Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wyjazd na Trocie.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   wwojjtas

wwojjtas

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 70 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 19 grudzień 2012 - 16:18

Witam kolegow. Poszukuje sie chetnej osoby na wyjazd na trocie nad krolowa trociowych rzek, Parsęte. Wyjazd 6 styczeń pod wieczor. Katowice,okolice. Lowienie 7,8,9,10, nastepnego dnia powrot na slask. Nocleg docelowo w Kolobrzegu,ale to sie moze zmienic.

#2 OFFLINE   tomi78

tomi78

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1188 postów
  • LokalizacjaCieszyn

Napisano 19 grudzień 2012 - 16:28

Zapomniałeś dodać piękną i pustą królową . :(

Mi przeszło po trzech wyjazdach z wynikiem jedna trotka na 68cm .Klimat fajny ale łowienie w studni średnio mnie kręci .

Lepiej pojechać na os san na Głowatkę,szansa dużo większa :)  i zero konkurencji .



#3 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 19 grudzień 2012 - 17:50

Zapomniałeś dodać piękną i pustą królową . :(

Mi przeszło po trzech wyjazdach z wynikiem jedna trotka na 68cm .Klimat fajny ale łowienie w studni średnio mnie kręci .

Lepiej pojechać na os san na Głowatkę,szansa dużo większa :)  i zero konkurencji .

Tomi załuż, lesko niekoniecznie OS jest potrzebny :)



#4 OFFLINE   tomi78

tomi78

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1188 postów
  • LokalizacjaCieszyn

Napisano 19 grudzień 2012 - 19:01

Tomi załuż, lesko niekoniecznie OS jest potrzebny :)

Może masz rację ale ja lubię mieć komfort psychiczny że łowię w miejscu gdzie są głowatki a nie że może są a prawdopodobnie były.

Wtedy nawet jak nic nie złowię to mam pretensje jedynie do siebie że za mało sie starałem. ;)

Pojechał bym ale nie mam z kim na Śląsku mało jest zakręconych na wyjazdy na ryby co innego po ryby. :)



#5 OFFLINE   wwojjtas

wwojjtas

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 70 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 19 grudzień 2012 - 20:13

Nawet nie zdajesz sobie sprawy ilu takich zakreconych jest...ja sie np do takich zaliczam. Moi towarzysze z cala pewnoscia tez. Temat glowatki dosyc ciekawy,zostanie wziety pod uwage po trociach a przed os na Łupawie. Swoja droga oes Sanu caly czas jest w planach na przyszly rok,tylko planow wiele,a z czasem moze byc roznie.

#6 OFFLINE   francisco scaramanga

francisco scaramanga

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1245 postów

Napisano 19 grudzień 2012 - 22:30

Koniec języka za przewodnika, w zeszłym sezonie większość szukała ryb w nie właściwych miejscach. Pewnie w poprzednich też tak bywało. Tomi78 nie ma co narzekać. Wiele racji masz w tym co piszesz.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych