycznie.

JW


#39 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3757 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 03 lipiec 2007 - 10:53

No cóż, trzeba przeżyć kilka nalotów chłopaków z polskich landów aby zrozumieć po co ta przezorność.

#40 OFFLINE   KOMANCZ

KOMANCZ

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 281 postów
  • LokalizacjaŚwinoujście

Napisano 03 lipiec 2007 - 11:17

Jak myslicie, dlaczego zapraszam do siebie wędkarzy stosujących w praktyce zasadę C&R ? Czym więcej na wodzie będzie takich wędkarzy to jest szansa, że ten jeden z dziesięciu przyjdzie po rozum do głowy i się przestawi. W szkole Giertycha tego nie uczą.
Gothe napisał: Kocham ludzi tych, którzy pragną rzeczy niemożliwych.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych