Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Woblery Spro


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   dawid_

dawid_

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 623 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Dawid

Napisano 03 lipiec 2007 - 11:19

Czy ktoś z forumowiczów miał okazję używać woblerów firmy Spro? Patrzyłem ostatnio na ofertę rybiego-marketu i wydają się całkiem całkiem. Duża masa przy małych rozmiarach, ciekawa kolorystyka no i CENA 6-12zł!

#2 OFFLINE   Tomek.M

Tomek.M

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3656 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Tomek

Napisano 03 lipiec 2007 - 11:31

Ja używam już od 3 miesięcy. Bardzo dobra lotność mimo że pływające. Latają lepiej niż rapala x-rap. Na łowność też nażekać nie można, a o cenie już nie musze pisać :mellow:

#3 OFFLINE   dawid_

dawid_

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 623 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Dawid

Napisano 03 lipiec 2007 - 12:21

No właśnie. Ta cholerna lotność, o której inni producenci jakby troche zapominają. Widze woblera, który ma idealny kształt i wielkość, patrzę na gramaturę: 6gr.. :wacko:

#4 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 03 lipiec 2007 - 12:34

Spro to znany na Zachodzie producent nie od dzisiaj...z tego co widzialem u nas jest dostepny tylko ulamek oferty (moze ma to zwiazek z tym, ze niektore modele tej f-my potrafia byc drogie-jest strona producenta i mozna to przesledzic)

Z innych ciekawych na naszym rynku propozycji wyszczegolnilbym Kamatsu i Strike pro, ktore jak ogladam to nie moge sie oprzec wrazeniu, ze juz gdzies widzialem tylko nazywaly sie tak jakos inaczej... :D

Gumo

#5 OFFLINE   Wisni@

Wisni@

    Forumowicz

  • Fotograficy
  • PipPip
  • 196 postów
  • LokalizacjaGdańsk, Southampton
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Wiśniewski

Napisano 03 lipiec 2007 - 12:37

Mam jeden taki woblerek. Mimo swojej małej masy naprawde dobrze latają, praca tez jest dobra tylko ryby jeszcze na niego nie złapałem ale mam zamiar to zrobić... :unsure:

#6 OFFLINE   Kuba

Kuba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2417 postów

Napisano 03 lipiec 2007 - 13:22

Mam jeden taki woblerek. Mimo swojej małej masy naprawde dobrze latają, praca tez jest dobra tylko ryby jeszcze na niego nie złapałem ale mam zamiar to zrobić... :unsure:

Ja mam podobnie, bo na bolenia mi sie zupelnie nie sprawdzil- w przeciwienstwie do x-rap :mellow: . To i motywacje do testowania stracilem, a odzyskam przy nocnej wyprawie na sandacza, bo mi lepiej sie widzi wlasnie na niego.

#7 OFFLINE   ginel

ginel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 716 postów
  • Imię:Jacek

Napisano 03 lipiec 2007 - 15:56

Mi natomiast z całej oferty Spro podoba sie Happy Minnow 65. Bardzo fajny kolorek i rozmiar na nocne bolki, tylko ta grzechotka jest zbędna.Może go jakoś przerobię :mellow:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych